Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

aš dar merginos neatsigavusi po visų įvykių, žiūriu į save, esu nepatenkinta ką matau, bet susiimti neturiu nei valios, nei jėgų... atvirai tai didžiausias noras būtų dabar atsiriboti nuo visos aplinkos ir padirbėti su savimi, kad pagaliau išmokčiau pradėt gyvent savo gyvenimą, o ne rūpintis kitais... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 09 21, 08:31)
Administratore uzsiemus biggrin.gif o ir atrodo taip, kad jai jau nieko nereikia mest mirksiukas.gif
Jurgacka, parasyk savo sekmes istorija, ka?

Prašom pasidalint, kas čia per naujienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 09 21, 11:19)
aš dar merginos neatsigavusi po visų įvykių, žiūriu į save, esu nepatenkinta ką matau, bet susiimti neturiu nei valios, nei jėgų... atvirai tai didžiausias noras būtų dabar atsiriboti nuo visos aplinkos ir padirbėti su savimi, kad pagaliau išmokčiau pradėt gyvent savo gyvenimą, o ne rūpintis kitais... blush2.gif

Tai didelis darbas, linkiu greiciau atrasti laiko mirksiukas.gif
Papildyta:
Aš vis pasigendu Neraites ir Kristule nebeuzsuka, gal jau vairuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 09 21, 11:19)
aš dar merginos neatsigavusi po visų įvykių, žiūriu į save, esu nepatenkinta ką matau, bet susiimti neturiu nei valios, nei jėgų... atvirai tai didžiausias noras būtų dabar atsiriboti nuo visos aplinkos ir padirbėti su savimi, kad pagaliau išmokčiau pradėt gyvent savo gyvenimą, o ne rūpintis kitais... blush2.gif

Linkiu, kad pavyktu susidraugauti su savimi.

Mano visos dienos kazkaip vienodai slenka. Nors atrodo kasdien kazkur iseinu, bendrauju su zmonemis, bet vistiek tooookia rutina, kad beveik laukiu tos dienos, kai reiks grizt i darba.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 09 21, 12:36)

Aš vis pasigendu Neraites ir Kristule nebeuzsuka, gal jau vairuoja? rolleyes.gif

Nevairuoju,gi instruktorius susirgo,o liko tik 5 važiavimai privalomi doh.gif Žmogeliui širdis sušlubavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 09 23, 19:23)
Linkiu, kad pavyktu susidraugauti su savimi.

Mano visos dienos kazkaip vienodai slenka. Nors atrodo kasdien kazkur iseinu, bendrauju su zmonemis, bet vistiek tooookia rutina, kad beveik laukiu tos dienos, kai reiks grizt i darba.

Oi kokios mes skirtingos smile.gif Aš esant galimybei norėčiau abu vaikus iki 8m auginti smile.gif Atrodo ir pavargstu nuo namų, rutinos, bet taip gera rupintis šeima wub.gif

Tai neisduosi kas per pokyčiai pas Jurgacka? bigsmile.gif Ji speju negreitai čia užsuks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 rugsėjo 2015 - 22:59
QUOTE(ernesin @ 2015 09 23, 23:58)
Oi kokios mes skirtingos smile.gif Aš esant galimybei norėčiau abu vaikus iki 8m auginti smile.gif Atrodo ir pavargstu nuo namų, rutinos, bet taip gera rupintis šeima wub.gif

Tai neisduosi kas per pokyčiai pas Jurgacka? bigsmile.gif  Ji speju negreitai čia užsuks rolleyes.gif

Na jei nebutu finansiniu problemu ir galeciau skirti kazkiek laiko sau, gal ir as taip noreciau. Bet man yra gana didele kancia sedet namie, gamint, tvarkyt, skalbt...ir taip kasdien. Plius kai sedziu namie tai ir valgyt noris labiau.

Uzsuks gal smile.gif pokyciai tokie tik veidrody ir svory, nes tikrai laaaaaabai puikiai atrodo. Apie kitus pokycius nieko nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nebesuradau as jusu sitose SM platybese, net jurgackos pagalbos prasiau, sakau numesk nuoroda kur ten plepat smile.gif grizta nusidejele. Zadejau vestuvem nuritinti kilogramus, ir daugeliui sekasi, bet man tai nei pro kur nesiseke biggrin.gif tik priaugau, abu su vyu rubuiliukai fotkese biggrin.gif o po vestuviu jau ir metai prakapsejo smile.gif ir abu pakudom gerokai xi xi xi smile.gif

Sveikinu visas pagimdziusias smile.gif dziaugiuosi labai, kad daugeja vaikuciu smile.gif bus man darbo reiskiasi dar smile.gif Sveikinu susituokusia smile.gif ir sveikinu visas kurioms pavykta ritinti kilogramus smile.gif 4u.gif

Dabar jau ir as noriu grizti I doros kelia toliau ir ritinti su jumis kilogramus smile.gif turiu tiksa iki lapkricio 11d. bent 6kg pamesti smile.gif nes lapkricio 11d. su vyru iskrendam I kelione I TAILANDA smile.gif ir kaip mano vyras sake, nu kaip tu nuotraukose atrodysi, tokiam graziam fone apsirengus ilgom kelnem ir rankovem, kad tik lasiako nesimatytu biggrin.gif tai vat. O Tailande jau atspalaiduosiu pilnai ir meginsim su vyru leliuka gaminti sako siltas klimatas ir dregme padeda geriau kibti biggrin.gif

jurgacka grizk I doros kelia pildyti lenteles nes perskaiciau visa foruma nuo pradziu iki pabaigos, tai kiek maciau jurgacka pradingo ir dingo visos kurios ritina kg smile.gif

p.s. kokia nesamone administratorius neleidzia ideti daugiau sypseneliu sedejau ir tryniau...nugi turetu buti kiek noriu tiek dedu sad.gif
Atsakyti
Dziuliki, sveika sugrįžus... kaip fainai, tailandas, jetau pasvajosiu šįmet tik, lauksiu tavo pasakojimo, nes keliones mane veža, tad nepamiršk, kad viena čia tokia spirga ir nori viską sužinot...
dėl kg. tai žinok man irgi visi sakė prieš vestuves numesi kg iš streso, darbų,lakstymo ir nervų, bet pas mane atvirkščiai veikia organizmas ir nei kg nepamečiau, nors atrodo ir nepriaugau, bet išlaikyt tą patį svorį irgi buvo darbas, nes naktim sedėdavau vestuvių kl o tada šaldytuvas neužsidarydavo... per atostogas leidau sau atsipalaiduot ir vsio iškart parsivežiau pliuso, su kuriuo lig šiol gyvenu... doh.gif
Atsakyti
Rootha btinai papasakosiu ir dar netgi paerzinsiu nuotraukomis smile.gif o kur visos dingusios? negi visos dekretinių atostogų išejusios? Matai tikiuosi kad Tailando astrus maistas ir vaisiai neleis man labia daug priaugti smile.gif bet atsipalaiduosim ne vien maisto atžvilgiu, atsipalaiduosim ir leliuko gamyboje smile.gif O va mano vyras irgi šaunuolis numetė turbūt 16kg. jaunas kudas, gražus dabar kaip niekad smile.gif
Atsakyti
sveikos, kur prapuolusios?
dziuliki,aš vis dar laukiu pasakojimo apie tailanda?
tuo pačiu noriu vilniečiu paklaust ar yra koks netoli vingio parko viesbutukas? kad būtų galima nuo viešbučio iki vingio parko pestute nueiti, jei taip parasykite... dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 12 06, 21:21)
sveikos, kur prapuolusios?
dziuliki,aš vis dar laukiu pasakojimo apie tailanda?
tuo pačiu noriu vilniečiu paklaust ar yra koks netoli vingio parko viesbutukas? kad būtų galima nuo viešbučio iki vingio parko pestute nueiti, jei taip parasykite... dėkui mirksiukas.gif

Labas, as vis cia :-)

Yra didelis crowne plaza.
Atsakyti