Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

http://www.kamvila.l...?lng=1&objId=21

Puuga, kosmetologiniai kabinetai siulo "nuospaudų pašalinimas (vienos) - 2 lt".
Nežinau koks rezultatas, nes nesidariau. Tiesiog info...
Atsakyti
Tuschka tu genijus thumbup.gif varysiu sestadieni ten, tegu padaro, paskui papasakosiu wink.gif
Atsakyti
Lauksiu Iva naujienu kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
Na Iva, pasakok kaip operacija smile.gif
Atsakyti
tai va naujienos tokios, nuejau as pedikiuro darytis ir nueme viska ka reikejo ir nieko papildomai nepaeme thumbup.gif na zmones galiu pasakyti tik tiek daugiau niekur apart Kamvilos neiesiu thumbup.gif apakau nuo to kaip daro cia pedikiura thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar kavos atnese, zodziu isigijo jie pastovia kliente, kazin gal ir kerpa cia irgi super? g.gif eisiu bandyt
Atsakyti
Na, mano nuospaudai jau reikejo chirurgo isikisimo, kosmetologijos kabinetai nesieme tokio dalyko, nes kaip sakiau, nuospauda su "saknimi" buvo, na, idomi tokia. thumbup.gif jeigu kosmetologijos kabinete gali pasalinti, man asmeniskai butu daug maziau streso buve wink.gif
Atsakyti
Bet ta "Kamvila" Vilniuj?O Kaune kokiam nors kosmetologiniam šalina nuospaudas?Šiandien pirma diena su basutėm (įtariu ir paskutinė-kol nenuimsiu nuospaudų mad.gif ).O gal bet kuri pedikiūrą daranti gali nuimti?Niekad nedariau pedikiūro-tai nežinau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Hm, o kai pasalina ta nuospauda, ji po to vel neatsinaujina? Nes as kartais ja beveik isnaikinu, nugremziu, bet po poros dienu vel tas pats, matyty del avalynes, nes megstu kokiu 6- 7 cm kulniuka, tai ir trinasi padas, ir vel atsiranda ant jo kietos nuospaudos... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 07 05, 10:14)
tai va naujienos tokios, nuejau as pedikiuro darytis ir nueme viska ka reikejo ir nieko papildomai nepaeme thumbup.gif na zmones galiu pasakyti tik tiek daugiau niekur apart Kamvilos neiesiu thumbup.gif apakau nuo to kaip daro cia pedikiura thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar kavos atnese, zodziu isigijo jie pastovia kliente, kazin gal ir kerpa cia irgi super? g.gif eisiu bandyt

Kamvilos salonas is ties thumbup.gif Ten dariausi veido valyma ir manikiura-nu liuks clap.gif Bet vat kirpejos tai man nepatiko g.gif Reiks uzsirasyt ir pedikiurui rolleyes.gif
Atsakyti
mamusiuk, o kodel kirpejos nepatiko?
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 07 21, 10:05)
mamusiuk, o kodel kirpejos nepatiko?

Na nezinau, gal cia is ispindejimo, bet tikejausi kasko kito. Visu pirma, kirpeja nukirpo, daugiau nei prasiau, o be to net galvos neplove-tik supurske ir vsio g.gif Bent jau paklausus butu ar plaunam galva. Ir kirpyklos atmosfera man nepriimtina pasirode. Buvau pas dvejas kirpejas ir nei vienos neiissirinkau. Bet gali pameginti, o gal tau tiks wink.gif rolleyes.gif
Ka ka, bet kosmetologe Olga ir manikiurininke tai tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 07 05, 11:14)
tai va naujienos tokios, nuejau as pedikiuro darytis ir nueme viska ka reikejo ir nieko papildomai nepaeme thumbup.gif  na zmones galiu pasakyti tik tiek daugiau niekur apart Kamvilos neiesiu thumbup.gif apakau nuo to kaip daro cia pedikiura thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir dar kavos atnese, zodziu isigijo jie pastovia kliente, kazin gal ir kerpa cia irgi super? g.gif  eisiu bandyt

IVA
apie kuria Kamvila tu cia sneki? Ta, kur Virsuliskese? Ta prasme kur daro gera pedikiura? Ir kokia kaina?
Papildyta @ [mergetime]1090477249[/mergetime]
Beje labai krupsciai ir su Gehwol kosmetika pedikiura darydavo LILI salone Matulaicio aiksteje, salia Virsuliskiu baznycios. Bet atrodo pasikeite pedikiuriste. Niekas ten nesilanket?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 22 liepos 2004 - 08:17