Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

QUOTE (nerile @ 2004 05 24, 11:17)
Seniai svajoju apie Pape. Kaip toli nuo Lietuvos? Ir kur be kempingo ten galima apsistoti?

NAMUKAI TEN YRA tongue.gif
Atsakyti
Būkit mielos, parašykit kokios kainos, ar reikia vaikam pasų per sieną pervažiuot ir koks atstumas wink.gif Labai įdomu būtų nuvažiuot ne į Palangą prie jūros tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (sauluke @ 2004 05 24, 08:32)
NAMUKAI TEN YRA tongue.gif

Papasakok plačiau thumbup.gif Kokio tipo namukai - su ar be patogumų, ar gerai ten su vaiku, kokios kainos, ar ten būtų ką pamatyti išvažiavus su dviračiais... rolleyes.gif
Atsakyti
AS CIA GIRIU PATI NEMACIUS blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

KELI DRAUGAIVIS VAZIUOJA IR GIRIA, BET MES VIS I NIDA NUKELIAUJAM wink.gif

MAN ATRODO (NESU TIKRA)-WWW.DVIRATIS.LT RASO APIE PAPE

PAKLAISINESIU TADA ISSAMIAU PARASYSIU wink.gif
Atsakyti
Nežinau kiek įspūdingas Latvijos pajūris, bet aš Latvijoje nepraleisčiau progos pasidžiaugti Abavos regioniniu parku, kur įsikūrusi "Kuršžemės Šveicarija", Pedvala..Ten gi nuostabi gamta, yra labai įdomi atrakcija - vasaros rogutės (tiksliau "bobslėjus"), o jei dar aplankytumėte Riežupės smėlio urvus (uolas), pamatytumėte Latvijos krioklius, "Latvijos Veneciją" - Kuldigą..
Šneku ir pati užsinorėjau, tiek grožio Lietuvoje nerasi, net jei ir labai savo gimtinę myliu :-))
O teko būti seniau, dabar dar viskas gražiau ir nuostabiau wub.gif Jei rasiu pažįstamų adresą, tai bandysiu prisiminti savo mokėtą latvių kalbą ir paklausinėsiu daugiau, juolab man pačiai mintis buvo kilus važiuot pas garsiąją šamanę - "raganą" (kuri gyvena urve, kaip atsiskyrėlė, nuostabiame gamtos kampelyje ir žmonės kalba gydo, bei ateitį numato)). Ten labai daug atrakcijų didesniems ir mažesniems vaikams, gaila kad dabar užkrito kaip tiksliai ta vieta vadinama..bet nieko prisiminsiu wink.gif
Beje, Latvijoje poilsis pigus, o įspūdžiai nepakartojami. Pvz. mano aprašytas įžymybes aplankyt bilietai kainuoja nuo 0,5 iki 1 lato..
Atsakyti
Oi, kaip sudominai wub.gif Su vyru jau seniai svajojame pamatyti Latviją, galvojome netgi su dviračiais įdomesnes vietas apvažiuoti...O tuo pačiu dar ir paisėti prie jūros...
Rasma, jei ką daugiau prisiminsi, būtinai parašyk smile.gif
Atsakyti
Oi, nemačiau apie tuos dviračius..Latvijoje tikrai yra kaip pas mus Aukštaitijos nacionaliniame parke, spec. maršrutas..taigi dabar nepamenu bet berods 4 paras trunka, su apgyvendinimu kaimiečių sodybose (bent jau pernai ir užpernai tai buvo..). Šiaip tas apgyvendinimas pigiau nei LT Nidoje, bet gamta grožiu nenusileidžia..kainuoja pas žmones kambarį nuomotis apie 15 Lt (pavertus iš latų) žmogui, bet čia jau sąlygos geros..
Bandau prisiminti ir dar pasiklausti, nes aš šiemet vis planuoju arba ramiai čia kaime arba ten, bet labai gražiai wub.gif
Atsakyti
va ir Engure'j faina, namukai prie pat juros, zmoniu nedaug. Kaina kiek zinau 9-10 latu uz namuka. Tualetai, dusai kazkur atskirai yra (ne nameliuose). Vaikui paso reikia, maziukams jis galioja tik 2 metus po to vel reikia daryti sad.gif Kaina jei gerai pamenu apie 70 Lt buvo (kiek dabar nezinau), o atstumas... na mums arciau nei Lietuvos pajuris...
Atsakyti
Na, Latvijoje pajūryje nuo pat Jurmalciemio iki Papės ramu..Žmonių mažai, labai švarus smėlis..pati Papė, tai kaip mūsų Kuršių Nerija (nežinotum kur esi, tai galėtum ir susipainioti..beje, Papės pavadinimas tai nuo Papės ežero kilęs)..Turbūt baisiausia tai Jūrmaloje.."Ale Palanga" (kas mėgsta tokį poilsį, tai gal ir gera vieta, tik labai brangi, daug brangiau nei palangoje rolleyes.gif )
Papildyta @ [mergetime]1085400904[[b]*Rasma rgetime] [/b]

Čia tiesiog visokios nuorados apie Latviją:
http://www.latviatravel.info

Daug kam aptinka Sigulda, Krimulda, bet man tai šiaip sau: http://www.latvianho...ys.com/sigulda/

Labai neblogas toks pažintinis puslapėlėlis bus čia:
Latvijos turizmas
Gal informacijos ir nedaug, bet žemėlapis, aprašytos įdomybės..Tiek Kuršžemės (Latvių Kuršo), tiek Vidžemės..(anglų ir rusų kalba)
Aš kai sugebu skaityti ir suprasti latviškai, tai daugiau randu informacijos, bet negaliu tiek išversti daug.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 24 gegužės 2004 - 14:17
QUOTE (nerile @ 2004 05 24, 08:17)
Seniai svajoju apie Pape. Kaip toli nuo Lietuvos? Ir kur be kempingo ten galima apsistoti?

Pape yra gal 10 km nuo Lietuvos sienos. Zemelapyje pazymetas didelis ezeras Pape. Tiesa, dabar jis beveik uzpelkejes. Bet vistiek labai geras orientyras. Pats kaimeleis sudarytas is "vienkiemiu" (tik mazai jau ten vietiniu gyventoju belike). Didzioji dauguma pastatu - lietuviu istaigu vasarvietes. Bet kiekviena ju skiria geras puskilometris ir jos nera dideles, todel pajuryje zmoniu tikrai nera tirsta. Labai grazus krantas, smelis be akmenu.... Yra svyturys...
Apsistoti galima prasytis i lietuviu poilsines arba zydelio "viesbutyje" laugh.gif tik pas zydeli kainos gerokai uzlaustos. Vien nakvyne berods 30 Lt + turi pas ji kavinej valgyti, nes virtuves nera. O maistas pas ji irgi nepigus. Siulyciau geriau i kempinga vaziuoti.

Aj, bet ka as cia giriu... nevaziuokit geriau, mums daugiau vietos liks tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Ačiū jums labai už info clap.gif Gal susitiksime Papėje? wink.gif
Atsakyti
Aš jau turbūt daugiau kaip 15 metų atostogauju Papėje (su trumpom pertraukėlėm). Niekur taip nepailsiu,kaip ten....Tuščia,žmonių nėra,visas pajūrys tavo... thumbup.gif i. Papė-tai didelis kaimas,kur sodybos,praktiškai visos nupirktos lietuvių. Mes irgi turim tokį poilsio namą (apie 10 kambarių,didelis poisio kamb.su židiniu,bendri patogumai).Visada išsiperkame sava chebra visą namą,kad nebūtų pašalinių,o tada jau paiilsim.... Dabar kainos po 12 lt.už lovą. Kai kuriais metais važiuojam net po du kartus,nes mūsų vyrai manijakiškai žvejoja tame ežere (ten vien lydekos-Lietuvoje tokio lydekyno niekur nėra).Taigi jeigu mėgsate ramų poilsį,tikrai rekomenduoju Papę- nakvynę galima daug kur rasti. Beje,vaikams pasų reikia. Pabandykit smile.gif
Atsakyti