Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeninis treneris

tai jeigu 4 k. i sav. eisu, tai gausiu 4 skirtingas dienas atskirom raumenu grupem ir tai turiusiu daryti iki 3 men.? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2013 06 16, 11:54)
tai jeigu  4 k. i sav. eisu, tai gausiu 4 skirtingas dienas atskirom raumenu grupem ir tai turiusiu daryti iki 3 men.? Aciu  4u.gif

Na taip. Aišku ir raumenų grupės gali kartotis, nes moterims visgi retai kada reikia pasidaryti pvz pečių dieną biggrin.gif bet bus kiti pratimai ir kartosis pvz raumenų grupė kas antrą treniruotę. Nežinau kaip sudarys žodžiu, bet mano rezultatai dabar labai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
aciu Tau labai, jau susiderinau su juo smile.gif laukia jis tik mano foto ir tada ruos programele 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2013 06 17, 00:53)
aciu Tau labai, jau susiderinau su juo smile.gif laukia jis tik mano foto ir tada ruos programele  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif sėkmės darbuose biggrin.gif
Atsakyti
labas visoms sportuojančioms ir sportininkėms!
ieškau asmeninės trenerės Vilniuje, o tiksliau galinčios atvažiuoti į namus Riešės apylinkėse. tikslas būtų - kalanetikos, pilateso užsiėmimai. Gal net surinkčiau kelių sportuojančių kaimynių būrelį 4u.gif
laaabai norėčiau įsprausti sportą į mamavimo dienotvarkę, tad jei žinote kokia trenerė galėtų ir norėtų tuo užsiimti, parašykite man AŽ!
Atsakyti
sveikos merginos,
ar kuri mėginote trenerio deivido grinskio paslaugas? 4u.gif
http://www.grinskis.lt/
Atsakyti
uzsisakiau sio trenerio paslaugas,atsileipima parasysiu pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 08 06, 21:28)
uzsisakiau sio trenerio paslaugas,atsileipima parasysiu pati biggrin.gif


Lauksiu tavo atsiliepimo smile.gif nes pati taip pat domiuosi.
Atsakyti
QUOTE(aukselis11 @ 2013 08 06, 21:05)
Lauksiu tavo atsiliepimo  smile.gif nes pati taip pat domiuosi.

butinai mirksiukas.gif laukiu dabar programos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 08 08, 20:33)
butinai mirksiukas.gif laukiu dabar programos 4u.gif


Kokios kainos pas jį? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukselis11: 08 rugpjūčio 2013 - 20:52
o tai koks skirtumas tarp situ treneriu sudaromu programu ir tu kurias sudaro sporto salese? g.gif visada galvojau kad asmeninis treneris yra treneris su kuriuo tu sportuoji g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 11 rugpjūčio 2013 - 10:19
QUOTE(guodzik @ 2013 08 11, 10:18)
o tai koks skirtumas tarp situ treneriu sudaromu programu ir tu kurias sudaro sporto salese? g.gif visada galvojau kad asmeninis treneris yra treneris su kuriuo tu sportuoji g.gif


Daugelyje sporto klubų treneriai atspausdina šabloną, pakeičia geriausiu atveju vieną kitą pratimą ir tik apsimeta, kad domina kažkas biggrin.gif užtat reikia gerai atsirinkti kam tikrai būtų įdomu ką tu veiki sporto salėje. Asmeninis treneris gali tiek treniruotes pravesti, tiek sudaryti programą, tiek stebėti tavo pokyčius ir keičiant programą į tai atsižvelgti pagal padarytą progresą smile.gif niekad nesusidarinėčiau programos kokiam impulse ar dar kur. Džiaugiuos išknisus savo trenerį kuriam patinka jo darbas drinks_cheers.gif
Atsakyti