Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, FILMAI, FILMAI

user posted image

Su Naujausiais metais, kinomanai smile.gif
Atsakyti
Virtuvės mėgėjams patiks prancūzų filmas The Chef/2012. Jaunas vyrukas vis praranda darbą,kartą susipažįsta su virtuvės šefu. Linksmas filmas, nenuobodu žiūrėt. Man, mėgstančiai gaminti, įdomiai pasirodė molekulinės virtuvės subtilybės, vos ne chemijos laboratorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 01 01, 11:13)
user posted image

Su Naujausiais metais, kinomanai  smile.gif

Su! drinks_cheers.gif

Pirmas šiais metais pažiūrėtas filmas buvo "Rush". Labai geras, rekomenduoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 01 sausio 2014 - 16:47
Gal galit parekomenduoti gera siaubo filma, palikusi ispudi? Man dazniausiai pasimirsta jie.. Dabar sveciu turim, tai praso kas vakar siaubiako doh.gif Be kokiu tai skerdyniu ar kraujo klanu.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 12 31, 16:14)
as nereitinguosiu, man labai sunku pasakyti, kuris geresnis, visi labai patiko ir visi dramos smile.gif

The Station Agent (2003)


Paziurejau pirmaji,kazkaip galvojau,jei pats pirmas sarase,tai jau bus super duper,taciau negaliu nieko blogo pasakyti, o ir stebuklingo lyg ir ne.. rolleyes.gif . Nebogas filmas,toks ramus,tolygus sakyciau,susiziurejo lengvai ir tikrai nenuobodziai. Idomus, gyvenimiskas.. Duociau kokius 8 ar 9 is 10 smile.gif
Beje,man dramos irgi labiausiai patinka. Reiks dar ka issirinkti is Jusu sarasiuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vajuza: 01 sausio 2014 - 19:06
QUOTE(katilina @ 2013 12 28, 23:42)
Paskutiniu metu tiek daug pagyrų mačiau dviem filmams, kad pati užsidegiau noru kuo greičiau pamatyti. Her ir The wolf of Wall street. O gal kas jau žiūrėjot?

Her mane irgi labai domina, o The Wolf of Wall Street kažkodėl visai nesudomino, kai trailerį žiūrėjau. g.gif

Aš tai iš naujųjų filmų jau apsidžiaugiau radusi, kad yra Out of the furnace, American Hustle ir The Spectacular Now geros kokybės. Na, ir labai laukiu 12 years a slave.

Mano du paskutiniai 2013 m. žiūrėti filmai:
The Family (2013) - kaip ir kitos, žiūrėjau, kai rodė per tv. Na, toks visai neblogas, vietomis prajuokinęs, labiau patiko nei nepatiko, bet nepasakyčiau kad labai įsimenantis.

The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - fantastinis filmas, toks iš twilight srities, tik čia vampyrai - vieni iš daugelio fantastinių personažų. Veiksmo nemažai, už tai gal pliusą dėčiau, bet visumoje - nieko gero. Daug tokių graudžiai juokingų momentų filme, pavyzdžiui, kai mergina, gyvenime aukštakulnių nedėvėjusi, sugeba su aukščiausiais kulnais ne tik vaikščioti, bet ir bėgioti ar net vieną kitą kovinį judesėlį parodyti, pagr. vaikinas groja pianinu (jau minėtame twilight'e pagr. veikėjas grojo pianinu ir po to dar ne vieną tokį pastebėti buvo galima, man rodos Kristianas Grėjus iš atspalvių irgi groja, nebent maišau kažką.. na, bet ne esmė rolleyes.gif ), tų klišių nemažai, vien žvilgsniai žvilgsniai žvilgsniai, kurie labiau buki nei kažką pasakantys.
Vienintelis geras dalykas - Saimonas, pagr. veikėjos draugas iš nevykėlių srities, bet taip nuoširdžiai prajuokinęs daugelį kartų.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2014 01 01, 21:05)
Paziurejau pirmaji,kazkaip galvojau,jei pats pirmas sarase,tai jau bus super duper,taciau negaliu nieko blogo pasakyti, o ir stebuklingo lyg ir ne..  rolleyes.gif . Nebogas filmas,toks ramus,tolygus sakyciau,susiziurejo lengvai ir tikrai nenuobodziai. Idomus, gyvenimiskas.. Duociau kokius 8 ar 9 is 10 smile.gif
Beje,man dramos irgi labiausiai patinka. Reiks dar ka issirinkti is Jusu sarasiuko  smile.gif

aha, va butent tuo man ir patiko jis, savo tokia harmoninga ramybe ir jokiu kazkokiu mirtinu dalyku, manipuliavimo jausmais, kai stengiamasi pravirkdyt ziurova, tiesiog toks feng-shui filmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 01 01, 20:13)
Her mane irgi labai domina, o The Wolf of Wall Street kažkodėl visai nesudomino, kai trailerį žiūrėjau.  g.gif

Treilerių nežiūriu, bet iš aprašymo The wolf of Wall street ir man neatrodė labai jau viliojantis. Aišku, dėl aktorių ir režisieriaus jį bet kuriuo atveju žiūrėčiau, tačiau dabar ypač noriu, nes labai įkvėpė perskaityti atsiliepimai, tiek gerų žodžių apie filmą ir patį Leo prirašyta, kad dar nemačiusi jau įsivaizduoju, koks puikus jis bus. smile.gif Tikiuosi, nenusivilsiu.

O aš dar niekaip nesulaukiu Blue Jasmine. Nuo to ilgo laukimo tuoj ir noras praeis. smile.gif

Stories we tell (2012)- dokumentinis filmas, kuriame aktorė ir režisierė Sarah Polley atskleidžia savo šeimos istoriją. Šeimos nariai ir draugai, kuriuos kalbina Sarah, po truputį sudėlioja įdomų pasakojimą, kurio centre- jau mirusi jos motina, tačiau pati istorija, kuri iš eilinės virsta beveik detektyvine, didele dalimi yra ir apie pačią autorę. Gana paprastas, bet įtraukiantis filmas, vienas iš trijų man labiausiai patikusių anais metais. Gal tik į galą šiek tiek ištęstas pasirodė, bet šiaip jau mėgstančioms dokumentinius filmus tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 01 01, 19:13)
Na, ir labai laukiu 12 years a slave.

Jau yra. Ką tik po peržiūros. Labai skaudus, žiaurus ir liūdnas filmas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 01 sausio 2014 - 21:57
Vakar peržiūrėtas A very long engagement ,filmas apie merginą, nerarandančią vilties ir ieškančią savo sužadėtinio. Kinematografiškai labai gražus filmas rolleyes.gif, gal kiek per daug ištęstas, bet labiau patiko nei nepatiko smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti