Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Twin Peaks"

aha, nerealus filmas, mus jaunutes su drauge tas filmas buvo taip užbūręs, kad net jį vaidindavom, įrašinėdavom save į magnetofoną blush2.gif labai įspūdingas filmas, ypač mane viliojo aktoriai Audrie Horn, jos tėvas, Leo, Leyland'as, dvasia Bobas, tas mažas pragaro seniukas, Boba su rąstu, Windom Earl, na ir žinoma Kuperis wub.gif nerealūs aktoriai ir filmo herojai
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2006 09 04, 17:36)
Papasakok Sparow apie ka mazdauk siame filme "Fire,walk with me"...Ir jis vienos dalies-taip? unsure.gif

Taip normalus vienos serijos filmas smile.gif Lauros gyvenimas, jos santykiai su tėvu blink.gif , jos žūtis. Žodžiu išaiškėja daug kas, kas lieka kaip ir mįslė pažiūrėjus serialą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 09 05, 08:25)
Taip normalus vienos serijos filmas smile.gif Lauros gyvenimas, jos santykiai su tėvu  blink.gif , jos žūtis. Žodžiu išaiškėja daug kas, kas lieka kaip ir mįslė pažiūrėjus serialą mirksiukas.gif

bet gi šią dalį irgi rodė per tv, bent jau aš tai mačiau per tv, lygtais iš karto po pačio serialo rodymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 09 05, 07:25)
Taip normalus vienos serijos filmas smile.gif Lauros gyvenimas, jos santykiai su tėvu  blink.gif , jos žūtis. Žodžiu išaiškėja daug kas, kas lieka kaip ir mįslė pažiūrėjus serialą mirksiukas.gif

A...Aha..Ir as maciau sita....! thumbup.gif O as maniau,kad cia izanginis pries pati seriala,bet pasirodo jis sukurtas po jo... doh.gif ...Bet tikrai labai idomu ziureti...! thumbup.gif
Atsakyti
man irgi žiauriai patinka šis serealas. Kiek rodo Lietuvos televizija tiiek ir žiūriu. Ir dar žiūrėsiu tongue.gif
Kažkaip užburiantis filmas. Sko toje vietoje, kur buvo filmuojamas Twin peak'sas iš tikrųjų ten keisti dalykai dedas, bent laikrašty rašė. O jūs nežinot kurioj valstijoj yra tas Twin peakso miestelis?

labai graži man ši aktorė wub.gif

user posted image

Filmas "Fire, walk with me" kažkada mačiau tai man nelabai ten Lora narkomanė buvo, nors gerai neatsimenu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 09 05, 13:03)
man irgi žiauriai patinka šis serealas. Kiek rodo Lietuvos televizija tiiek ir žiūriu. Ir dar žiūrėsiu  tongue.gif
Kažkaip užburiantis filmas. Sko toje vietoje, kur buvo filmuojamas Twin peak'sas iš tikrųjų ten keisti dalykai dedas, bent laikrašty rašė. O jūs nežinot kurioj valstijoj yra tas Twin peakso miestelis?
labai graži man ši aktorė  wub.gif
user posted image

sakai, keisti, kaip fajna, kaip norėčiau konkrečiai sužinoti kas g.gif
o ta aktorė tikrai labainieko, man gal ne tiek graži, bet tokia ypatinga, neeilinė smile.gif
Atsakyti
Man šitas serialas irgi labai labai... Prieš metus žiūrėjau ir patį filmą "Fire walk with me". Kaip kažkas čia sakė, tai jis nebuvo įžanginė serija, filmas buvo sukurtas būtent tam, kad paaiškintų žiūrovams kas ir kaip nužudė Laura. Pasirodo, pats serialas buvo nutrauktas iš kart po pirmo sezono, nes atseit žiūrovai pradėjo skųstis, kad nieko nebesupranta ir labai krito žiūrimumas. Ot dundukai... doh.gif
Papildyta:
Tiesa, nufilmuotas buvo Washingtono valstijoj, nors iš tikrųjų ten tokio miestelio nėra... Jaučiu, visi gyventojai būtų išsilakstę...
Atsakyti
As atsimenu ir ziurejau si seriala...taciau tai buvo pries 8 - 10 m, jei neklystu...noreciau dabar paziuret ir kaip sakant suvokt suaugusiu protu, nes tada buvau vaikas ir labai jis man buvo idomus, tik pabaigos nesupratau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 09 05, 16:45)
sakai, keisti, kaip fajna, kaip norėčiau konkrečiai sužinoti kas g.gif
o ta aktorė tikrai labainieko, man gal ne tiek graži, bet tokia ypatinga, neeilinė smile.gif

kažkas iš filmavimo komandos keistai žuvo ir dar visoki vaidenasi. Bet čia nebūtinai gali būti teisybė, tiesiog sakau ką skaičiau spaudoj smile.gif
Atsakyti
Taip pat žiūrėjau, kai vaikas buvau.
Mistika.
Įdomu būtų dar kartą pažiūrėt ir serialą, ir filmą...
Atsakyti
Keliu iš numirusių biggrin.gif

Ar patiko dar kam Peaksas ??? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 12 lapkričio 2007 - 14:32
tas miestelis, veiksmas vykstas Vasingtono valstijoje, prie pat sienos su Kanada. Atsimenat ta epizoda su viesnamiu> tai ten vyrukai vyko linksmintis i Kanada...
Man irgi patiko tas serialas, o ypac muzika ir pagrindinio vaidmens atlikejas:). tada dar buvo jaunesnis ir grazesnis negu kad dabar:).
Ir is viso, tas rezisierius, Deividas Linchas, linkes i visokias mistikas...bent jau mano matyti jo rezisuoti filmai tokie, svelniai tariant keistoki...ir Tvinpyksas, ir malholando kelias ir preita ketvirtadieni rodytas per snobo kina "Melynas aksomas"...
Atsakyti