Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri filmai

Is senu filmu man, kaip fantastikos megejai, labai patiko "Terminatorius" ir "Terminatorius2" ir "Zvaigzdziu karu" IV, V, VI dalys. Dar toks senas rusu filmas vaikams. "Viesnia is ateities" Apie mergaite Alisa atkeliavusia is ateities ir stebuklinga prietaisa melafona. smile.gif Gal kas prisimenat? Labai grazi daina ten skambedavo.
Atsakyti
QUOTE(Vėjo pasaka @ 2012 09 13, 14:14)
Gal kas pamena filmą-serialą apie aukso ieškotojus. Rodydavo tą filmą per atostogas 1985-1990. Ten pradžioj rodydavo tokį kaimelį apgriuvusį... vaikai liko be tėvų... paskui upėj plaudami/ieškodami aukso rado aukso gabalą. Pamenu tik tokias nuotrupas. Tada labai patiko, laukdavau kaip kaži ko. Bet niekaip nepavyksta atgaminti daugiau.

gulėjo vaikai ant tokio kranto, kalbėjosi ir žarstydami žemes aptiko aukso grynuolį? aš tik tiek pamenu.
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2010 04 10, 21:41)
Jusu ieskomiausias filmas yra cia
http://rutracker.org...c.php?t=2283772
tiesa, rusiskai, bet gal jums tiks  4u.gif


As niekada nesinaudojau torentais ar jis dar is viso cia yra? Gal kas zinot kaip galeciau paziuret si filma?

Комиссар Шимански / Tatort / 5 серий - lietuviskai vadinas nuvytusios geles.
Atsakyti
Man senasis britiškas serialas "Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai", taip pat "Miss Marpl", "Erkiulis Puaro", "Midsomerio žmogžudystės" kelia nostalgiją. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 08 lapkričio 2014 - 17:01
Jeigu kas ieškosite lietuviškų filmų senų galite mėginti https://www.youtube.com/senifilmai
Atsakyti
Aštunkojis smile.gif
Atsakyti
Pamenu toki filma, tik niekaip nerandu, gal pagelbetumet...karys siuncia laiskus merginai, kuri yra visai kitame laike ir ji vis randa to kario laiskus senos spintos stalciuje. Jie isimyli, bet niekada nesusitiks.Kazkada sudege kario pastas ir jis nustojo siust jai laiskus, ji jaudinosi, kad jos mylimasis zuvo.Gerai visko nepamenu, bet man labai patiko... ax.gif Ir dar vienas toks is senesniu liudnas filmas apie labai varginga seima, kazkur Europoj...po karo ar pries...Zodziu, vyras vis zada susirasti darba ir vis geria ir geria, o zmona vis gimdo ir gimdo vaikus.Gerai pamenu, kad viena ju maza dukrele labai susirgo ir mire toj pacioj lovoj, kur su broliais miegodavo.Dar pamenu, kad galu gale tas vyras isplauke i Amerika,prizadejes seimai pas juos sugrizti, bet jie taip jo ir nesulauke.Ar kas zinot siuos du filmus? Labai noriu paziuret dar karta... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2015 02 17, 00:18)

pirmas filmas matytas, bet tikrai nepamenu pavadinimo.
O antras gal "Angela's Ashes", nes šiom dienom knygą kaip tik skaičiau.
Atsakyti
smile.gif 4u.gif labai aciu, eliss, tikrai tas.
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2015 02 16, 16:18)
Pamenu toki filma, tik niekaip nerandu, gal pagelbetumet...karys siuncia laiskus merginai, kuri yra visai kitame laike ir ji vis randa to kario laiskus senos spintos stalciuje. Jie isimyli, bet niekada nesusitiks.Kazkada sudege kario pastas ir jis nustojo siust jai laiskus, ji jaudinosi, kad jos mylimasis zuvo.Gerai visko nepamenu, bet man labai patiko...  ax.gif  Ir dar vienas toks is senesniu liudnas filmas apie labai varginga seima, kazkThe Love Letterur Europoj...po karo ar pries...Zodziu, vyras vis zada susirasti darba ir vis geria ir geria, o zmona vis gimdo ir gimdo vaikus.Gerai pamenu, kad viena ju maza dukrele labai susirgo ir mire toj pacioj lovoj, kur su broliais miegodavo.Dar pamenu, kad galu gale tas vyras isplauke i Amerika,prizadejes seimai pas juos sugrizti, bet jie taip jo ir nesulauke.Ar kas zinot siuos du filmus? Labai noriu paziuret dar karta...  smile.gif

Gal šitas? Kažkas panašiai lyg...the love letter
Atsakyti
4u.gif Aciu, Mockava, tai tas filmas,pagal aprasyma viskas sutampa. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 22 vasario 2015 - 14:49
ne tokie seni bet geri psichologiniai filmai smile.gif
Atsakyti