Įkraunama...
Įkraunama...

Mentalistas

Apklausa: Ar žiūrite šį serialą? (97 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mentalistą žiūrėdavau per www.filmix.net, anksčiausiai įkelia su rusišku įgarsinimu naujausią, JAV pasirdožiusią seriją. Laukiu nesulaukiu naujo sezono rudenį ax.gif
Atsakyti
Maciau LNK anonsuoja 6 kad rodys...

As ir laukiu rugsejo kada prades rodyt nauja, tik gaila kad sis jau paskutinis bus...

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 07 05, 12:03)
Maciau LNK anonsuoja 6 kad rodys...

As ir laukiu rugsejo kada prades rodyt nauja, tik gaila kad sis jau paskutinis bus...


tai kad ne paskutinis 6 sezonas, as jau 7 sezono laukiu biggrin.gif

7 sezono laukiamas 2015
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2014 07 05, 13:23)
tai kad ne paskutinis 6 sezonas, as jau 7 sezono laukiu biggrin.gif

7 sezono laukiamas 2015

Tai ir sakiau kad naujas, kur prades rodyt rudeni 7 sezonas bus paskutinis, o dabar LNK rodys jau pasibaigusi
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 07 05, 14:46)
Tai ir sakiau kad naujas, kur prades rodyt rudeni 7 sezonas bus paskutinis, o dabar LNK rodys jau pasibaigusi

na idomu ka 7 parodys,nes visus blogiecius kaip ir isgaude, dabar meiles scenu gal daugiau parodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2014 07 06, 21:18)
na idomu ka 7 parodys,nes visus blogiecius kaip ir isgaude, dabar meiles scenu gal daugiau parodys biggrin.gif

Kiek skaiciau tai sis sezonas turetu buti trumpas, nes kol kas yra patvirtinta tik 13 seriju (nebent veliau dar patvirtintu daugiau). Kol kas nera aiskus startas, bet scenaristai jau emesi darbo, filmavimo darbai prasides rugpjuti, tai gal startuos kaip visda rugsejo pabaigoj g.gif

Del tu meiles scenu nezinau, keista bus i juos ziuret burkuojancius, juk beveik visa laika jie buvo daugiau kolegos, geriausi draugai zinantys vienas kito tamsiausias paslaptis nei slapti mylimieji smile.gif
Atsakyti
jetau Džeinas su Lisbon wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 11 30, 01:19)
jetau Džeinas su Lisbon  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

As ziuriu i juos ir man ji santykiai, nezinau, keistoki mastau.gif Suprantu, kad jie slepia savo santykius ir laiko paslaptyje, bet per 3 serijas nei vieno bucinio, nei vieno apsikabinimo blink.gif net kai buna vieni...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 12 20, 16:41)
As ziuriu i juos ir man ji santykiai, nezinau, keistoki  mastau.gif  Suprantu, kad jie slepia savo santykius ir laiko paslaptyje, bet per 3 serijas nei vieno bucinio, nei vieno apsikabinimo  blink.gif net kai buna vieni...

totaliai depresiškas 7 sezonas. jokios chemijos tarp jų, kažkokia išlaužta romantika, atrodo, kad net aktoriams nepatogu vaidinti. Džeino personažas neteko pusės (jei ne daugiau) žavesio. liūdnoka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 15 sausio 2015 - 21:49
Man tai viskas labai tinka ir patinka 7 - tam sezone. Džeinas juk itin protingas, o tokių žmonių socialinė sfera menkiau išvystyta būna. Tai man net nešovė galvon, kad dabar jau jis puls aistras demonstruoti.. Man atrodo, kad serialas dar neišsisėmęs, juo labiau, kad pasikeitė komandos sąstatas ir aš mielai dar pažiūrėčiau ir 8 sezoną, kurio, deja jau nebus..
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2015 03 02, 17:21)
Tai man net nešovė galvon, kad dabar jau jis puls aistras demonstruoti..

čia ne apie aistras. patys aktoriai pripažino, kad tiek ilgai buvus draugais (gyvenime) jiems buvo keista filmuotis tokiam kontekste. ir tas labai jaučiasi žiūrint. Baker'is interviu yra minėjęs, kad serialą jis būtų užbaigęs visiškai kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 02 kovo 2015 - 18:08
O nepaminėjo, kaip jis būtų užbaigęs?
Atsakyti