Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

Kur visos žiūrėtojos dingo? rolleyes.gif

Su nekantrumu laukiu naujojo filmo " Kannamo bliuzas" su Min Ho, toks ažiotažas, kad net nesidominčiam smalsu, o ką jau kalbėt apie gerbėjus biggrin.gif
Min Ho labai suvyriškėjo, turbūt nebesiims mokinukų vaidmenų. Be galo charizmatiškas aktorius, nors jam dar mokytis ir mokytis, vis tiek neįmanoma atitraukti akių. blush2.gif
Atsakyti
Man aktorius patinka, bet filmas zavesio nesukele, nemegstu tokio zanro smile.gif Todel geriau palauksiu kokios romantines komedijos smile.gif
Atsakyti
Per savaitę pažiūrėjau All about my Romance smile.gif Lengva romantinė drama thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As paivairinimui japonu seriala paziurejau smile.gif Dabar reikia rasti ka nors korejietisko smile.gif Va turbut irgi paimsiu All about my Romance
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 01 11, 22:46)
As paivairinimui japonu seriala paziurejau smile.gif Dabar reikia rasti ka nors korejietisko smile.gif Va turbut irgi paimsiu All about my Romance

O aš Queen In-Hyun's Man pradedu smile.gif Mačius gal jau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 01 12, 00:50)
O aš Queen In-Hyun's Man pradedu smile.gif Mačius gal jau? 4u.gif


Maciau smile.gif man labai, labai jisai patiko, ir dainos grazios ir pati istorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 01 11, 23:21)
Maciau smile.gif man labai, labai jisai patiko, ir dainos grazios ir pati istorija smile.gif

na šiandien tik vieną epizodą pažiūrėjau,kol kas biškį maišatis, bet bandsiu kitus epizodus žiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 01 12, 01:44)
na šiandien tik vieną epizodą pažiūrėjau,kol kas biškį maišatis, bet bandsiu kitus epizodus žiūrėt smile.gif


Taip, pradzioje ir man nelabai, bet po to patiko, ypac, kai pagrindinius herojus ilgam i musu laika persikels smile.gif o siaip kuo toliau tuo labiau patiko, o pati pabaiga, tai wub.gif Bet aisku, dar nereikia pamirsti skoniu, kam patinka vienam, gali nepatikti kitam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 01 12, 01:44)
na šiandien tik vieną epizodą pažiūrėjau,kol kas biškį maišatis, bet bandsiu kitus epizodus žiūrėt smile.gif


Koki epizoda jau ziuri? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 01 16, 10:51)
Koki epizoda jau ziuri? smile.gif

Jau 7 pabaigti smile.gif tikrai itrauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 01 16, 20:55)
Jau 7 pabaigti smile.gif tikrai itrauke smile.gif


O as ziuriu 8 epizoda All about my Romance smile.gif
Atsakyti
Baigėsi mano einamieji serialai, tai galvojau, temoj paieškosiu naujų pasiūlymų. Bet kažkaip įnikau į Healer. Oi oi oi, jaučiu parduosiu visus savo favoritus už naują - Ji Chang Wook wub.gif Šitas serialas labai panašus į City Hunter su Min Ho, net aktorių amžius vienodas.
Kviečiu prisijungti bigsmile.gif
Atsakyti