Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Lina tikrai puikiai pasirodė, verta pirmosios vietos smile.gif Bet asmeniškai man labiausiai Ištvanas patiko smile.gif Ir atrodė, ir dainavo puikiai. Labai jau jam tinka į pietiečius įsikūnyti.
O jau akių žibėjimas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 12 13, 21:05)
eimucio klaidu neizvelgiau, nes nemacius visai klipo. kokia ten manto charizma galejo tokia matytis, kai jis taip atrode. nezinau del ko eimuti suvare..


drinks_cheers.gif Nors ir mačiau originalųjį klipą, bet man irgi charizmos ten įžiūrėt nesigauna.

Juozas labai puikiai nugrimuotas buvo smile.gif

Milita šauniai pasirodė, o Monika man šįkart nelabai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 gruodžio 2014 - 18:02
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 12 14, 15:40)
O man patiko Giedriaus "Nirvana" smile.gif Nesitikejau kad jis padarys balsa toki truputi gergzdinti smile.gif Militos Kaile labai faina buvo. Zinoma Lina patiko labai panasi buvo i jauna Liza Minelli O istvanas su plaukai koks grazus smile.gif

Bet tada tas balsas plonas gavosi doh.gif biggrin.gif Kažkaip Baila Morena jis neplonai sudainavo, o čia ax.gif
Atsakyti
baisiau negu baisu, taigi Metallica biggrin.gif Bet gerai Giedrius pastebėjo, Pauliuko vaidmeniui tik plaukus pasitrumpinti ir persirengti tereikės hihihi.gif

ot, kaip pietiečiai moteris traukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 12 14, 20:18)
ot, kaip pietiečiai moteris traukia smile.gif


nesitikėjau, bet Ištvanas ir kaip Boltonas man thumbup.gif Nu labai labai norėčiau jo finale wub.gif
Visi man šiandien labai patinka wub.gif Nu, Ostapenka tik iškrenta iš konteksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 12 20, 20:19)
Visi man šiandien labai patinka  wub.gif  Nu, Ostapenka tik iškrenta iš konteksto  biggrin.gif

Bet kuo ji kalta, gi visgi ne berniukas biggrin.gif

Monika žiauriai gerai blink.gif Valinskienė iš akies blink.gif Ir pastebit kaip Monika moka keisti balsus? Ji net Kofo balsą pagavo, Cher ir pan. Vat dėl balsų, tai jinai nugalėtoja ax.gif Lina taip nemoka schmoll.gif Linoje mane vis erzina ta vienoda kažkokia kaip ir agresija g.gif Ji net kai Karaliūnaitę įkūnijo, kažkokia per agresyvi buvo biggrin.gif Nors aišku, finalo verta.
Militai pasisekė, jos balso dainininkę gavo. Šiaip Militos ne per labiausiai noriu finale, ji per jauna, dar neturi savo tos tokios stiprios charizmos ir kitų dainininkų charizmos neperteikia.
Eimutį tai bliamba suvarė doh.gif Jis skambėjo grynai kaip originalas, tobulai ir tas nuskriaustas žvilgsniukas, tikrai tobulai. Ar čia jie norėjo, kad jis daugiau kažko ten padarytų? O gal jie jo nemėgsta? g.gif Gal Conchitai davė vien todėl, kad nebuvo jau kaip neduot g.gif
Juozas šaunuolis, galvojau, kad bus parodija, nes tas Armstrong gi ten labai tuos dantis atkišinėjo, bet Juozas puikiai susitvarkė.
Ištvan irgi vietoje, tiko net tie plaukai. Tik ką jis sau mąsto taip atrodyti tokiame amžiuje, ta jo baisi figūra akis pastoviai bado. Žmogus nežino kas yra sveika mityba ir sportas, tai viską gadina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 gruodžio 2014 - 20:36
QUOTE(Monteverte @ 2014 12 20, 20:33)
Monika žiauriai gerai blink.gif Valinskienė iš akies blink.gif Ir pastebit kaip Monika moka keisti balsus?
Šiaip Militos ne per labiausiai noriu finale, ji per jauna, dar neturi savo tos tokios stiprios charizmos ir kitų dainininkų charizmos neperteikia.
Eimutį tai bliamba suvarė doh.gif Jis skambėjo grynai kaip originalas, tobulai ir tas nuskriaustas žvilgsniukas, tikrai tobulai.


kaip mano pačios nuomonė biggrin.gif Ir Militos finale nenoriu,ir Eimutis man šiandien tikrai gerai pasirodė.
O va Armstrongas man visgi nebuvo labai prie širdies..

Ammmm, pakliuvo visgi Milita.. Mano subjektyvia nuomone geresnis reginys mūsų lauktų, jei ten būtų kažkuris iš nepatekusių vyrukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 gruodžio 2014 - 21:01
QUOTE(saintlina @ 2014 12 20, 20:51)
Ammmm, pakliuvo visgi Milita.. Mano subjektyvia nuomone geresnis reginys mūsų lauktų, jei ten būtų kažkuris iš nepatekusių vyrukų.

nu... ramia širdim imčiau eimutį ar juozą (net abu biggrin.gif ), būtų ir įdomiau, nes du vyrukai, dvi mergytės, o dabar...
ir nepasakė ką dainuos per finalą g.gif popury kokį gi nepadarys, nepersirengs gi iš karto į kelis g.gif nematysiu finalo tikriausiai, pabalsuočiau už giedrių gal, kad neskriausti vyruko ir šiaip žmogus mielas atrodo smile.gif
Atsakyti
man gaila, kad Eimučio nebus finale sad.gif
Papildyta:
aš daabr žiūriu. nu, tikrai gera Inga, nors ir dar Laimą Žemaitytę priminė biggrin.gif
Atsakyti
Na, kaip jums finalas? Džiaugiatės vietų pasiskirstymu? smile.gif
Atsakyti
Įsijungiau tik galą, o šiaip norėjau, kad Milita būtų ketvirta ax.gif ir nesupykčiau, jei Giedrius būtų pirmas (bet čia jau asmeninės simpatijos)
Atsakyti
Dar nemačiau, tik po Naujų pažiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
Super projektas, labai labai patiko. Monika nustebino, talentinga ir maloni moteris, Milita taip pat šaunuolė, o apie Giedrių ir Liną net nėra ką kalbėti - labai gabūs žmonės, džiaugiuosi už visus, šis sezonas geriausias buvo smile.gif
Atsakyti