Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Naminė @ 2013 01 11, 09:07)
o gal kur galima pamatyt pirmo sezono laidas g.gif


turbūt niekur unsure.gif youtubėj tik keli vaizdeliai yra, kažko daugiau nepavyksta rasti schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 01 11, 10:07)
o gal kur galima pamatyt pirmo sezono laidas g.gif

http://www.btv.lt/video pabandyk cia paieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 01 11, 09:11)
turbūt niekur  unsure.gif youtubėj tik keli vaizdeliai yra, kažko daugiau nepavyksta rasti schmoll.gif  unsure.gif

bandžiau ieškot smile.gif -kai ką radau,bet įdomu pasidarė kas dalyvavo ten,nes kaip suprantau
1. Gabalis
2.Fara
3.Mia
4.Aistis
5.Ieva(kas ji tokia?)
6.Ingrida(irgi nežinau)

o kas dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 01 11, 12:59)
bandžiau ieškot smile.gif -kai ką radau,bet įdomu pasidarė kas dalyvavo ten,nes kaip suprantau
1. Gabalis
2.Fara
3.Mia
4.Aistis
5.Ieva(kas ji tokia?)
6.Ingrida(irgi nežinau)

o kas dar g.gif



oi, jau nelabai pamenu: dar Lidija Rasutis (jau kaip ji Donskovą padarė thumbup.gif ), Ieva tai kažkurių metų Mis Lietuva. Ingrida iš grupės Kitokios arba KAs jos tokios?, arba pan pavadinimu.
Atsakyti
QUOTE(vile1897 @ 2013 01 11, 12:13)
http://www.btv.lt/video pabandyk cia paieskoti  smile.gif

čia tik antras sezonas ...o gaila

QUOTE(muminukas @ 2013 01 11, 13:06)
oi, jau nelabai pamenu: dar Lidija Rasutis (jau kaip ji Donskovą padarė  thumbup.gif ), Ieva tai kažkurių metų Mis Lietuva. Ingrida iš grupės Kitokios arba KAs jos tokios?, arba pan pavadinimu.

Lidija ,tikiu ,kad davė vaizdų thumbup.gif

tai ir pernai turbūt 8 dalyviai buvo,tai gal kas prisimins ir parašys,kas tas aštuntasis unsure.gif
Atsakyti
Deivis bigsmile.gif prisiminiau!
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Oooo, mergaitės, ačiū už idėją, bandysiu ir aš paieškot, nes pirmojo sezono praktiškai ir nemačiau sad.gif
Beje, kaip jum vakarykštė laida?smile.gif
Man Soliaris, Ruslanas ir Renata (ta tai išvis vaizdų davė) labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvuzhe @ 2013 01 11, 18:45)
Beje, kaip jum vakarykštė laida?smile.gif
Man Soliaris, Ruslanas ir Renata (ta tai išvis vaizdų davė) labai patiko  thumbup.gif

man is vakar taip pat sita trijule labiausiai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Vakar labai patiko Ruslanas, tikrai jis nsutebino, kaip ir Soliaris:) Man ir Renata patiko, iš Liepos kažko tikėjausi daugiau:)
Rudokas blogai parodijavo SEL:)
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 01 11, 20:23)

Rudokas blogai parodijavo SEL:)


drinks_cheers.gif gaila, nemačiau, kaip Aistis padarė - jis irgi sel buvo gavęs.
Atsakyti
ar buvo ziurinciu? lens.gif
kernagis superinis buvo thumbup.gif
ruslanas irgi gerai pasirode
paskeviciu malinauskas tai nekaip ikunijo schmoll.gif
soliaris si karta nepatiko, o kitu nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
Mačiau tik pradžią, nespėjus sulaukti Soliario pasirodymo užmigau. Įtariu, kad laimėjo Rudokas (bent jau iš reklaminių klipų sprendžiu, kad pasirodė neblogai)? O kaip Ruslanas, negi liko gale (sprendžiu pagal straipsnius internete)? Ir kokie vaidmenys atiteko atlikėjams sekančiai savaitei?
Beje, mane pribloškė Valinsko komentaras "Vyras, kuris yra moteris..." - čia apie Ruslaną.
Atsakyti