Įkraunama...
Įkraunama...

LRT projektas ,,Auksinis balsas"

QUOTE(ylksis @ 2013 02 02, 22:15)
Man Tarasovienė turi balsą, tikrai neblogąsmile.gif
O Viktoras bus naujoji žvaigždėsmile.gif

Turi.... bet tas vaizdas kaip pries 10 metu... matyt jau cia asmenines antipatijos man suzaidzia smile.gif

Viktoras labai idomus, drasus,.... visgi kastratu partijas dainuot ne kiekvienas gali. Idomus, lauksiu jo pasirodymu.

Pilvelyte labai grazi moteris. Man ji faina ir kaip atlikeja. Nors gal vietomis ir perspaudzia.
Atsakyti
čia vėl prasidės su žiūrovų balsais simpatijos bei antipatijos:)
Pilvelytė man visuomet patinka, tik norėtųsi ją išvysti kitame amplua;) Įdomu, kaip atrodys;) Kaip antrosios laidos filamvime dainavo pagal disco buvo super:)
Atsakyti
Vedejai, kazkoks nesusipratimas. Rozicko komentarai leksti, nemandagus ir sakyciau komisijos lygio atzvilgiu nemandagus....nu arba ji turetu apmokyti, nors cia greiciau issilavinimo reikalas, arba pakeisti, nes visai nuprastina projekta, kuri nori nenori su TA lyginamas. Komisijai vietomis manau tikrai buvo liudna doh.gif
Del Pilvelytes toks vaizdas, kad ji pas Civilyte mokesi, nes ne tik manieros, bet ir balso spalva vietomis vienoda pasidaro, technika gera, bet manieros mane nervOja biggrin.gif
Labai Vilija nustebino, visai nesitikejau.
Is komisijos tai Zbignievas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Jooo... vedėjas tai o vaikyti! doh.gif

Man net gėda už tą Rožicką pasidarė, kai sopranisto dainavimą pavadino spiegimu - jau toks pasirodė neišprusęs, kaip iš kaimo vidurio - težinantis tik Jennifer Lopez ir 69 danguje... Aš įsivaizduoju, ką komisijos nariai turėjo tuo metu galvoti:"Dar vienas lopelis žalio supratimo neturintis, kas čia vyksta doh.gif"
Na aš suprantu, kad mokyklos laikais, kai tau 13-14 operinis dainavimas gal ir atrodo nesuprantamas spiegimas, nu bet čia vyras manau gerokai virš 40, nu tai jau jei nesupranti - bent tylėk, o čia "atsiskleidė" prieš visą Lietuvą...
Atsakyti
nu Rožickas nori būti kaip Šapras, sužiba per Euroviziją savo perliukais.
Manau, būtų tikęs labiau šiam projektui Giedrius Masalskis:)
Atsakyti
Labas rytas smile.gif. Merginos, žiūriu nemiega, įspūdžiais dalinasi.
Labai džiaugiuosi vakar gerai praleidusi vakarą - stiprūs atlikėjai, kompetetinga komisija, tikiuosi ir toliau jos nariai išliks objektyvūs (ypač patiko Nomedos Kazlauskaitės komentarai-patarimai). Konkursą nusprendžiau žiūrėti dėl Ruslano ir Vilijos, o dabar lauksiu ir Viktoro pasirodymų, tikrai įdomu sužinoti tokio balso galimybes. Iš Vaido tikėjausi šiek tiek daugiau, bet nieko, pasitaisys smile.gif Karina stipriai "prašovė pro šalį" su pasirinkta daina. Tarasovienė niekuo nenustebino (na, negerbėja aš jos ax.gif ), Gabalis kaip visada stiprus (ir įdomus), Aistė g.gif - bus matyt, dabar ji man kiek perspaudė su dramatizmu, Laura visiškai neįsiminė.

O Rožickas, tikiuosi, pasitems smile.gif . Ką ten veikė antroji vedėja, Beata, - nesupratau. Čia gal duoklė lenkams (pagal vardą ir pavardę sprendžiant).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alta: 03 vasario 2013 - 08:21
QUOTE(Fėja* @ 2013 02 02, 22:25)
Turi.... bet tas vaizdas kaip pries 10 metu...

Vakar tą patį pagalvojau. Tarasovienės balsas man patinka, bet ji pati vakar atrodė prastai. Suknelė schmoll.gif Apskritai tas įvaizdis Violetai pridejo keleris metus.

Smagi laida. Labai jos laukiau ir nesigailėjau praleidusi vakarą su LRT kanalu. Iš visų dalyvių labiausiai patiko Vilija.

Dėl Beatos... "TV antenoje" rašė, kad ji yra Rožicko mūza, o ne laidos vedėja. Beata turi sėdėti Andriui prieš akis ir jį įkvėpti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 02 03, 01:01)
Vedejai, kazkoks nesusipratimas. Rozicko komentarai leksti, nemandagus ir sakyciau komisijos lygio atzvilgiu nemandagus....nu arba ji turetu apmokyti, nors cia greiciau issilavinimo reikalas, arba pakeisti, nes visai nuprastina projekta, kuri nori nenori su TA lyginamas

QUOTE(ylksis @ 2013 02 03, 03:27)
nu Rožickas nori būti kaip Šapras, sužiba per Euroviziją savo perliukais.
Manau, būtų tikęs labiau šiam projektui Giedrius Masalskis:)

man patiko Rožickas per Euroviziją su savo juokeliais, bet dabar kažkaip per daug vulgariai,vos ne kaip Šapras. Manyčiau,kad tai rimtas konkursas,ne tralialiuškos,reiktų ir susivaldyt, o ne apie aną galą pliurpt.
O ką ten Beata darė g.gif prie ko ji čia g.gif pasėdė,tris žodžius pasakė doh.gif

Man Tarasovienė irgi nepatiko, nemėgstu jos dainavimo, man ji rėkia rolleyes.gif
Gabalis tai savam stiliuj,nei atimsi ,nei pridursi smile.gif Iš Vaido irgi daugiau tikėjaus,na bet matysim kitą kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 02 03, 14:56)
Dėl Beatos... "TV antenoje" rašė, kad ji yra Rožicko mūza, o ne laidos vedėja. Beata turi sėdėti Andriui prieš akis ir jį įkvėpti  lotuliukas.gif

Na, kaip jam fainiai turetu buti bigsmile.gif

QUOTE(eliss @ 2013 02 03, 15:57)
man patiko Rožickas per Euroviziją su savo juokeliais, bet dabar kažkaip per daug vulgariai,vos ne kaip Šapras. Manyčiau,kad tai rimtas konkursas,ne tralialiuškos,reiktų ir susivaldyt, o ne apie aną galą pliurpt.
O ką ten Beata darė g.gif prie ko ji čia g.gif pasėdė,tris žodžius pasakė doh.gif

Man Tarasovienė irgi nepatiko, nemėgstu jos dainavimo, man ji rėkia rolleyes.gif
Gabalis tai savam stiliuj,nei atimsi ,nei pridursi smile.gif Iš Vaido irgi daugiau tikėjaus,na bet matysim kitą kartą smile.gif
Man Rozickas patinka tuo, kad kritika tarsi nuleidzia niekais...atlikejus gal tai tarsi nuramina, kad neimtu per daug galvon. Pošlumas, beabejo nepatinka man niekad... nei anekdotai, nei kiti juokeliai tokio pobudzio, nesvarbu, kas juos pasakoja.

TA buvo visgi rimtesnis projektas, sis labiau laisvas toks... visgi zanru, atlikeju ivairove, TA tai jau rimtoji muzika labiau sakyciau buvo, tai ir vedejai rimtesni, solidesni...

Gabalis man per daug nesvariai dainuoja... gal serga siek tiek... na, man norejosi koset per jo daina smile.gif o Vaido gal daina nelabai ta buvo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 02 03, 14:56)
Dėl Beatos... "TV antenoje" rašė, kad ji yra Rožicko mūza, o ne laidos vedėja. Beata turi sėdėti Andriui prieš akis ir jį įkvėpti  lotuliukas.gif


Nebus čia kokios pasakėlės? Aš kai ją pamačiau sėdinčią ir kai jau pasidarė aišku, kad į sceną ji neužlips- pagalvojau, kad gal yra kokių objektyvių prižasčių, kodėl ji ne stovi (serga, koją susižeidus etc) ir jie čia bando apžaisti ją pasodinę tarp žiūrovų.
Kol kas tai nei iš vieno iš šitų dviejų vedėjo nieko gero. Kai prisimenu Vilkončių - va ten tai buvo žmogaus profesionalumas dirbti tiesioginiame eteryje, kiek pamenu iš kebliausių situacijų labai korektiškai ir kartu šmaikščiai išsisukdavo.

Kalbant apie muziką man labiausiai patiko Gabalio Soul with a capital S, taip pat Vilijos - su labai neblogu emociniu užtaisu, dar patinka Riaubiškytės balsas, man jis toks skardus, gražiai skamba, paties pasirodymo tiesa pasakius nelabai mačiau, tik klausiausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Driade: 03 vasario 2013 - 18:38
Bet kai dekojo uz suknele mados namams, tai viskas ok su kojom ir kitom kuno vietom, nes buvo uzlipus ant scenos pasirodyti, bet staigiai Rozickas nuvijo, nes scena ne kiekvienam biggrin.gif
Atsakyti
Ai, tai aš matyt ir šitos vietos nemačiau, kaip ir Riaubiškytės sofos wink.gif

Tada dar labiau be ryšio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Driade: 03 vasario 2013 - 18:46