Įkraunama...
Įkraunama...

LRT projektas ,,Auksinis balsas"

Vakar pražiopsojau pačią pabaigą. Kas iškrito? Sipavičius?
Jatautaitė buvo thumbup.gif Gal ir keista, bet nepatiko Jurga. Sunku buvo klausytis. Norėjau, kad greičiau baigtų.
Atsakyti
Nu man Lubiukas kaip patiko wub.gif o Aiste saunuole ir is saves, ir is savo kurybos pasityciojo svelniai ir siaip socialiai svarbia daina eme ir sukure blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 12 14, 12:45)
Vakar pražiopsojau pačią pabaigą. Kas iškrito? Sipavičius?
Jatautaitė buvo  thumbup.gif  Gal ir keista, bet nepatiko Jurga. Sunku buvo klausytis. Norėjau, kad greičiau baigtų.

Aha, Sipiukas iškrito ax.gif
Man irgi Jurga vėl nepatiko cool.gif Tik idėja superinė, kad vinipuchas pirmas reperis ir pan., bet beryšienė tokia iš tiesų, ne vaikų gi šou ax.gif
Lubys labai patiko
Deivis dar irgi patiko labai
Aistė, hm... g.gif Vėl kažkokios parodijos. Man labai nep[atinka, kai laimi parodijistai. Jie mano akimis verti tik geriausiu atveju 4 vietos, kuri jau eina po trijų pagrindinių. Bet žiūriu, kad Dievas yra. Taip neteisėtai Deivis šokiuose prizinę vietą paveržė iš kitų, kurie šoo, o ne parodijas darė, tai dabar ši lapė paims iš jo ir nušluostys nosį cool.gif Atsigręžė prieš Deivį jo paties sukurta neteisybė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 14 gruodžio 2014 - 14:16
Monika Liu mane perskaitė biggrin.gif Pradėjo kaitalioti savo nuobodų, vienodą balsiuką bigsmile.gif Šaunuolė, man šiandien patiko thumbup.gif
Jurga man vėl nesusipratimas, na tikrai dainuoja sau unsure.gif nežinau to filmo, nedomina jis manęs, nepatinka man toks stilius, niekad nepatiko ax.gif tik labai graži šiandien buvo
Edgaras wub.gif Į Euroviziją jįįįįįįįįį ax.gif
Man ir Kristina patiko, gaila, kad už ją taip nebalsuoja unsure.gif
Lasytė neblogai, bet nesu jos užkietėjus gerbėja ax.gif

Tai ką, kitą kartą iškris Kristina ir??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 gruodžio 2014 - 23:09
Nu palyginus, kaip si karta visi sudainavo, tai Deiviui..sleptis ir toli doh.gif Graziai sudainavo Llorando Jurga, filmas ten D. Lyncho, tai toks, na psichodelinis biski, bet daina wub.gif
Aiste puikiai sudainavo, kristina man visa galva aukstesne uz Deivi..kazkokia neteisybe...ji maziau zinoma, nei jis, maziau ir balsu gauna...
Atsakyti
Lyncho sakot, bliamba ax.gif nu nemačiau blush2.gif o kai nežinai, tai neįdomu ax.gif
Aha, Deivis screwed Deivis kaip amerikoj sako, vertimas būtų, kad Deivis susimovė.
Dar pamenu kaip jį gyrė, kad jis tiekšoka dainuodamas ir nepadūsta, o čia šia tau.

Aš tiesą pasakius tą Kristiną irgi pirmą kartą matau, kaip ir Moniką, Lasytę ax.gif Liūdnus slibinus girdėjau, bet jos neatpažinau, pavardės nežinojau.

Tai kris Kristina ir Monika? Moniką nuo kito atlikėjo skiria 14 balsų, kažin ar įmanoma tiek pralenkt per kartą?
Atsakyti
Pagarba Sigutei, kokie ten kiti beklausiai kurtiniai, kad Lasytei 4 duoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 01, 22:19)
Pagarba Sigutei, kokie ten kiti beklausiai kurtiniai, kad Lasytei 4 duoda doh.gif


Labai labai gaila, kad Stonytės nebuvo viso projekto metu.... Ta Nomeda labai jau neobjektyviai vertindavo tikrai vertus eiti iki superfinalo...

Dabar jau praktiškai nieko neliko...
Jau šita Jurgos Bolero - tai kažkoks išsityčiojimas.... anei balso, anei tembro - kažkoks "šviesiai mėlynas tas jos balselis"
Atsakyti
Kokia tragedija tie ubesiai, jau nesulaukiau, kada baigs...
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2015 01 01, 22:30)
Labai labai gaila, kad Stonytės nebuvo viso projekto metu.... Ta Nomeda labai jau neobjektyviai vertindavo tikrai vertus eiti iki superfinalo...

Dabar jau praktiškai nieko neliko...
Jau šita Jurgos Bolero - tai kažkoks išsityčiojimas.... anei balso, anei tembro - kažkoks "šviesiai mėlynas tas jos balselis"

drinks_cheers.gif

košmaras, vargšas Deivis... Bet toks vaizdas, kad jau ir čia surežisuota ne tik šokiai su Smoriginu, nes panelė gale su tuo savo fienk jū fo jo liov (vėmaliukų šypsenėlė) labai gi pritiko cool.gif
Atsakyti
Nors tikrai auksiniai ir geri balsai iki finalo neišliko, visgi vakar pabaigėm žiūrėt šį projektą. Tragedija visiška. doh.gif Gerai Sigutė pasakė, kad reik keist projekto pavadinimą. Man patiko per visą projektą Aistė, kaip žmogus, kaip aktorė, kaip atlikėja. Talentas, bet balso tai ji tikrai neturi ir tokio titulo neverta. Deivis ir Edgaras bent jau jį turi, tikrai daug vertesni. Pagarba Sigutei, visada ištikima teisybei smile.gif Kiti komisijos nariai, viso projekto metu visus vienodai gi vertindavo, kokia jų misija buvo, man taip ir liko neaišku.
Labiausiai vakar, žiūrint projektą, patiko reklamos nebuvimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniokas: 02 sausio 2015 - 10:48
QUOTE(liniokas @ 2015 01 02, 11:20)
Nors tikrai auksiniai ir geri  balsai iki finalo neišliko, visgi vakar pabaigėm žiūrėt šį projektą. Tragedija visiška.  doh.gif Gerai Sigutė pasakė, kad reik keist projekto pavadinimą. Man patiko per visą projektą Aistė, kaip žmogus, kaip aktorė, kaip atlikėja. Talentas, bet balso tai ji tikrai neturi ir tokio titulo neverta. Deivis ir Edvardas bent jau jį turi, tikrai daug vertesni. Pagarba Sigutei, visada ištikima teisybei  smile.gif Kiti komisijos nariai, viso projekto metu visus vienodai gi vertindavo, kokia jų misija buvo, man taip ir liko neaišku.
Labiausiai vakar, žiūrint projektą, patiko reklamos nebuvimas  biggrin.gif

Visiškai pritariu, lyg mano mintis būtumėt parašiusi. drinks_cheers.gif Nors Deivis man nelabai patinka, bet vakar pati už jį prabalsavau 10 kartų ir dar šeimos nariams liepiau, nes jis buvo vertas laimėti. Lasytė šauni, jos pasirodymai įdomūs, su mintimi, bet... ne auksinis jos balsas ir tą visi (?) suprantam...
Atsakyti