Įkraunama...
Įkraunama...

LRT projektas ,,Auksinis balsas"

QUOTE(Driade @ 2013 02 03, 18:45)
Ai, tai aš matyt ir šitos vietos nemačiau, kaip ir Riaubiškytės sofos wink.gif

Tada dar labiau be ryšio  biggrin.gif

As irgi nemaciau sofkutes.... bandziau tik klausytis jos.
Atsakyti
Aš mačiau sofutę. Kas nematėt, nieko nepraradot biggrin.gif
Atsakyti
Taigi laidos remejai greiciausiai sukneliu nuoma, tai, kad butu pademonstravimas sukneles, turejo buti ir moteriske..ale galejo bent jau pasikviesti Genyte, ir laidas vedusi ir dainuoajnti, tikrai butu 100kar geriau, gal ir Rozickas taip neissisoktu doh.gif nu tukstanmecio vaikus, viktorinas jis tinka vesti, netgi protingas atrodo, o cia visai takto nejaucia, toks tarpeklis tarp komisijos isprusimo, kai kuriu atlikeki profesionalumo ir vedejo komentaru doh.gif galiausiai, nu turi ut pagarba ir tam ziurovui, kurs supranta apie muzika daugiau, nei tik TV programu stebejimas unsure.gif
Nomedos labai super komentarai, labai naudingi. Man taip gaila buvo, kad toks profas kaip Pitrenas ir su puikiu jumoro jausmu, tegalejo keleta komentaru pasakyti, kiatais atvejais jautesi, kad jis sunkiai sedi toje kedeje schmoll.gif matyt LTV neturi finansu normaliai TA, ar bent jau ir tokio kokuros vedejams sumoketi..juk karpe ten juos labai...gerai, kad bent kazkaip tradicija bando islaikyti, gal nenupiges labai tas projektas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 03 vasario 2013 - 19:45
nu šiaip kai kurie Beatos atsakymai Rožickui būna visai nieko, kita tuštutė taip neatsakytųsmile.gif Jie be jokio scenarijaus kalba:)
Atsakyti
Nu gal, jei butu kazkokia aiski ideja, kad ji kalba kaip ziurovu atstovas, is sales, butu kazkaip surezisuota..o dabar Rozicko nuskalbejimai, ji irgi pasidaro, nei i tvora, nei i mieta, nes tokiu atveju turi buti darbas kartu, duetas, cia as nematau dueto, o ir solo toks be rysio doh.gif Beata cia nekalta, tiesiog ja naudojasi, bet panaudojimo normalaus kaip ir neranda, na suknele pademonstruoti, be ir tai, ji sedi ir tos sukenles nesimato doh.gif ir labai rezia aki/ausi, kai auksto lygio komisija, orkestas, dirigentas, ir vedejai tokie ale atspek daina ir dar prasciau doh.gif jei butu islaikytas komisijos lygio bendravimas ir vedejo lygmenyje, tai tada ir dainininkai temptusi..nu naturaliai
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 02 03, 19:44)
ale galejo bent jau pasikviesti Genyte, ir laidas vedusi ir dainuoajnti, tikrai butu 100kar geriau, gal ir Rozickas taip neissisoktu doh.gif

Oi ne, geriau jos nereikia.
Atsakyti
Kelmickaitės kritika:)http://www.klubas.lt/tv/televizijoje-debiutavusiai-beatai-tiskevic-zitos-kelmickaites-kritika.d?id=60593133
Atsakyti
Man tai superinis projektas, tik kad vedėjas doh.gif kalba lyg koks kaimietis be jokio etiketo supratimo... O man labiausiai pirmoj laidoj patiko Vilija, tikrai superinis pasirodymas thumbup.gif
Atsakyti
Įsijungiau šitą laidą ir kaip tik pataikiau ant Baumilos, nors nežinau jo kaip dainininko, labai užvežė tas Cry me a river motyvas... priminė J.Timberlake'ą wub.gif kuo toliau, tuo labiau man patinka tokie džiaziukai a la Frank Sinatra, Michael Buble wub.gif Žodžiu, patiko, likau žiūrėti.
Viktoras Gerasimovas patiko, gražus, drąsus berniukas, šakės, bravo! tongue.gif Na ir Gabalis buvo tikra atgaiva ausims wink.gif
Labai nemaloniai nustebino Rožickas su Zita. Kiek tiko/patiko jų pokštai Eurovizijoj, tiek čia - ne schmoll.gif Dabar atrodė, kad abu dar nebaigė aiškintis santykių nuo Eurovizijos g.gif Keista buvo žiūrėti, kausytis, vietom tiesiog Rožicko netaktas atlikėjų atžvilgiu prasiveržė. verysad.gif Norėtųsi tokios atmosferos kaip Triumfo arkoj, ir vis dėlto nenorėčiau, kad grįžtų masalskiai su imbrasienėm.

Tiesa, visai nepatiko Karina Krysko - nei daina, nei, pardon, išvaizda.
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2013 02 05, 16:50)
Tiesa, visai nepatiko Karina Krysko - nei daina, nei, pardon, išvaizda.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Manau Karina yra pati silpniausia dalyvė.
Atsakyti
O man silpniausia yra Zigmantaitė, labai nublanskta prieš kitus:)
Atsakyti
niekas nežiūri?smile.gif
Man patiko Violeta, Vilija irgi gerai pasirodėwink.gif
Atsakyti