Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(grapa @ 2013 08 02, 14:06)
bet gi nerode kad tikrai nusove ,buvo suviai nukrito,gi galejo buti su liemenm ir pan

jai apie zyle kalbat,tai kraujas is pojo bego( vakar dar paskutine serija perziureju) gal su liemene buvo ir tik imitavo,kad nusove( dazu pasikises buvo ax.gif ),bet kiek rode,tai jam dar I galva sove,kontrolini,kad tikrai mirtu, nu gal isgyveno,bet serijos pabaigoj kaip sake kuperis,einu laidotuvem ruostis ir kiti kalbejo,kad nusauti visi 3.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 02 rugpjūčio 2013 - 13:14
QUOTE(Nikutė @ 2013 08 02, 14:13)
jai apie zyle kalbat,tai kraujas is pojo bego( vakar dar paskutine serija perziureju) gal su liemene buvo ir tik imitavo,kad nusove( dazu pasikises buvo ax.gif ),bet kiek rode,tai jam dar I galva sove,kontrolini,kad tikrai mirtu, nu gal isgyveno,bet tas serijos baigai kaip sake kuperis,einu laidotuvem ruostis ir kiti kalbejo,kad nusauti visi 3.

na cia kinas,visko buna;)
Atsakyti
Aš taip pat labai laukiu šio serialo 4u.gif Visi trys sezonai buvo labai faini ir įdomūs , tad tikiuosi, kad ir Pasmerkti 2 bus toks pat įdomus ax.gif
Atsakyti
Jau daugiau kaip prieš mėnesį pranešta apie šio serialo filmavimą:
http://www.15min.lt/...klaida-3-348655
Atsakyti
laukiu ir as tesinio. manau, kad ju nenusove, kad jie vis gi yra gyvi, tik leido tiketi kitaip. juk zmones filmuose lieka gyvi ir po sautiniu zaizdu ir galvose smile.gif paziuresim ir pamatysim kaip cia bus smile.gif
Atsakyti
Na po šūvio galvoje ar kai visą sušaudo kaip Lorensą, tai kažin ar lieka dažnai gyvi biggrin.gif Na, bet čia filmas, čia viskas kitaip smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal čia bus „Nemylimi" ir „Svetimi” tesinys tik su kitokia pabaiga nei kad buvo pirmoji dalis „Pasmirkti". biggrin.gif Nežinau, kaip aiškiau išreikšti mintis, nes jau nuo minčių dėstymas pinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 07 31, 23:36)
nu man zyles labia buvo gaila,bet tikrai butu nesamone,jai jis gyva,nes visi mate,kaip jam I galva kontrolini paleido ir dar juk kuperis pats sake ,kad per radija girdejo,tai gautusi kazkoks kosmusas,jai jis atgytu biggrin.gif
idomu,kaip lorensui,nes juk jis nusove Armani ir juk policija mate,kaip jis sove,ar tik arti stovejo ginkla nukreipes,idomukaip islips is balos g.gif
tiek klausimu,o atsakymo,kiek dar laukti doh.gif


Tai gal čia rodys priešistoriją. Nes man irgi keista: visus iššaudė, o juos rodo anonse sveikus ir gyvus... g.gif
Atsakyti
Gal tikrai prisikels iš numirusiųjų? biggrin.gif
Atsakyti
visus atsakymus suzinosim greitai,nuo rugsejo 2d. pradeda rodyti biggrin.gif
gal kas mate nauja anonsa? kiek suprantu Viktoras nebus kartu su Asta.
Atsakyti
Man tai jau baisu tv3 įsijungti, anonsų jau kokius tris mačiau, tuoj viską parodys... stengiuos nesigilinti, ką rodo, išjungiu... na šiandien man jau pasipiktinimas kažkoks parėjo, kai pamačiau dar nematyto anonso dalį... tai paslaptį kažkokią laikytų... nekenčiu anonsų.
Atsakyti
O man patinka anonsai biggrin.gif
Laukiu nesulaukiu šio serialo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man jis the best first.gif Tikiu, kad ir tęsinys nenuvils.
Atsakyti