Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Nejaugi niekas vakar neziurejo pasmerktu II,kad tylu,jokiu aptarinejimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 03, 14:53)
Nejaugi niekas vakar neziurejo pasmerktu II,kad tylu,jokiu aptarinejimu? g.gif

ziuuuureeeejaaaauuuuu!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 03, 14:53)
Nejaugi niekas vakar neziurejo pasmerktu II,kad tylu,jokiu aptarinejimu? g.gif

As ir ziureju rolleyes.gif ir siandien ziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
man tai pirma serija nekokia schmoll.gif kiek suprantau,tai kaip buvo Viktoras toks meme (del astos) tai toks ir liks biggrin.gif
labia laukiu, ka parodys apie zyle ir lorensa
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 03, 18:46)
man tai pirma serija nekokia schmoll.gif kiek suprantau,tai kaip buvo Viktoras toks meme (del astos) tai toks ir liks biggrin.gif
labia laukiu, ka parodys apie zyle ir lorensa

juk turi but ivairiu personazu, jei butu visi vienodi tai butu neidomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 09 03, 19:54)
juk turi but ivairiu personazu, jei butu visi vienodi tai butu neidomu smile.gif

zinoma,kad turi buti visokiu,bet jau ketvirtam sezone jis vis myli ja,jinai kaip buvo tokia k....,taip ir liko
tik man kuperis kazkos susimetes,nors rode ji toki kieta viska gali del pinigu padaryti, o cia paeme ir suskydo
Atsakyti
O mane pirma serija jau užkabino ax.gif Pasiilgti herojai, nauji laukiami nuotykiai..

Įdomu kaip taip greitai kuperis ir Viktoras firmą atsidarė, pinigus didelius suka g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 09 03, 21:06)
O mane pirma serija jau užkabino ax.gif  Pasiilgti herojai, nauji laukiami nuotykiai..

Įdomu kaip taip greitai kuperis ir Viktoras firmą atsidarė, pinigus didelius suka g.gif

tai viktoras I normanto vieta perejo,,nes visas turtas jam liko.
net ir jo name gyvena smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na ir kaip Jums antra serija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 03, 20:11)
tai viktoras I normanto vieta perejo,,nes visas turtas jam liko.
net ir jo name gyvena smile.gif

O kaip baigėsi Normantui? Vakar galvojau galvojau, bet niekaip neprisiminiau blush2.gif

Asta kokia..... doh.gif

Smagu ištikro, kad ir naujų, nematytų aktorių atsirado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 09 04, 10:01)
O kaip baigėsi Normantui? Vakar galvojau galvojau, bet niekaip neprisiminiau blush2.gif 

Asta kokia..... doh.gif 

Smagu ištikro, kad ir naujų, nematytų aktorių atsirado ax.gif

Armanis ji nusove.
Atsakyti
Sveikutes! Nu antra serija jau suintrigavo, visai nieko tie nauji aktoriai, inese tam tikro sarmo. Laukiam zyles su Lorensu smile.gif bet koks cuperis pabludes biggrin.gif
Atsakyti