Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

galų gale pirmojo sezono A Place To call Home paskutinę seriją pažiūrėjau
labai laukiu naujo sezono
user posted image
Atsakyti
Ei, gal matete ar girdejote apie seiala Imperio ? Jis brazilu, radau latino-serialo.ru , bet reiktu anglu arba rusu kalbos, o cia tik titrai sad.gif
Atsakyti
Lengvo zanro megejoms, kaip Mistress, Devious Maids, rekomenduoju Jane the Virgin thumbup.gif Juoko doze garantuota smile.gif

http://www.imdb.com/title/tt3566726/
Atsakyti
nezinau ar i ta tema pataikiau,bet gal kas galetu patart kur galima paziuret sena seriala MELROUZAS?idealu butu lietuviu arba rusu kalba.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giegasim @ 2014 12 20, 15:55)
nezinau ar i ta tema pataikiau,bet gal kas galetu patart kur galima paziuret sena seriala MELROUZAS?idealu butu lietuviu arba rusu kalba.aciu 4u.gif

Aš iš rutracker'io siųsdavaus.Gaila, kad ir nepabaigė paskutinio sezono rodyt, įdomus buvo rolleyes.gif
Papildyta:
Liko dar viena The Affair serija, negalvojau,kad taip patiks po pirmos serijos. Toks gyvenimiškas, o daina tai išvis mistiška rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 12 20, 10:04)
Aš iš rutracker'io siųsdavaus.Gaila, kad ir nepabaigė paskutinio sezono rodyt, įdomus buvo rolleyes.gif
Papildyta:
Liko dar viena The Affair serija, negalvojau,kad taip patiks po pirmos serijos. Toks gyvenimiškas, o daina tai išvis mistiška rolleyes.gif

o va as su tuo Affair ir pralekiau doh.gif unsure.gif pirma serija uzkabino gerai, o kitu negaliu nepiratishkai niekur gauti... verysad.gif belieka arba susimoket uz showtime kanala metams, arba..... apsieiti be to serialo.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 12 20, 17:04)
Aš iš rutracker'io siųsdavaus.Gaila, kad ir nepabaigė paskutinio sezono rodyt, įdomus buvo rolleyes.gif
Papildyta:
Liko dar viena The Affair serija, negalvojau,kad taip patiks po pirmos serijos. Toks gyvenimiškas, o daina tai išvis mistiška rolleyes.gif

as taupau, tris serijas maciau paskui viska ziuresiu
vis norejau paklaust kas dainuoja

QUOTE(Rashkyte @ 2014 12 20, 18:54)
o va as su tuo Affair ir pralekiau  doh.gif  unsure.gif  pirma serija uzkabino gerai, o kitu negaliu nepiratishkai niekur gauti...  verysad.gif  belieka arba susimoket uz showtime kanala metams, arba..... apsieiti be to  serialo....  verysad.gif

o online ziuret netinka?
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 21, 10:13)

vis norejau paklaust kas dainuoja


Fiona Apple
https://www.youtube....h?v=6muh9kTlr88
Atsakyti
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 21, 02:13)
as taupau, tris serijas maciau paskui viska ziuresiu
vis norejau paklaust kas dainuoja
o online ziuret netinka?

per kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 12 20, 18:04)
Aš iš rutracker'io siųsdavaus.Gaila, kad ir nepabaigė paskutinio sezono rodyt, įdomus buvo rolleyes.gif
Papildyta:
Liko dar viena The Affair serija, negalvojau,kad taip patiks po pirmos serijos. Toks gyvenimiškas, o daina tai išvis mistiška rolleyes.gif

mes praziurejom vakar kokiu 10 seriju bet visos kiek buvo ax.gif toks neblogas 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Įdomiai peržiūrėtas, rekomenduoju Olive Kitteridge/2014.
Atsakyti
Pas mane pilna serialu eilej, bet visus norisi paziureti: You're the Worst, The Affair, Jane the Virgin, Marry Me..
Atsakyti