Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

QUOTE(Inge1 @ 2014 12 03, 16:22)
Goranas atsitokės po kiek laiko, apsižiūrės, kad Tina ne Coco ir vėl bus Tinai nusivylimas...

tai jau tikrai
Atsakyti
Man irgi sios dienos serija mmmm wub.gif ryt bus 2000 serija ir irgi pilna meiles wub.gif
2035-2036 Leonardas su Patricija susituoks... ir jei gerai supratau,tai Sabrina komoje bus (butent toje serijoje pabus),o 2040 susituoks su Nilsu,bet ligonineje ir invalido vezimelyje g.gif
ai,Leonardas su Patricija susituoks tik 2065 serijoje...tai nuo ryt po 65 seriju vestuves tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanieliuke: 03 gruodžio 2014 - 22:39
Tikrai labai grazi serija wub.gif

Idomu del ko Leo ves Patricija doh.gif Speju vel kaip nors santazuos doh.gif
Kiek maciau prabegom tai Patricija ir kitai porai po Leo ir Paulinos kenks,tai dar ja matysim ilgai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledime: 04 gruodžio 2014 - 16:14
Na va kokia dramatiska Sarlotes ir Frydriko vestuvine naktis.
Siandien taip bjaurokai Leo su Danieliumi,kad ir pridare nesamoniu,bet galejo graziai issiskirti.
Atsakyti
kodėl Šarlotė šovė??????
Atsakyti
Na tikrai, galėjo Leo parašyti tą rekomendaciją... Man net truputį pagailo Danielio, jau ir taip pralaimėjęs smile.gif

Vestuvių vakarą pas Šarlotę atėjo Nataša ir pasakė tiesą (iš pavydo dėl vestuvių), kad ji su Frydrichu turėjo romaną ir kad padėjo sukeisti DNR testui mėginius, kad iš tikrųjų Frydrichas yra Leo dukrytės tėvas.
Tada sukrėsta Šarlotė bandė klaust Frydricho, ar tai tikrai tiesa, kodėl jai melavo, o ant stalo gulėjo senovinis pistoletas, (Frydricho draugo vestuvių dovana), ji paėmė tą pistoletą ir šovė.

Šiandien rodė, kad Šarlotė nori prisipažint policijai, bet Frydrichas, pabudęs po operacijos, policijai papasakojo, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, tiesiog pistoletas buvo užtaisytas ir paėmus į ranką, iššovė pats.
Atsakyti
jetau, dar rodo šį serialą?? Buvau užsikabinusi , žiųrėjau jį gal prieš 7 metus..Čia vis tas pats? doh.gif
Atsakyti
Nepatinka man ta vaiko pagrobimo istorija, bet kaip numanau dar ilgai bus.Man tik idomu kada Patricijos melai visi isaiskes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2015 01 07, 22:38)
Nepatinka man ta vaiko pagrobimo istorija, bet kaip numanau dar ilgai bus.Man tik idomu kada Patricijos melai visi isaiskes biggrin.gif

Aš jau beveik nebežiūriu,ir nors eina kiekvieną rytą kaip fonas,nieko nematau,nieko negirdžiu biggrin.gif Tik kai užmetu akį,vis matau Natašą pas Zombiklerius. Ir jau kelintą dieną. Tai vat įdomu pasidarė,ką ji ten veikia g.gif Bene su Zombikleriene draugėm patapo blink.gif

O dėl Patricijos,tai kažkuri minėjo,kad už Leonardo ištekės,o dabar pažiūrėjau,ką rodo per vokiečius,tai ji ir už kitos istorijos pagrindinio herojaus ištekės doh.gif Žodžiu,jos niekšybėms galo nematyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2015 01 08, 15:07)
Aš jau beveik nebežiūriu,ir nors eina kiekvieną rytą kaip fonas,nieko nematau,nieko negirdžiu biggrin.gif  Tik kai užmetu akį,vis matau Natašą pas Zombiklerius. Ir jau kelintą dieną. Tai vat įdomu pasidarė,ką ji ten veikia g.gif Bene su Zombikleriene draugėm patapo blink.gif

O dėl Patricijos,tai kažkuri minėjo,kad už Leonardo ištekės,o dabar pažiūrėjau,ką rodo per vokiečius,tai ji ir už kitos istorijos pagrindinio herojaus ištekės doh.gif Žodžiu,jos niekšybėms galo nematyti schmoll.gif

Natasa dabar ten gyvena,mat Zalfildas ateme is jos kambari ir pasiule tik darbuotoju kambari tai ji pas Zombiklerius ir prisitryne smile.gif
Kadangi per sventes nerode tai as visai pasiilgau smile.gif
Tai vat ir as maciau ka tu rasei,tai galvoju negi isaiskejus jos darbams ji kaip niekur nieko bus ten toliau.Keista.[COLOR=yellow]
Gaila kunigelio,vel meile kankina biggrin.gif
Beje buvo pamineta dingusi Leo sesuo,tai itariu atsiras ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2015 01 09, 11:27)
Natasa dabar ten gyvena,mat Zalfildas ateme is jos kambari ir pasiule tik darbuotoju kambari tai ji pas Zombiklerius ir prisitryne smile.gif
Kadangi per sventes nerode tai as visai pasiilgau smile.gif
Tai vat ir as maciau ka tu rasei,tai galvoju negi isaiskejus jos darbams ji kaip niekur nieko bus ten toliau.Keista.[COLOR=yellow]
Gaila kunigelio,vel meile kankina biggrin.gif
Beje buvo pamineta dingusi Leo sesuo,tai itariu atsiras ji biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Viskas aišku dabar su Nataša.

O Martinas tai akivaizdžiai ne tą profesiją pasirinko biggrin.gif Labai dažnai jau jį tos meilės kankina doh.gif

Dėl Leonardo sesers tai nieko nežinau,bet jei neklystu,tai kitos istorijos pagrindinis herojus bus Leonardo brolis.
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2015 01 09, 14:09)
Ačiū 4u.gif
Viskas aišku dabar su Nataša.

O Martinas tai akivaizdžiai ne tą profesiją pasirinko biggrin.gif Labai dažnai jau jį tos meilės kankina doh.gif

Dėl Leonardo sesers tai nieko nežinau,bet jei neklystu,tai kitos istorijos pagrindinis herojus bus Leonardo brolis.

Tai dabar keli juokai buvo su gyvenimu pas Zombiklerius : Natasa padovanojo jiems baisu paveiksla,kuris Zombikleriams nepatiko,bet kunigas netycia ji numete,tai jie buvo apsidziauge,bet Natasa nauja toki pat nupirko biggrin.gif Dar ji ten vakariene jiems ruose,atseit pati,nors viska viesbucio virtuve paruose biggrin.gif

Tikrai daznokai biggrin.gif Bet gal nemes savo kelio del sios vienuoles smile.gif

O man atrodo,kad sesuo bus pagrindine g.gif Sake,kad vardas sesers Sofi ir ji Tailande per cunami dingo g.gif
Is kur dar brolis atsiras? biggrin.gif
Cia kaip Zalfildo vis nauji vaikai atsirasdavo taip dabar Stalio biggrin.gif
Atsakyti