Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

O man si serija patiko..
Grazu ziuret i Mateo su Clara, ir Luku. Lukui gi Clara labei labei patinka..Matet, kaip i Clara ziurejo, o ne i sudauzyta masina biggrin.gif
Rita su Pedru tik atsibodo.Vaizduoja juos kaip kvailelius kazkokius,bet vat Ritai pardavejos stilius tinka,super atrode..
Pagaliau suzonojo Kris paie Alberto klajones su Sara, greiciausiai kad ateis jam,jei tikrai myli Alberta..Aisku finale, gal treciam sezone, turetu paaisketi tiesa,kodel Albertas vede Kristina, vat sito ji atleisti negales savo tevui, ir manau paliks Alberta,nes jis nemyli jos..
Anonsuoja,kad Carlosas nori Ana tevam pristatyti-matyt sezonas baigsis Anos ir Carloso vestuvem, nes siuzetas kaip kazkas minejo eina tas pat,kaip kad buvo pirmam sezone..
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2014 12 17, 13:48)
O man si serija patiko..
Grazu ziuret i Mateo su Clara, ir Luku. Lukui gi Clara labei labei patinka..Matet, kaip i Clara ziurejo, o ne i sudauzyta masina  biggrin.gif
Rita su Pedru tik atsibodo.Vaizduoja juos kaip kvailelius kazkokius,bet vat Ritai pardavejos stilius tinka,super atrode..
Pagaliau suzonojo Kris paie Alberto klajones su Sara, greiciausiai kad ateis jam,jei tikrai myli Alberta..Aisku finale, gal treciam sezone, turetu paaisketi tiesa,kodel Albertas vede Kristina,  vat sito ji atleisti negales savo tevui, ir manau paliks Alberta,nes jis nemyli jos..
Anonsuoja,kad Carlosas nori Ana tevam pristatyti-matyt sezonas baigsis Anos ir Carloso vestuvem, nes siuzetas kaip kazkas minejo eina tas pat,kaip kad buvo pirmam sezone..

Matem matem smile.gif
Va va man Pedro jau per gerkle lenda, puse filmo sugadina... jau taip nuobodu ziureti... Aha Rita labai graziai taip atrodo!

Atsakyti
Matejus juokingas. Na tipinis vyras. Tik kai kas i jo teritorija ieina tik tada sureaguoja kad turi brangu zmogu salia.
Sara. "Ji lindo,lindo" . man tai atrodo kad ta situacija su Kristina surezisuota. Kazkokiu ji ketinimu turi.
Su kuo susitiko Raulis? Ar tik neuzleis jis savo vietos Anai. Juk paciam kaip ir ikvepimo truksta.
Kada kita serija.?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 12 17, 23:24)
Matejus juokingas. Na tipinis vyras. Tik kai kas i jo teritorija ieina tik tada sureaguoja kad turi brangu zmogu salia.
Sara. "Ji lindo,lindo" . man tai atrodo kad ta situacija su Kristina surezisuota. Kazkokiu ji ketinimu turi.
Su kuo susitiko Raulis? Ar tik neuzleis jis savo vietos Anai. Juk paciam kaip ir ikvepimo truksta.
Kada kita serija.?

Del Saros..kazkur skaiciau,ar vertimas gal buvo,kad jos vyro ir Saros santykiai laisvi..O Sarai Alberto nereikia, jai jis tik zaisliukas..Ji gi zino,kad Alberto sirdy kita-Ana. Pirma kart kai jie bare susitiko Albertas verke Sarai apie mylima moteri.Sara labai pastabi,bent jau taip nusvieciamas jos personazas..

Raulis susitiko su kazkokia moteryte,lyg sena motinos drauge,kuri anksciau ji ikvepe kurybai.

Kita serija sausio 13 d. verysad.gif

Kaip suprantu Enrike uzrauke santykius su Patricija?
Ir siaip Ana suzinos,kad Albertas su Kris issiskyre, kaip ji reaguos kai suzinos priezasti..Ir kaip Kris tevas reaguos,juk sanderis zlugo..Albertas akciju galerijose nebeturi,ar tik neismes jo is ten..
Atsakyti
O tai tipo jau tikrai issiskirs. Gal susitaikys dar.
Manau kad kazkoki vaidmeni suvaidins Alberto mama gal kokia dali sau gaus


Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 12 18, 15:59)
O tai tipo jau tikrai issiskirs. Gal susitaikys dar.
Manau kad kazkoki vaidmeni suvaidins Alberto mama gal kokia dali sau gaus

Tai jei santuoka neisirusi, tai Patricija turbut Alberto motinai grazint turi viska? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esemesas @ 2014 12 18, 23:56)
Tai jei santuoka neisirusi, tai Patricija turbut Alberto motinai grazint turi viska? g.gif

man ir taip atrodo
Atsakyti
O kitos serijos foto ner dar? ax.gif
Atsakyti
Tai kad ir fb ju tyli.
Atsakyti
Jau kaip pabodo laukti, greičiau ta sausio 13oji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2015 01 06, 21:51)
Jau kaip pabodo laukti, greičiau ta sausio 13oji smile.gif

Aha smile.gif Aš jau galvojau rodys, tik šiandien pamačiau, kad dar visą sav. reikės laukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 01 07, 00:20)
Aha smile.gif Aš jau galvojau rodys, tik šiandien pamačiau, kad dar visą sav. reikės laukt doh.gif

Bet visai miega, jokios zinios unsure.gif
Atsakyti