Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIX Tema)

prisijungiu prie serialo Верни мою любовь gerbeju burio.... mirksiukas.gif labai geras serialas, as net negaliu kito ziureti, kol sito nepabaigsiu, bus puiki proga ryt namus issikupti, nes neikels nauju seriju, cia taip save guodziu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

gal galite imesti filmu su Vladu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 12 20, 21:34)
P.S. Kai mane tas gydytojas kairiajame kampe užkniso gun_bandana.gif


Va čia tai pasakyta doh.gif
Nieks nepaneigs clap.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2014 12 20, 21:11)
Va čia tai pasakyta doh.gif
Nieks nepaneigs clap.gif


Aha. Kažkada buvo briedis per visą ekraną, dabar daktaras. Nu žino gi kad gydytojiškus filmus mėgstam, bet kad taip per prievartą jis čia mums brukasi.... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2014 12 20, 22:08)
prisijungiu prie serialo Верни мою любовь gerbeju burio.... mirksiukas.gif  labai geras serialas, as net negaliu kito ziureti, kol sito nepabaigsiu, bus puiki proga ryt namus issikupti, nes neikels nauju seriju, cia taip save guodziu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gal galite imesti filmu su Vladu mirksiukas.gif
Esu nemažai su jo vaidyba žiūrėjusi filmų, gal jis ir nėra tarp mano favoritų, bet mano mėgiamų aktorių sąraše tai tikrai yra, tad nepraleidžiu progos pažiūrėti. Visų matytų nevardinsiu, bet įvardinsiu man labiausiai su juo įsiminusius filmus, tai ''Грех'' /2007/ (kai įsimyli į savo (žuvusio) draugo mamą ir ''Женщина, не склонная к авантюрам'' /2008/, kai įsimyli į vyresnę, ištekėjusią ir vaikų turinčią moterį.
Yra žinoma ir kitų labai net neblogų filmų su juo.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 12 20, 22:20)
Kažkada buvo briedis per visą ekraną, dabar daktaras.

juokiaus garsiai lotuliukas.gif aciu uz pakelta nuotaika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 12 20, 21:00)
turbut,bet man jau nusibodo blush2.gif apmetysit mane,bet ziuriu jau prasukdama doh.gif galejo ir buti tik 8 serijos doh.gif jau neidomu...

Kiekvienam savo wink.gif Juk negali vienas filmas visiems patikti 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2014 12 20, 21:20)
Aha. Kažkada buvo briedis per visą ekraną, dabar daktaras. Nu žino gi kad gydytojiškus filmus mėgstam, bet kad taip per prievartą jis čia mums brukasi.... mad.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

As dvi serijas irgi perziurejau vakar, patiko, nors pats aktorius man nelabai.....tevas geriau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 12 20, 21:59)
juokiaus garsiai lotuliukas.gif aciu uz pakelta nuotaika 4u.gif

Prašom tongue.gif Kad dar tas daktaras būtų koks mūsų favoritas daktariukas, tai sutikčiau, bet daba... schmoll.gif


QUOTE(KlementinaR @ 2014 12 20, 22:06)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

As dvi serijas irgi perziurejau vakar, patiko, nors pats aktorius man nelabai.....tevas geriau  wub.gif

Aha, man jis toks jauniklis...Vaidina gerai, bet jau man pensionerkai į tokius jaunus nekrypsta akys. Va tėvas tai jo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 21:25)
Esu nemažai su jo vaidyba žiūrėjusi filmų, gal jis ir nėra tarp mano favoritų, bet mano mėgiamų aktorių sąraše tai tikrai yra, tad nepraleidžiu progos pažiūrėti. Visų matytų nevardinsiu, bet įvardinsiu man labiausiai su juo įsiminusius filmus, tai ''Грех'' /2007/ (kai įsimyli į savo (žuvusio) draugo mamą ir ''Женщина, не склонная к авантюрам'' /2008/, kai įsimyli į vyresnę, ištekėjusią ir vaikų turinčią moterį.
Yra žinoma ir kitų labai net neblogų filmų su juo.



aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
''Девушка средних лет'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1288034

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 21, 11:48)
''Девушка средних лет'' /2014/

4u.gif
----
laba ryta,
paziurejau - Звёзды светят всем / [2014, драма, мелодрама] - geras filmas.
Atsakyti
''В плену обмана'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1288055

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 12 20, 21:34)
Labas nežiemiškas vakaras  4u.gif

Vakar pažiūrėjau Мажор, tiesa tik 4 serijas. Nors Prilučno ir nemėgstu, bet  pažiūrėjau kaip sakoma vienu įkvėpimu, ypač pirmą ir antrą serijas  thumbup.gif Kiek jų iš viso bus? Ir sakykit, negi Djačenko bus savo žmoną nudaigojęs ar privedęs iki savižudybės??


Man su MB "Mazoras" laaaabai patinka: ir mazorcikas(o kodel ji taip vadina?), ir tevas, ir filmo pastatymas puikus, idomus, jei neskaityti keliu liapsusu biggrin.gif Seriju planuoja buti 12, pats tas 4u.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 12 20, 22:00)
turbut,bet man jau nusibodo blush2.gif apmetysit mane,bet ziuriu jau prasukdama doh.gif galejo ir buti tik 8 serijos doh.gif jau neidomu...

Ju galvojau imtis ziurejimo ir man to serialo, bet sustabede du dalykai:
1. Seriju 24, o as max teziuriu 16 blush2.gif (toliau jau buna gumos tempimas ir kantrybes bandymas, aisku, isskyrus komedijas)
2. Kristolines ledi skonis su manuoju sutampa, jei jau jai nusibodo, tai man nusibos greiciau lotuliukas.gif

Vakar maloniai paziurejau "Василиса", istorinis, apie Napoleono laikus. Bajoraitis isimyli baudziauninke Vasilisa, bet, pacios zinot, kokia cia gali buti meile? Plius, prasideda prancuzu-rusu karas, prancuzai siaubia kaimus, skriaudzia baudziauninkus, Vasilisa sukuria toki partizanini seniu ir bobu buri biggrin.gif biggrin.gif Vertinu 8 balams: vis tik juokingai man ziurisi, kai baudziauninke boba prancuziskai sneka ir diedams vadovauja, kaip koks Susaninas biggrin.gif Obettaciau, pacio musio scenos vertos pagyrimo, nes stipri masuote buvo, tiesiog pajutau musio baisuma, net gaila, kad tokios mastabines scenos panaudotos tik eiliniam, istorines vertes neturinciam filmui. Ir Napoleonas gerai parinktas thumbup.gif
http://cinema-hd.ru/...014/6-1-0-19278
Treileris:
https://www.youtube....h?v=uqxcP3g14JE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 gruodžio 2014 - 12:20