Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIX Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2014 12 08, 21:09)
....
sveikatos vaikui 4u.gif
mano dukrai - giluminis ausies būgnelio uždegimas - sėdžiu antrą savaitė namie, jau stogą rauna doh.gif
4u.gif

sveikatėlės vaikams visiems, jau atrodo pats suaugęs geriau pasirgtum , negu vaikas kankinasi, kantrybės mamytėms,
Linkėjimai pasveikti iki švenčių.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 12 08, 23:56)
Nu!Ka tik norejau rasyti,kad jau ne toks ir jaunas.Man jis ir atrodo pagal savo amziu,o gal net ir vyresnis,o tau ne?
Net nežinau kaip čia dabar atsakyt. Aš tik dabar pasmalsavau- o kiek gi jam metų. Dabar jau apsišviečiau ir žinosiu. O taip tai primesdavau kad gal kokie 45.

Papildyta:
Na bet niekad nepagalvodau kad jam beveik 50, ar kad dar vyresnis atrodo nei 50.
Net į galvą nešovė.
Na va, šia pesimistine gaida ir užbaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 09, 00:06)
Net nežinau kaip čia dabar atsakyt. Aš tik dabar pasmalsavau- o kiek gi jam metų. Dabar jau apsišviečiau ir žinosiu. O taip tai primesdavau kad gal kokie 45.

Tai didelis cia skirtumas,ar 45 ar 50 irnesakyk.gif biggrin.gif
As domejausi jo,kai jis dalyvavo sou Ледниковый период,su Margarita Drobiazgo soko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 gruodžio 2014 - 23:22
QUOTE(Nanita @ 2014 12 09, 00:20)
Tai didelis cia skirtumas,ar 45 ar 50 irnesakyk.gif
As domejausi jo,kai jis dalyvavo sou Ледниковый период,su Margarita Drobiazgo soko.
Na nežinau, man didelis, 45 švelniau skamba biggrin.gif Aš pamenu, kad šoko, bet tuomet nelabai nežiūrėjau tos laidos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 09, 00:24)
Na nežinau, man didelis, 45 švelniau skamba biggrin.gif Aš pamenu, kad šoko, bet tuomet nelabai nežiūrėjau tos laidos.

Tai taip,jei kalbant apie savo amziu,reikia kuo svelniau,o apie vyrus,ypac svetimus,galima. biggrin.gif

O dabar ziuri sia laida?As oi,kaip ziuriu,laukiu su nekantrumu kiekviena sestadienine laida,labai patinka.Mano favoritai Пётр Чернышов ir Елена Подкаминская. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 08 gruodžio 2014 - 23:39
QUOTE(Nanita @ 2014 12 09, 00:38)
Tai taip,jei kalbant apie savo amziu,reikia kuo svelniau,o apie vyrus,ypac svetimus,galima. biggrin.gif

O dabar ziuri sia laida?As oi,kaip ziuriu,laukiu su nekantrumu kiekviena sestadienine laida,labai patinka.Mano favoritai Пётр Чернышов ir Елена Подкаминская. smile.gif
Gal ir galima, bet man vis vien ir vyrų baisiai skamba, kad ir svetimų biggrin.gif

Aš porą metų tikrai žiūrėjau šią pramoginę laidą, man tikrai patiko. Tikrai įdomiau nei pas mus. Nepalyginti. Šiemet tiesiog pražiopsojau, tik šį savaitgalį netyčia užmačiau.
Tai dar favoritų neturiu. O jau seniai prasidėję šie šokiai? Jaučiu tikriausia tuoj baigsis?

Papildyta:
Oi galvoju kas čia per Пётр Чернышов, o jis gi vienais metai buvo mano favoritu bigsmile.gif
Pamenu vienoj laidoj labai grubią klaidą padarė- tik tiksliai nepasakysiu, ar pats nukrito, ar partnerę išmetė iš rankų. Na nesisekė jam tą vakarą, nežiūrint kad ir profesionalas.
Net pravirko po šokio kai jį kalbino. Iki dabar pamenu.

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 09, 00:45)
Gal ir galima, bet man vis vien ir vyrų baisiai skamba, kad ir svetimų biggrin.gif

Aš porą metų tikrai žiūrėjau šią pramoginę laidą, man tikrai patiko. Tikrai įdomiau nei pas mus. Nepalyginti. Šiemet tiesiog pražiopsojau, tik šį savaitgalį netyčia užmačiau.
Tai dar favoritų neturiu. O jau seniai prasidėję šie šokiai? Jaučiu tikriausia tuoj baigsis?

Tai gana tada apie amziu biggrin.gif

Jau jau link pabaigos,si sestadieni 14 etapa rode.


Ismete jis?Primink smile.gif Su kokia partnete jis tada soko?Lyg tai kiekvienais metai ziuriu,kiekviena laida atidziai bet tokio ivykio neatgaminu.

prisimenu,radau подение
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 09 gruodžio 2014 - 00:06
QUOTE(Nanita @ 2014 12 09, 00:54)
Ismete jis?Primink  smile.gif Su kokia partnete jis tada soko?Lyg tai kiekvienais metai ziuriu,kiekviena laida atidziai bet tokio ivykio neatgaminu.

prisimenu,radau подение
Jo jo, šitas. Dar norėjau rašyti, kad jo žmona tuomet vedančioji buvo. Niu man gaila jo čia labai buvo. Kažkoks pavargęs, toks nelaimingas vargšiukas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 08, 22:53)

Paėmiau žiūrėt su Александр Дьяченко. Tai vos nuo kėdės nenuvirtau, net pradžioje pagalvojau kad man pasigirdo arba kažką ne taip supratau.
Jis vaidina senelį kokios penkiametės anūkės. Na man taip neįprasta, kai ji šaukia/vadina дзеда, negaliu doh.gif
Einu net pažiūrėsiu jo gimimo metus.
Papildyta:
Patikrinau. Ojeeezau, jam kitąmet 50 swoon.gif


Būna tokių vyrų, kurie su metais kaip tas ilgai išlaikytas vynas...Kaip čia pasakius...vis geryn...Mūsų temos kalba kalbant все вкуснее bigsmile.gif Во всех смыслах bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 12 08, 23:33)
Gaila mergytes,cia gi taip skauda.Sveikatos dukrytei,mamai stiprybes  4u.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2014 12 08, 23:58)
sveikatėlės vaikams visiems, jau atrodo pats suaugęs geriau pasirgtum , negu vaikas kankinasi, kantrybės mamytėms,
Linkėjimai pasveikti iki švenčių.

4u.gif 4u.gif


laba vakara,
vakar iki 6 ryto ziurejau_Колыбель над бездной / [2014, мистическая мелодрама] _nieko toks, patiko 4u.gif
Kankino nemiga, tai ziurejau 4u.gif
----
o diena paziurejau_Петр Первый. Завещание / [2011, драма, история] - patiko thumbup.gif
----
tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 gruodžio 2014 - 15:53
Sveikatos visems sergantiems ir kantrybės slaugantiems. Jau kaip atsibodo tos nesibaigiančios slogos tai siaubas blink.gif Mažajam kitą penktadienį koncertas, o slogos nesibaigia...

Oras tai ką aš žinau...ruduo.....Jau 15 val dienos tamsu, lyja.....Prie žemės traukia. Kaži, ant Kalėdų sniego bus, kaip manot? g.gif
Atsakyti
Kas nors gal gali man atsakyti? Nuvažiavau aš į tą Baltarusiją, draugė užrodė tokį patiekalą...nežinau, gal aš čia viena tokia iš medžio iškritus, neragavus...Vienžu, rusai jį vadina спаржа. Ir Rusijoj, ir Baltarusijoj juos pardavinėja kaip salotas pas mus, sveriamus, marinuotus, a la korejietiškos salotos....
user posted image

Išsiaiškinau, kad čia šparagai...Pas mus pardėse yra tokių kaip makaronai supakuotų sojų gaminių, iš kurių galima pasigaminti tai. Bet negi niekur pas mus nera pardavinėjama jau gatavų tokių salotikių???
Atsakyti