Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 3

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 12 11, 18:41)
lotuliukas.gif neveltui musu skonis panasus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš to, kaip rankos atrodo, nemačiau, subtilus intymumas akį pritraukė blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 11 gruodžio 2014 - 17:02
Nu įdomu dabar kaip serialas pasisuks kai Ferhado nebėra. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 11, 15:52)
Super suvaidinta, Öykü Karayel šaunuolė, režisūra irgi fantastiška. Prisidirbo Cemre, bet man jos labai gaila buvo žiūrint, kaip ją liečia nemylimas vyras.

O pastebėjot Barišo rankas - fui fui biggrin.gif


Ranku nepastebejau, bet ta vieta, kai Dzemre sriubavo del santuokos, tai man net nuobodi buvo. Galetu ir nemyledama svelnesne buti tongue.gif


QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 12 11, 16:28)
Ai tai tada aisku, kuom jos jum negrazios biggrin.gif Na zinokit, as del tu ranku, specialiai atsisukau ta scena paziureti biggrin.gif nes visada labai atkreipiu demesi i rankas ir pirstus biggrin.gif Nes man kaip tik tokios rankos grazios  lotuliukas.gif as nemegstu didziarankiu  biggrin.gif


Kiek prisimenu, tai dziungliu mauglis didelem letenom buvo rolleyes.gif 4u.gif

Man is Fatmagiul istriges toks vaizdas: ta gatvele prie upes, namukas ju ir eina sulinkes didelis Kerimas, o rankos su istiestom plastakom kaip irklai makaluojasi blush2.gif spam.gif


Tai ka, cia Samis pasidarbavo miske? Paskutinioji jau tam nieksui, tikrai neprisikels?
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 12 11, 19:06)

Tai ka, cia Samis pasidarbavo miske? Paskutinioji jau tam nieksui, tikrai neprisikels?

Tikrai neprisikels. Ne ne Samis 4u.gif
Atsakyti
[quote=vemvet,2014 12 11, 11:06
Tai ka, cia Samis pasidarbavo miske? Paskutinioji jau tam nieksui, tikrai neprisikels?
[/quote]

Na merginos mane baimė ima, kad kažkas išplepës, ir pakeis dar namačiusiųjų( jei dar tokių yra) požiūrį į kai kuriuos veikėjus, jai kas klaus geriau jau rašom AŽ, o ne geltoninam! Paskui gali nelikti ką diskutuoti, o dabar taip smagu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 11 gruodžio 2014 - 18:33
O man tai dabar norėtųsi, kad nemačiusioms niekas neišduotų kas čia pasidarbavo. Pusės įdomumo neteks smile.gif Bent jau man taip buvo. Ir labai būtų įdomu paskaityt spėliojimus ir pamąstymus.
Bet, aišku, kažkas vis tiek pasakys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 12 11, 18:06)

Kiek prisimenu, tai dziungliu mauglis didelem letenom buvo  rolleyes.gif  4u.gif

Man is Fatmagiul istriges toks vaizdas: ta gatvele prie upes, namukas ju ir eina sulinkes didelis Kerimas, o rankos su istiestom plastakom kaip irklai makaluojasi  blush2.gif  spam.gif


Na kiek AS atsimenu, tai pas Kerima, tikrai nedideles plastakos, pirstai smulkus, ilgi, nagai dailus biggrin.gif i letenas visai jo rankos MAN nepanasios. Yra zmoniu, kuriems jo rankos moteriskos smile.gif Bet pasikartosiu, visi viska matom ir atsimenam skirtingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 12 11, 17:32)
Na merginos mane  baimė ima, kad kažkas išplepës, ir pakeis dar namačiusiųjų( jei dar tokių yra) požiūrį į kai kuriuos veikėjus, jai kas klaus geriau jau rašom AŽ, o ne geltoninam! Paskui gali nelikti ką diskutuoti, o dabar taip smagu!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir vėl mes kartu parašėm biggrin.gif Gal tu tikrai kokia mano sielos dvynė? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 12 11, 17:34)
Yra zmoniu, kuriems jo rankos moteriskos  smile.gif

Pirštais nerodom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 18:35)


Pirštais nerodom biggrin.gif

lotuliukas.gif gerai, kad pacios viska suprantam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 11:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir vėl mes kartu parašėm  biggrin.gif  Gal tu tikrai kokia mano sielos dvynė?  lotuliukas.gif
Papildyta:

Pirštais nerodom biggrin.gif

Viskas į tai veda! thumbup.gif Aš dar visai mielai į trynukus Kivančą priimčiau!

O kad Keremo rankos didelės nesutinku, ilgos galbūt, bet gana elegantiškos, arba moteriškos lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 11 gruodžio 2014 - 18:41
QUOTE(Mockava @ 2014 12 11, 18:32)
Na merginos mane  baimė ima, kad kažkas išplepës, ir pakeis dar namačiusiųjų( jei dar tokių yra) požiūrį į kai kuriuos veikėjus, jai kas klaus geriau jau rašom AŽ, o ne geltoninam! Paskui gali nelikti ką diskutuoti, o dabar taip smagu!


Sitoje temoje protingos merginos, kas nenori, geltonai neskaito. Bent jau as neskaitau, jei nenoriu.
Svarbu, kad neprisikeltu kaip ka buna. Tik skaiciau, kad Ferhado linija iki galo, tai negi dar kovos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 12 11, 17:41)
Sitoje temoje protingos merginos, kas nenori, geltonai neskaito. Bent jau as neskaitau, jei nenoriu.
Svarbu, kad neprisikeltu kaip ka buna. Tik skaiciau, kad Ferhado linija iki galo, tai negi dar kovos unsure.gif

Ui ne, neprisikels, nebijokit biggrin.gif
Atsakyti