Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 3

Geltoninkit ateiti butinai - i Az tikrai niekam nerasysiu su klausimais, bet temoj visada paskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 12 11, 11:41)
Sitoje temoje protingos merginos, kas nenori, geltonai neskaito. Bent jau as neskaitau, jei nenoriu.
Svarbu, kad neprisikeltu kaip ka buna. Tik skaiciau, kad Ferhado linija iki galo, tai negi dar kovos unsure.gif

g.gif tada aš tikrai ne prie tų protingų,nes visada skaitau lotuliukas.gif nes nebijau sužinoti, kas bus ateity. O jei nenoriu žinoti, niekur nieko neieškau ... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ukmė @ 2014 12 11, 11:43)
Geltoninkit ateiti butinai - i Az tikrai niekam nerasysiu su klausimais, bet temoj visada paskaitau smile.gif

Ne aš ne apie tai kad klausiančios AŽ siųstų, bet atsakančios... Bet čia laisva tema, kas kaip nori tas taip daro, tik pasiūlymas toks...
Atsakyti
Del vyrisku ranku-na pvz Kivanco grazios-vyriskos, tvarkingos. Giunejaus irgi nieko.

Na, tikesimes niekas neisduos, kas nuzude Ferchata, kitaip nemaciusioms nebus idomu ziuret, dings nezinios jaudulys ir speliones.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 12 11, 18:56)
g.gif  tada aš tikrai ne prie tų protingų,nes visada skaitau  lotuliukas.gif  nes nebijau sužinoti, kas bus ateity. O jei nenoriu žinoti, niekur nieko neieškau ... lotuliukas.gif


Jus protinga, nes Jus samoningai pasirenkate skaityma tongue.gif 4u.gif As samoningai neskaitau, nes labai patinka ziureti nezinant ateities. Kaip ir siandien, net nesitikejau, kad viskas taip pasisuks. O kad temos merginos protingos, tai jauciasi. Diskutuoja, bet nesirieja lotuliukas.gif

O siaip trumpus tekstus esu perskaicius ir nepazymejus teksto, pvz klausimas: as prisikels F ir atsakymas geltonai: ne arba taip. Nu is karto matosi, kokio ilgumo zodeliukas smile.gif
Atsakyti
Merginos gal galit pagelbėti ir pasakyt kur šiandierninę seriją pažiūrėt būtų galima, neturėjau galimybės o juk taip idomu kas gi vyko šios dienos serijoj... g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 12 11, 20:56)
g.gif  tada aš tikrai ne prie tų protingų,nes visada skaitau  lotuliukas.gif  nes nebijau sužinoti, kas bus ateity. O jei nenoriu žinoti, niekur nieko neieškau ... lotuliukas.gif
Papildyta:

Ne aš ne apie tai kad klausiančios AŽ siųstų, bet atsakančios... Bet čia laisva tema, kas kaip nori tas taip daro, tik pasiūlymas toks...

Aš irgi, deja ne prie protingų biggrin.gif Viską paskaitau, net paskutinės serijos pačią pabaigą jau pažiūrėjau doh.gif Nesusivaldau biggrin.gif Bet čia nuolat taip, ne tik su filmais, bet ir knygom, žurnalais, būtinai paskaitau pabaigą smile.gif Kadangi žinau šitą savo "bėdą", niekam neturiu jokio priekaišto irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 12 11, 21:45)
Aš irgi, deja ne prie protingų  biggrin.gif Viską paskaitau, net paskutinės serijos pačią pabaigą jau pažiūrėjau  doh.gif Nesusivaldau  biggrin.gif Bet čia nuolat taip, ne tik su filmais, bet ir knygom, žurnalais, būtinai paskaitau pabaigą smile.gif Kadangi žinau šitą savo "bėdą", niekam neturiu jokio priekaišto  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif lygiai tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 12 11, 23:47)
drinks_cheers.gif lygiai tas pats  biggrin.gif

Na va, turim panašumų lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sorry, kad užlendu truputį į priekį. Bus viena scena, kur ant sienos Adnano iš UM darbas kabės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 12 11, 20:45)
Aš irgi, deja ne prie protingų  biggrin.gif Viską paskaitau, net paskutinės serijos pačią pabaigą jau pažiūrėjau  doh.gif Nesusivaldau  biggrin.gif Bet čia nuolat taip, ne tik su filmais, bet ir knygom, žurnalais, būtinai paskaitau pabaigą smile.gif Kadangi žinau šitą savo "bėdą", niekam neturiu jokio priekaišto  irnesakyk.gif

Ir aš taip pat darau blush2.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man kažkaip įdomu pasidarė ką gi samis paskambinęs sakė giunėjui. Scenaristės to neparodė, bet tas man įstrigo. Įdomu kaip čia bus toliau... smile.gif
O gal kažką praleidau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perfect life*: 11 gruodžio 2014 - 22:54
QUOTE(*perfect life* @ 2014 12 12, 00:53)
O man kažkaip įdomu pasidarė ką gi samis paskambinęs sakė giunėjui. Scenaristės to neparodė, bet tas man įstrigo. Įdomu kaip čia bus toliau...  smile.gif
O gal kažką praleidau...

Manau nepraleidot, viskas čia dažniausiai apgalvota, ryt ar poryt ims ir paaiškės pokalbio turinys smile.gif
Atsakyti