Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kosulio

kokius vaistus naudojate nuo kosulio?

bet ne šiaip kosulio, o jau tikrai stipraus.

man visada problema, kad jei tik kur peršalu (dažniausiai jei perpučia gerklę), iš kart užgriebia kosulys.


ir kas baisiausia, kad kosėji ne taip kad karts nuo karto, bet atrodo nekosėji nekosėji, opaskui staiga kaip koks priepuolis užeina. atrodytų kaip astmininkė kokia. kosėji ir negali atsikosėti, jau ant tiek kosėji, kad atrodo tuoj vemsi. ir aišku tokie priepuoliai dažniausiai užeina tik patalpoj, o ypač jei yra tvanku, karšta ir daug žmonių. lauke priepuolių tokių baisių nebūna. Taip kosėji, kad pavargsti kosėti, net galvą skauda, apie ramų miegą tik svajoji, nes jei ir atrandi pozą, kur nekosėtum, ja turi visą naktį ir pramiegoti.

visokie ten pertusinai ir kitokie saldus skystimeliai nepadeda. seniau gerdavau bromxesinus ar pan., lyg padedavo, dabar jau nepadeda. viena vaistininke sako kaip tik jie skatina tau kosuli, o as gi noriu kad nustociau koseti. kitoj vaistinej dave kitu vaistu, Stoptusino. Dar kitoj pasake, kad jei slopinsi gali plaucu uzdegima pasigauti. tai taip ir nebeaisku.

kas pikciausia, pamenu dar seniai kazkada kai dar budavo vaistiniu kurios pacios vaistus gamindavo, savo mieste buvo man pardave kazkokius vaistus ar tai is K ar tai is V raides (tableetes), kuriuos panaudojus, man dingo tie baisingi kosuliai. tik po kokiu 2 metu vel atsinaujino. bet taip ir nebezinau kokie ten vaistai buvo... nes dar ne vieno neradau kurie padetu.


Tai idomu, ar yra kas susidure su baisingais kosuliais ir kaip gydosi?
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(ukmerge @ 2011 04 07, 00:26)
kokius vaistus naudojate nuo kosulio?

bet ne šiaip kosulio, o jau tikrai stipraus.

man visada problema, kad jei tik kur peršalu (dažniausiai jei perpučia gerklę), iš kart užgriebia kosulys.
ir kas baisiausia, kad kosėji ne taip kad karts nuo karto, bet atrodo nekosėji nekosėji, opaskui staiga kaip koks priepuolis užeina. atrodytų kaip astmininkė kokia.  kosėji ir negali atsikosėti, jau ant tiek kosėji, kad atrodo tuoj vemsi. ir aišku tokie priepuoliai dažniausiai užeina tik patalpoj, o ypač jei yra tvanku, karšta ir daug žmonių. lauke priepuolių tokių baisių nebūna.  Taip kosėji, kad pavargsti kosėti, net galvą skauda, apie ramų miegą tik svajoji, nes jei ir atrandi pozą, kur nekosėtum, ja turi visą naktį ir pramiegoti.

visokie ten pertusinai ir kitokie saldus skystimeliai nepadeda. seniau gerdavau bromxesinus ar pan., lyg padedavo, dabar jau nepadeda. viena vaistininke sako kaip tik jie skatina tau kosuli, o as gi noriu kad nustociau koseti. kitoj vaistinej dave kitu vaistu, Stoptusino.  Dar kitoj pasake, kad jei slopinsi gali plaucu uzdegima pasigauti. tai taip ir nebeaisku.

kas pikciausia, pamenu dar seniai kazkada  kai dar budavo vaistiniu kurios pacios vaistus gamindavo, savo mieste buvo man pardave kazkokius vaistus ar tai is K ar tai is V raides (tableetes), kuriuos panaudojus, man dingo tie baisingi kosuliai. tik po kokiu 2 metu vel atsinaujino. bet taip ir nebezinau kokie ten vaistai buvo... nes dar ne vieno neradau kurie padetu.
Tai idomu, ar yra kas susidure su baisingais kosuliais ir kaip gydosi?



verysad.gif
perskaiciau apie supervaista "auksinis usas- kalizija", ieskau daigo, sako, nuo visu ligu - bronchitu, taip pat.
Sako - atsikosint, reik skatinti atsikosejima. Sausai kosint - slopinti kosuli.
Man kosint tinka medus su ciberzole, santykiu 1/1. Daug karstu arbatu su ciobreliais.
Atsakyti
Man tai labai geras sirupas is ciobreliu BRONCHICUM, tikrai labai gerai padeda bent jau man.Kaip tik praejusia savaite nusipirkau eurovaistineje dabar nuolaida 10 litu su centais kainuoja smile.gif
Atsakyti
man gelomirtolis ir nuo slogos ir nuo kosulio thumbup.gif
Atsakyti
Pagal simptomus tai man kazkaip i astmatini bronchita labai "nesa" doh.gif Reiketu issitirti,o ne gerti kas papuola,nes galima taip prisizaisti kad kelio atgal gali ir nebuti...Ir jokiu budu negalima vartoti slopinanciu kosuli vaistu,net jei jis ir sausas,plauciu uzdegimas-tai geriausia,kas gali nutikti taip gydantis...
Atsakyti
na o kaip jums ar padeda sinupretas nuo slogos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligitukas @ 2012 03 06, 16:50)
na o kaip jums ar padeda sinupretas nuo slogos? bigsmile.gif

Ne.
Atsakyti
QUOTE(ligitukas @ 2012 03 06, 17:50)
na o kaip jums ar padeda sinupretas nuo slogos? bigsmile.gif


Kažkada bandžiau... nepadėjo...
šią savaitę išbandžiau Sinurnom kapsules (atrodo ir syrupas vaikams yra) - super suveikė. Vaistininkė sakė, kad jis stipresnis koncentratas nei Sinupretas...
Atsakyti