Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Sveikos merginos,
praeitą savaitę pradėjau žiūrėti naują serialą Game of Thrones (liet. Sostų žaidimai), gal kas irgi žiūri ar norėtų pradėti? lotuliukas.gif Man labai patinka, ypač serijos pabaigos, niekad nemačiau serialo su tokiom netikėtom pabaigom wub.gif Laukiu kitų nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Sveika, peržiūrėjau, jau gana senokai, pirmą sezoną, tai labai patiko! Kažkaip net nesitikėjau, kad tokios stilistikos serialas mane užkabins, bet tikrai pasirodė labai įtraukiantis ir netikėtas smile.gif Ir tos pabaigos... Net susinervindavau, kad nėra naujos serijos biggrin.gif
Atsakyti
Ir as, ir as gerbeja bigsmile.gif
Aha, kai ziurejau seriala, tai ir mane tos nerealios pabaigos uzmusdavo - vis kazkokia tai bomba. O jau sezono pabaiga, tai isviso kazkas nerealaus buvo wub.gif .
Atsakyti
As jau ir senokai perziurejau smile.gif Labai geras serialas, labai patiko. Laukiu antro sezono thumbup.gif
Atsakyti
ziurejom, patiko, laukiam antro sezono.
Belaukiant antro sezono (o speju laukti reiks ilgai) galim knygu pasiieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū, kad užrodėt šį serialą bigsmile.gif Nuostabus, dar tik kelias serijas pažiūrėjau, bet labai įtraukė thumbup.gif Ir toks žanras man labai patinka bigsmile.gif o magijos, fantastikos čia, kaip supratau, irgi bus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspiratative: 19 rugpjūčio 2011 - 17:16
QUOTE(Inspiratative @ 2011 08 19, 08:12)
Ačiū, kad užrodėt šį serialą bigsmile.gif  Nuostabus, dar tik kelias serijas pažiūrėjau, bet labai įtraukė thumbup.gif  Ir toks žanras man labai patinka bigsmile.gif  o magijos, fantastikos čia, kaip supratau, irgi bus? g.gif

Aha bus, bet kol kas neperdaugiausiai, bet gal delto kad jos tiek mazai, mane tas serialas dar labiau vylioja wub.gif Negroja ta fantastika pirmu smuiku, bet daug kas grindziama ja - white walkers, juodoji magija, isnyke drakonai wub.gif wub.gif
Atsakyti
O! Nežinojau, kad yra knygų smile.gif Gal kas skaitėte ar skaitote?
Atsakyti
Kaip smagu, kad tiek gerbėjų atsirado drinks_cheers.gif Aš tik skaičiau, kad pagal knygą pastatyta, bet matyti knygynuose neteko g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victrix @ 2011 08 22, 19:16)
Kaip smagu, kad tiek gerbėjų atsirado drinks_cheers.gif  Aš tik skaičiau, kad pagal knygą pastatyta, bet matyti knygynuose neteko  g.gif  smile.gif


Lietuvoje šios knygos dar neišverstos, nors pasaulyje laabai populiarios smile.gif
Atsakyti
įdomu, ar kai išvers bus įperkamos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o kitas sezonas dar negreit... Atsiprašau tų, kurios dar tik pradėjo žiūrėti, bet noriu paklausti (pabandysiu užšifruot ir bent neišduoti veikėjo), ar aš viena nesitikėjau, kad veikėjams taaaip baigsis?
Atsakyti
Patikėk, aš taip pat nesitikėjau. biggrin.gif Maniau, kad tie pirminiai veikėjai išgyvens visas negandas, kaip dažnai serialuose pasitaiko, bet... ax.gif Gal kaip tik dėl tokių siužeto posūkių ir įdomus šis serialas.
Atsakyti