Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Sveikos,

Ka tik pabaigiau 1 sezono 10 seriją - kaip suprantu lieku laukti antro sezono? Jei teisinga mano anglų kalba tai jis yra, pradėtas kurti 2011 metų balandį... bet bent kol kas niekur parsisiųsti nėra... O užvežė... nerealiai. Super serialas 4u.gif

Gal kas dar ką įdomaus gali pasiūlyti? Kol kas antram plane žiūriu "The Kiling" ax.gif
Atsakyti
Mhm, kitas sezonas tik balandį... verysad.gif
Mano vyras po tos serijos, tai nepatikėjo, kad gali taip būt, sakė, kad serialuose taip nebūna ir kad prisikels, bet kai ir kitoj nebuvo, tai liko apšalęs wub.gif
Atsakyti
Pirmą seriją pažiūrėjau iš neturėjimo ką veikti ir patiko bigsmile.gif Žiūrėsiu ir toliau bigsmile.gif Gaila to vaiko labai verysad.gif

Ir nelabai supratau kas tokia ta blondinė su ilgaplaukiu vyru, kur susituokė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 08 30, 15:55)
Pirmą seriją pažiūrėjau iš neturėjimo ką veikti ir patiko bigsmile.gif  Žiūrėsiu ir toliau bigsmile.gif  Gaila to vaiko labai verysad.gif 

Ir nelabai supratau kas tokia ta blondinė su ilgaplaukiu vyru, kur susituokė unsure.gif

user posted image

gal geriau susiris viskas...bet kaip rasytojas sake,nevieno gyvo paskutineje knygoje nepaliks sad.gif ziauru...per daug ipratau,kad viskas baigiasi laimingai ir faini personazai lieka gyvi
Atsakyti
O siaubeli kaip čia painu doh.gif Tai kaip supratau 7 šeimos kausis dėl sosto g.gif
Atsakyti
oho, sudėtingai biggrin.gif o aš tiesą sakant, tai septynių karalysčių nesuskaičiuoju, kol kas pamenu tik 5, na jei baltieji, tai tada 6, o septinta kuri, tai nesuprantu... blush2.gif
Atsakyti
oranziniu ir violetiniu dar matomai nerode,nes be nuotraukyciu smile.gif
siaip labai nefainas likimas bus Stark'u sad.gif
Atsakyti
Per Fox life tai anonse rodo, kai kiekvienas soste sėdi, tie pagrindiniai veikėjai ir man pasirodė keistą, kad Snow irgi parodytas, o pvz: Stark tikras sūnus ne... Gal jis dar ką naujo pateiks g.gif
Atsakyti
pagal knygas Starku vyrai mirs, isskyrus Snow sad.gif
isvis ten kazin ar gyvu liks,nes dar nebaige knygu
Atsakyti
Sužiūrėjau ir aš pirmą sezoną, paskutinę seriją net nekvėpuodama biggrin.gif Pabaiga įspūdinga! ploja.gif Bet kaip nekenčiu Jofrrey gun_rifle.gif
Atsakyti
Man tai labai graži Kalisė wub.gif
Atsakyti
Man Kalisė irgi wub.gif
Tiesa jos tikrasis vardas Emilia Clarke - pagooglinkit per vaizdus, tamsiais plaukais irgi gražuolė 4u.gif
Atsakyti