Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

QUOTE(LadyLina @ 2011 10 25, 17:58)
O kalbant apie Carl'ą, tai toj laidoj "The Talking Dead" parodė irgi trumpą klipuką su juo iš trečios serijos:
http://youtu.be/3XS0L1oSkfU (žiūrėti nuo 5:00min)  blink.gif  atrodo lyg numirė, bet kita vertus jei rimtai numirtų tai jaučiu nerodytų šio epizodo  g.gif

toks gan netikėtas dalykiukas būtų, manau, nenorėčiau, kad taip. bet kokiu atveju reik būtinai laukt sekančios serijos. blink.gif
Atsakyti


Mane tai ypač erzino kai tos mergaitės motina kaltino Rick'ą, kad matai jos vaiką pradangino. Nors iš vis jis vienintelis iš visų tą mergaitę puolė gelbėt. doh.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif pilnai sutinku!
Atsakyti
Bet ,moterys,jaučiat ką šnekate,a la mergaitės negaila blink.gif Kaip gali būti negaila vaiko? Aš tik nesuprantu tos motinos,kuri nepuolė pati gelbėti savo mergaitės. Kalė paskutinė blush2.gif Pofig man būtų tie zombiai,jei mano vaikui koks pavojus grėstų .
Atsakyti
Tai aš pavyzdžiui ir nesakau, kad mergaitės man negaila ;o Tiesiog pats serialas labiau susikoncentravo ties Carl'o pašovimu (bent antrojoj serijoj kolkas), o apie jos dingimą beveik nieko ir neparodė iki šiol.
O motina ta tai kvaila kaip batas, jei neklystu tai ji ir išvažiuoti turi į ten tą sodybą ir palikt kitus laukt jos vaiko, jei grįštų. Ehm..
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 10 28, 16:46)
Bet ,moterys,jaučiat ką šnekate,a la mergaitės negaila  blink.gif  Kaip gali būti negaila vaiko? Aš tik nesuprantu tos motinos,kuri nepuolė pati gelbėti savo mergaitės. Kalė paskutinė blush2.gif  Pofig man būtų tie zombiai,jei mano vaikui koks pavojus grėstų .

va va, ir as ta pati rasiau kad nesuprantu kaip motina pati negelbejo savo vaiko doh.gif
Atsakyti
Matėt ateinančios serijos promo?
http://youtu.be/s0BOeQ45E6w
labai labai labai įdomu, kaip čia bus viskas. :> laukiu labai, sunku pasakyt, bet lygtais per fox crime rodys apie 1h nakties? nes programoje būtent taip rašo, bet čia neaišku ar senos serijos, ar naujos. reik pažiūrėt galbūt.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 10 30, 15:36)
Matėt ateinančios serijos promo?
http://youtu.be/s0BOeQ45E6w
labai labai labai įdomu, kaip čia bus viskas. :> laukiu labai, sunku pasakyt, bet lygtais per fox crime rodys apie 1h nakties? nes programoje būtent taip rašo, bet čia neaišku ar senos serijos, ar naujos. reik pažiūrėt galbūt.



oi, kaip laukiu thumbup.gif
Atsakyti
lauksiu šiandien naktį pažiūrėt tą fox crime vien tam, kad įsitikint ar ten naujas serijas rodo : D net jei ir senas rodys, tai vistiek pažiūrėsiu. kai nuobodumas apima, dar po šiol pažiūriu per kompiuterį senas serijas, neatsibosta tiesiog. įdomu būtų komiksus prasižiūrėt, bet kiek žinau, tai kuo toliau, tuo mažiau jais remias. tik vietovės, na personažai ir keletas smulkmenų :>
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 10 30, 18:43)
lauksiu šiandien naktį pažiūrėt tą fox crime vien tam, kad įsitikint ar ten naujas serijas rodo : D net jei ir senas rodys, tai vistiek pažiūrėsiu. kai nuobodumas apima, dar po šiol pažiūriu per kompiuterį senas serijas, neatsibosta tiesiog. įdomu būtų komiksus prasižiūrėt, bet kiek žinau, tai kuo toliau, tuo mažiau jais remias. tik vietovės, na personažai ir keletas smulkmenų :>


Kokia kalba ten turi rodyt? Ir kažkaip programoj tai nematau, kad waking dead rodytų. g.gif
Atsakyti
manau, kad jei rodytų, tai originalo. g.gif
na, keistokai ir man čia kažkaip, bet pabūsiu optimistiška. :>
user posted image
Atsakyti
Pažiūrėjau, kad nauja serija išeina 9/8c laiku, tai gaunasi berods 4 ryto Lietuvoj. smile.gif Reiškias ten seną seriją rodys. smile.gif
Atsakyti
ačiū! o gal žinai apie kokį kanalą, kuris irgi rodytų ne vien amc? ar nerodo niekas daugiau? nors kažką ir buvau skaičiusis, kad kažkas irgi lygtais transliuos naujas serijas europoj. žodžiu, per mažai aš šituo klausimu pasidomėjus biggrin.gif
Atsakyti