Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

Nu bet labai jau istemptos kokios 3-4 paskutines serijos buvo, praktiskai be veiksmo unsure.gif As taip laukiu kada jie visi susitiks rolleyes.gif
Atsakyti
o man kaip tik patinka, kad taip plėtojamos personažų linijos.
Vienintelė man pertempta serija buvo su Daryl ir Beth, kur ji pusę laiko apie alkoholį svaigo blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Praeitą ketvirtadienį pradėjau žiūrėt ir....dabar esu 4 sezono 8 serijoj biggrin.gif

Naujų žinučių neskaičiau, kad įdomumo sau nesugadint, bet skaitau senas ir žiūriu jūsų speliones bigsmile.gif
Kai jau sužiūrėjus tai šustra biggrin.gif


Šeip labai ilgai tempiau, galvojau nesąmonė, nežiūrėsiu ir pan, bet kai tik pradėjau, tai neatsiklijuoju thumbup.gif

Labiausiai gaila Maggie tėvelio...Kažkoks normaliau mąstantis žmogus buvo

O mėgiamiausi veikėjai buvo Glenn ir Daryl, bet dabar net nežinau. Glenn seniai dėl to peršalimo normalaus nemačaiu, tai Darylas wub.gif

Tai va, jei kažkas čia dar diskutuos, pabaigus 4 sezoną iki galo ateisiu vėl daugiau pasiskaitinėt ir laukt naujo sezono kartu~

Atsakyti
jie papuolė pas kanibalus manau g.gif kiek laukti dabar naujų serijų?????
Atsakyti
Man atrodo, kad iki spalio mėn. smile.gif
Atsakyti
Aha, dėl to kanibalizmo jau paplitęs mitas, manau kad skaitę komiksus žmonės spolina tai.

Na, sulauksim spalio pamatysim....

Man labai įdomu, kur dabar yra Beth. Tikiuosi ne ant grilio....
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2014 04 20, 22:59)
Aha, dėl to kanibalizmo jau paplitęs mitas, manau kad skaitę komiksus žmonės spolina tai.

Nepasakyčiau, kad mitas schmoll.gif Kai jie bėgo per tuos kiemus, vienoje vietoje parodė krūvą šviežių žmonių kaulų.
Atsakyti
man ta išprotėjus boba, kepanti mėsytę, įtartina iškart pasirodė. Be to ten taip tylu. Ir mėsos visad turi. Valgo valgo žmogieną. Taip patogu, parašė, sulaukė, išsikepė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2014 04 21, 08:14)
Nepasakyčiau, kad mitas  schmoll.gif  Kai jie bėgo per tuos kiemus, vienoje vietoje parodė krūvą šviežių žmonių kaulų.


Tai sakydama "mitas" aš neturėjau omeny jo neteisingumo aspekto, turiu omeny, kad, liaudiškai tariant, žmonės kalba biggrin.gif

Tik va tikiuosi ne Beth and grilio...
Atsakyti
As irgi tik pradejau ziureti 4a sezona. Ir vienas dalykas man uzkliuvo. Kas Hershiliui pritaise koja? Kiek atsimenu jam ja amputavo iki kelio ir jis su tik ramentais galejo vaiksciot. o dabar ziuriu tik straksi per laiptus nei lazdeles pasiremt nereikia. smile.gif O gal koki stebuklinga proteza jam pritaise?
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 04 26, 18:25)
As irgi tik pradejau ziureti 4a sezona. Ir vienas dalykas man uzkliuvo.  Kas Hershiliui pritaise koja? Kiek atsimenu jam ja amputavo iki kelio ir jis su tik ramentais galejo vaiksciot. o dabar ziuriu tik straksi per laiptus nei lazdeles pasiremt nereikia. smile.gif O gal koki stebuklinga proteza jam pritaise?


Jei manęs atmintis neapgauna, tai jis turėjo protezą ketvirtam sezone. Pirmose serijose parodė.
Atsakyti
Paziurejau paskutine sezono serija ir susimasciau ka Rikas turejo omenyje, kad tie kurie uzdare juos tame vagone, grize susidurs su ne zmonemis. Tik viena mintis sove i galve. Gal jie visi isizudys pavirs zombiais ir uzpuls tuos. Bet kazkaip tada be rysio butu. Juk zombius nesunku nuzudyt.
Atsakyti