Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus :)

QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2013 04 24, 11:39)
aš jau pabaigiau viską biggrin.gif
kažkas čia Shameless užrekomendavo, tai jau ir tą sudorojau, visus 3 sezonus, labai man patiko  thumbup.gif

Dar turiu entourage, galvoju gal kartais bus kažkiek panašus į Californication, geri atsiliepimai  ax.gif

Entourage man irgi patiko, stilius panašus, bet gerai, kad aš jį žiūrėjau prieš Californication, man pastarasis stipresnis. g.gif
O Shameless nepradedu, bo labai striošnas man pagrindinis aktorius. Kažkaip man serialuose noris, kad būtų koks gražuoliukas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2013 04 24, 11:42)
O Shameless nepradedu, bo labai striošnas man pagrindinis aktorius. Kažkaip man serialuose noris, kad būtų koks gražuoliukas. blush2.gif

nu bet jis ten ir vaidina tėvą alkoholiką, tai gražuoliukas tokiam vaidmeniui kažin ar jau ten labai įsipaišytų biggrin.gif Plius ten jie visi pagrindiniai, jis nėra labai pagrindinis, yra ten ir gražuoliukas vienas kitas, nors ne mano skonio tiesą sakant jie buvo biggrin.gif Šiaip tai tikrai geras serialas, gaila, kad tik 3 sezonai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cabernet Sauvignon: 24 balandžio 2013 - 13:15
QUOTE(egesichora @ 2013 04 20, 00:33)
Neseniai sužiūrėjau  Elisa di Rivombrosa

Italų,istorinis/kostiuminis apie meilę ir pnš. smile.gif

http://seasonvar.ru/...a-1-season.html

o sita ziurejau pries pora metu lygtai. pradzioj toks lekstas pasirode, ale kuo toliau ,tuo labiau patiko, labai gera meiles istorija
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 04 26, 11:30)
o sita ziurejau pries pora metu lygtai. pradzioj toks lekstas pasirode, ale kuo toliau ,tuo labiau patiko, labai gera meiles istorija


Aš ir pradėjau jį kažkaip netyčia atradusi, be didelio azarto žiūrėt, bet kuo toliau, tuo labiau patiko. Turi tas serialas kažką "savo". smile.gif
Atsakyti
o kike Fringe serijus bus 5 sezone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 04 27, 11:13)
o kike Fringe serijus bus 5 sezone?  g.gif


13 serijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhibuokle @ 2013 04 27, 14:06)
13 serijų smile.gif

aaa
tai viskas vadinasi
turbut 6 nebus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 04 27, 13:54)
aaa
tai viskas vadinasi
turbut 6 nebus?  lotuliukas.gif


Ne, daugiau nebebus verysad.gif . Pernai, kai Fox sprendė ar pratęsti kitam sezonui, buvo nutarta, kad pratęs paskutiniams sezonui su 13 episodų, kad galėtų užbaigt istoriją ( Fanai parodė labai didelę paramą serialui, todėl ir gavo paskutinį sezoną smile.gif )
Atsakyti
Labai rekomenduoju mini TV seriala "The Take".
http://www.imdb.com/...6321/?ref_=sr_1
As megeja lengvesniu serialu, bet cia kazkas tokio..
kriminaline drama su superiniais aktoriais, vienintelis minusas - tik 4 serijos. Bet as "suvalgiau" vienu prisedimu, nes tikrai geras.
Atsakyti
QUOTE(zhibuokle @ 2013 04 27, 15:41)
Ne, daugiau nebebus verysad.gif . Pernai, kai Fox sprendė ar pratęsti kitam sezonui, buvo nutarta, kad pratęs paskutiniams sezonui su 13 episodų, kad galėtų užbaigt istoriją ( Fanai parodė labai didelę paramą serialui, todėl ir gavo paskutinį sezoną  smile.gif )

bet4 sezonas silpnas buvo
as taip atmestinai ziurejau
gal del to man kai kur truko sasaju su 5 g.gif

o ar ne treciam sezone paralelinej visatoj Olivija (jos vardas kitoks buvo) nebuvo nescia nuo Piterio g.gif ? kaip ten baiges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 04 27, 19:50)
bet4 sezonas silpnas buvo
as taip atmestinai ziurejau
gal del to man kai kur truko sasaju su 5  g.gif

o ar ne treciam sezone paralelinej visatoj Olivija (jos vardas kitoks buvo) nebuvo nescia nuo Piterio  g.gif  ? kaip ten baiges?  g.gif


Jos vardas ir buvo Olivija, tik ją vadino kitaip, kad galėtų atskirti apie kurią kalbą. smile.gif Taip ji buvo nėščia, paskutinėse 3 sezono serijose pagimdė, dėka to vaiko Walternate aktyvuoja mašiną, į kurią paskui žengia Peteris ir pamatęs kas nutinka jei vienas iš pasaulių sunaikinamas, nutaria savę ištrinti iš egzistencijos, nes mano jei jis mirė vaikystė, tai tada nebėra priežasties Walteriui nukeliauti į kitą visatą, o Walternate keršyti mūsų pasauliui (dėl vaiko pagrobimo bei sukeltų kitų problemų). Taigi, kai prasideda 4 sezonas Peteris neegzistuoja (mirė vaikystėje), todėl Fauxlivia (kito pasaulio Olivija) ir neturi nuo jo vaiko. smile.gif

Man tai viskas gražiai susidėliojo 1-4 sezonas papasakoja vieną istoriją, o 5 atsako į klausymą, kas yra observers ir ką veikė mūsų pasauly smile.gif . 4 ir 5 sezonas, kuo susiję vienas su kitu, nes gi buvo 5 sezonas vyksta praėjus ~25 metams, nuo 4 sezono pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhibuokle @ 2013 04 28, 00:55)
Jos vardas ir buvo Olivija,

aisku aciu
as ne viska buvau supratus su ta Olivija nr2. man ji labai patiko

geras serialas thumbup.gif
Atsakyti