Įkraunama...
Įkraunama...

Devious maid

Zinoma bus, 2014 m. ir tikriausiai vasara, nors noretusi greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 09 29, 16:23)
Zinoma bus, 2014 m. ir tikriausiai vasara, nors noretusi greiciau  4u.gif

Taip, pirmas sezonas prasidėjo birželį, tai matyt ir antras bus taip smile.gif
Atsakyti
man atrodo per mazai seriju. labai trumpas sezonas. noretusi daugiau, o dabar laukti metus beveik kito sezono... sad.gif
Atsakyti
Prisidedu prie sio serialo gerbeju, labai patinka wub.gif
Atsakyti
uzkabimno ir mane sisserialas o del policijos, tai as manau kad ta Baltaode kale iskunde ja kaip nelegale.uz tai ja sueme.
Atsakyti
Jau išėjo antro sezono pirma serija bigsmile.gif Matėt? Aš kol kas nežiūrėsiu, pasitaupysiu gal kokias 5 biggrin.gif
Atsakyti
Valio valio valio! bigsmile.gif Aš irgi pakaupsiu serijų, įdomiau bus žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Ka tik pasiziurejau 1serija thumbup.gif Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Idomiai sumaste ipinti naujus personazus per Marisol. Visos moterys kazkuo pasikeitusios is isvaizdos 4u.gif Dziugiuos Valentinos grizimu. Daug ka buvau pamirsus, bet ziuredama serija atgaminau.
Zodziu, turbut megstamiausias, toks moteriskas serialas siuo metu ax.gif
Atsakyti
labai nudziugau pamaciusi kad jau pasirode antras sezones smile.gif lekiu ziureti smile.gif
Papildyta:
labai nudziugau pamaciusi kad jau pasirode antras sezonas smile.gif lekiu ziureti smile.gif
Atsakyti
Pabaigsiu žiūrėti "Reign" ir pradėsiu šį thumbup.gif Kaip antras sezonas, žiūri kas nors?
Atsakyti
Labai daug juokingu momentu, tikrai geras sezonas 4u.gif Rosie slaugomas senukas nerealus biggrin.gif
Atsakyti