Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

Man taip pat projektas bent jau kol kas labai patinka thumbup.gif Tie šokiai ant parketo jau atsibodę, o čia vis šis tas naujo smile.gif Iš jau šokusių porų labiausiai patiko Genytės, Voropaj ir Gurevičiūtės poros thumbup.gif
Atsakyti
Kol kas patinka stebeti (nuo vaikystės mėgstu dailųjį čiuožimą), ir visai nesvarbu, kad tai copy-paste is РФ.
Patiko Gintarė-Aleksėjus su vykusiai pasirinktu Jazzu gabaliuku.

user posted image

Nustebino, kad uz technika gavo mazesnius balus nei Erika V.
Rūtos, kaipo tokios komisijosvertintojos- man per daug. Užgožia visus kitus.
Vos pažinau Ingą J. Mano subjetyvia nuomone, netinka jai toks sekretorės
įvaizdis.
Atsakyti
O kai kurie komisijos nariai tai turbūt keisis. Bet skaičiau, kad lygtais teisėjauti turėjo Vanagienė, o šiandien jos tarp komisijos nėra g.gif
QUOTE(Visgi @ 2014 02 09, 21:29)
visai nesvarbu, kad tai copy-paste is РФ.

Tai kad tokie šou visame pasaulyje vyksta. Originalas berods amerikiečių "Dancing on ice". Rusai irgi iš amerikiečių pirko.
Atsakyti
QUOTE(Jol)
Žinau.
Ypatingai laaabai patinka Germany tokias įv. pramogines laidas stebėt.
Atsakyti
Iš dalyvių šį kartą mažiausiai patiko Wizardas .
Atsakyti
maciau pradzia bet... jau tie blevyzgojimai po sokio tiesiog kartais apie nieka, truksta kantrybe klausyt... taigi teko perjungt.... inga kas taip "papuose" na manau daugiau tiktu i laidotuves negu i sou atidarymo svente, bet plaukai tai labai graziai
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 02 10, 08:01)
maciau pradzia bet... jau tie blevyzgojimai po sokio tiesiog kartais apie nieka, truksta kantrybe klausyt... taigi teko perjungt.... inga kas taip "papuose" na manau daugiau tiktu i laidotuves negu i sou atidarymo svente, bet plaukai tai labai graziai

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Įdomu bus youtube kas įrašę g.gif Nežiūrėjau vakar, o būtų labai įdomu ax.gif
Atsakyti
Man irgi visai patiko. Netrukdo gyventi nei Vitulskienė, nei kuris kitas dalyvis. Yra daug labiau antipatiškų veidų TV eteryje, bet dėl to nenustoju žiūrėti laidos, jei visa kita ten gerai.
Bandysiu žiūrėti, aišku kaip visada, per daug kalbų. Bet čia matyt neišvengsim to.
Bandžiau viena akimi žiūrėti ir "Šuolį" tai net nėra ka lyginti. doh.gif
Atsakyti
As irgo bandziau is pradziu ziureti ir Suoli,ir Sokius ant ledo,bet vis tik apsistojau ties sokiais.Tam suolyje tokie kvaili juokeliai,pasimaivymai.O ir dalyviai...pvz.Smoriginas jau iki soties,nebesinori jau ir i ta puse beziureti.
Atsakyti
šiaip tai visur tie patys dalyviai. Iš vakar startavusių tai tik 3 nedalyvave jokiam šokių projekte, o visi kiti jau šokę yra. (kas profesionalu, kas mėgėju vietoje). Kažkaip norėtūsi naujų veidų
Atsakyti
Gal ir visai nieko butu projektas, bet pritariu kitoms cia pasisakiusuoms, kam tiek tu kalbu. Nuo Rutos susireiksminimo ir arogancijos bloga daresi, psichoanalitike mat atsirado. Inga man rodos per daug dalyvius klausineja ta pati per ta pati. Gaila, bet netikiu, kad siuo poziuriu reikalai pasitaisytu, nes musu prodiuseriai butent taip isivaizduoja gera sou.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chikaga: 10 vasario 2014 - 20:32