Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

Tokia čia Astos palaikymo gvardija, o ji verkia, kad niekas nebalsuoja, vaikšto balsų pirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 23, 00:14)
Tokia čia Astos palaikymo gvardija, o ji verkia, kad niekas nebalsuoja, vaikšto balsų pirkti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif nesinaudoja Astulė SM doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 22, 23:14)
Tokia čia Astos palaikymo gvardija, o ji verkia, kad niekas nebalsuoja, vaikšto balsų pirkti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Ten tai geras buvo biggrin.gif Nu matot,daug kas daugiau turi gerbeju mirksiukas.gif Bet kas dabar liko projekte jie jau visi nugaletojai! first.gif
Atsakyti
Gal yra zmoniu kurie laimejo bilietus pamatyti nors viena is tu 9 pasirodimu sokiai ant ledo projekte? ax.gif Pasigirkit kaip viskas gyvai atrodo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 14, 00:03)
Ir man labai patiko Gintarės pora. 


Gintarė būtų nulis be Aleksiejaus, jis čempionas, jis tempia naštą...
O man nepatinka tie Gintarės glaustymaisi, juk jis visur akcentuoja, kad yra vedęs ir jo žmona gražuolė.
Kažkada rode jo žmoną, ji iš tiesų gražuolė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesvarbu ^^^ @ 2014 04 24, 00:11)
Gal yra zmoniu kurie laimejo bilietus pamatyti nors viena is tu 9 pasirodimu sokiai ant ledo projekte?  ax.gif Pasigirkit kaip viskas gyvai atrodo?  smile.gif


Mano giminaitė buvo pirmojoj laidoj arenoj. Sakė labai sušalo ir neišbuvo visos transliacijos.

QUOTE(giedruole @ 2014 04 24, 00:18)
Gintarė būtų nulis be Aleksiejaus, jis čempionas, jis tempia naštą...
O man nepatinka tie Gintarės glaustymaisi, juk jis visur akcentuoja, kad yra vedęs ir jo žmona gražuolė.
Kažkada rode jo žmoną, ji iš tiesų gražuolė  biggrin.gif


Taip, sutinku drinks_cheers.gif Aleksėjaus dėka viskas taip, bet yra ir harmonija jų poros. Abejoju ar pvz. su kokia Genyte Aleksėjui sektųsi taip kaip su Gintare.
O kad glaustosi, gal džiaugsmą taip reiškia arba yra labai geri draugai. Gintarė irgi turi draugą. O Aleksėjaus žmona man nepasirodė gražuolė, bent jau iš FB ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2014 04 24, 00:18)
Gintarė būtų nulis be Aleksiejaus, jis čempionas, jis tempia naštą...
O man nepatinka tie Gintarės glaustymaisi, juk jis visur akcentuoja, kad yra vedęs ir jo žmona gražuolė.
Kažkada rode jo žmoną, ji iš tiesų gražuolė  biggrin.gif

O kaip nesiglaustyti? Juk čia toks projektas cool.gif Komisija po to rėkia: kur jūsų vaidyba, tu ką bijai partnerio, kur aistra, kur žibančios akys, nešok kaip su kokiu broliu ar savo vaiku cool.gif
Atsakyti
A. Zukaites triumfas ant ledo su apgaules kvapu
Atsakyti
Nematau čia kriminalo. Butku gi net buvo laimėjas toki šou ir vistiek antra kart dalyvavo
Atsakyti
Man irgi tas pats, vis vien palaikysiu Astą ir Saulių. Be to, juk pati Vanagienė sakė, kad projekto pradžioje Asta ant ledo vos ne vos pastovėjo. O žinote, kokie žurnalistai, gal pasakė, jog šešerių metų būdama čiuožė, o parašė, kad šešerius metus čiuožė (čia ir komentarą tokį perskaičiau). Jei vaikystėje šiek tiek ant ledo pačiuožinėjo, nuo to profesionale tikrai nepatapo.
Apskritai nėra visiškos teisybės projekte. Pvz. Gintarės partneris visada čiuoždavo poroje, o Astos partneris čiuoždavo vienas ir turėjo išmokti poroje.
Man svarbiausia, kad gražūs pasirodymai, o į tuos ar anksčiau čiuožė ar nečiuožė per daug ir nesigilinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 04 24, 18:23)
Man irgi tas pats, vis vien palaikysiu Astą ir Saulių. Be to, juk pati Vanagienė sakė, kad projekto pradžioje Asta ant ledo vos ne vos pastovėjo. O žinote, kokie žurnalistai, gal pasakė, jog šešerių metų būdama čiuožė, o parašė, kad šešerius metus čiuožė (čia ir komentarą tokį perskaičiau). Jei vaikystėje šiek tiek ant ledo pačiuožinėjo, nuo to profesionale tikrai nepatapo.
Apskritai nėra visiškos teisybės projekte. Pvz. Gintarės partneris visada čiuoždavo poroje, o Astos partneris čiuoždavo vienas ir turėjo išmokti poroje.
Man svarbiausia, kad gražūs pasirodymai, o į tuos ar anksčiau čiuožė ar nečiuožė per daug ir nesigilinu smile.gif


Sutinku! Bet tiems kurie palaiko kitas projekto poras,nesaus i galva,kad kiekvienas nori palaikyti sau patinkancia pora schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2014 04 24, 18:12)

Man tai baisiau, kad ji taip su klaidomis, netvarkingai rašo doh.gif
Atsakyti