Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

nespecialiai Chiurrem pasakė, kad nužudytų, tiesiog norėjo įspėti, kad ji pasakys, kad nebūtų Validė nežinant pasakyta. o kad netroško jos mirties, tai jos sakinys apie Valide mirtį išduoda:- kodėl dabar, kai tik pradėjom sutarti
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 07, 10:24)

nuliudinot verysad.gif  tikejausi, kad jau ateis Hiurem aukso amzius unsure.gif

As ir laukiu nu man ji tokia fainuole wub.gif


Atsakyti
Nors ir kiek Validė yra pridariusi, man vis tiek vakar jos gaila buvo verysad.gif Galėjo dar su Hiurem draugėmis tapti...
Atsakyti
o man ne tik Mahi nepatinka bet ir jos ta tarnaite Fatma ar kokia ji ten schmoll.gif o man dar seriale visai truksta Hiurem ir Suleimano meiles,truksta jos ir nebera galbut jau tokios kaip pacio pradzioje g.gif bet vistiek sis serialas nuostabus wub.gif ir as tai pat uz Hiurem,o kitos visos man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 04 07, 07:57)
Aš tai supratau, kad Hiurem specialiai pasakė taip Validė, kad pribaigtų ją g.gif


drinks_cheers.gif žinant jos gudrumą...juk nebuvo tokia tuštutė,kad nesuprastų,jog prie ligonio nereikia rietenų,bet juk atlėkė su Mahidevran pasiriet(prieš kelias serijas),paskui ateina dar paerzint su žinia apie Ibrahimą...suorganizuojaValidė"užpuolimą",o juk visi kalba,kad Validė girdi,su ja kalbasi,ramina...o Hiurem ateina ir netyčiom vis pakenkia...žinoma,kad tai buvo specialiai pasakyta...

QUOTE(GITALE @ 2014 04 07, 12:15)
oi pamatysit kokia ji "geriete" ateityje, visa ta triju sutve hatidze,mahi,ir giulfem tai bus vienas gyvaciu lizdas kurios kaipo imanydamos kenks hiurem
na bet ar ne pati hiurem kalta,kad dabar užsitraukė Chatidžė nemalonę?juk ji ją palaikė,prieš Mahidevran užstojo...
Atsakyti
Man jau savaitgalis kažkoks ne toks būtų be didingojo amžiaus. O dabar tai išvis labai įdomu... įvykiai seka įvykius wub.gif
Atsakyti
[quote=ministre,2014 04 06, 21:41]
drinks_cheers.gif
Man Hiurem ir kaip moteris ir kaip aktore labai patinka ir labai grazi{bent jau man} thumbup.gif
O Mahi nu nepatinka ji man ,tokia falsyva...nezinau kodel ,bet jauciu jai antipatija {matyt labai i seriala isijautus biggrin.gif }

Labai pritariu abiems nuomonėms drinks_cheers.gif
Atsakyti
jos visos kovoja dėl valdžios,gudrybėm,apkalbom,kovoja už savo vaikų ateitį,už save,ar graži,ar negraži,bet kuri nori valdžios ir pinigų,kuo patinka serialas,nes paskatino pasidomėti tikrai įvykiais,nors šaltinių mažai,taip pat įdomu,kaip moterims visais laikais pavyksta išsikovoti tą vietą po saulė,o šiaip žiauriai gaila laiko,nes baisiai ištemptas.
Atsakyti
[COLOR=yellow] merginos kas ziurejo i prieki, kada ta Firuze bus issiusta? T.y. kelintoj serijoj, ir ar paskui tarp sultono ir hiurem vel bus tokia pati katsta meile ?
Nu negaliu ziureti kaip sultonas dabar ant kitos metesi
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2014 04 08, 14:56)
[COLOR=yellow] merginos kas ziurejo i prieki, kada ta Firuze bus issiusta? T.y. kelintoj serijoj, ir ar paskui tarp sultono ir hiurem vel bus tokia pati katsta meile ?
Nu negaliu ziureti kaip sultonas dabar ant kitos metesi

tai kad ta meile toliau tokia priblesus, atrodo kad gyvena vien tik is prisirisimo ir del seczadziu... jau taip sultonas nebekvies hiurem i savo guoli kaip anksciau
Atsakyti
Gausit tuoj velnių, kad negeltoninat teksto biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet jau tie turku serialai nematei vienos dalies ir nieko nebesupranti smile.gif Savaitgali nemaciau abieju, o dabar skaitau jusu komentarus ir nieko nesuprantu, reikia paziureti nieko cia nebus. biggrin.gif
Atsakyti