Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

QUOTE(Mockava @ 2014 04 22, 17:41)
Na pagaliau pasivijau aš jus, žiūrinčias "pinigus" , ir pagaliau supratau, apie kokias skanias ausytes jūs ten kalbėjot  lotuliukas.gif  Įtraukė, bet gal ir gerai, kad į savaitę viena serija bus, nereiks be miego kankintis... Matysim kaip čia man seksis laukti vis naujos išeinančios, bet kaip ten toliau veiksmas rutuliosis, jau rūpi....

Aš tuo labai džiaugiuosi, nes nemoku normuoti šio malonumo nors tu ką biggrin.gif
Atsakyti
O Kurtui barzdą patrumpino bigsmile.gif Iškart į žmogų panašus pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
Tikriausiai man iki trumpesnės barzdos dar tolokai, aš tik 2 seriją užbaigiau, bet jau vertimas doh.gif tikriau įgarsinimas doh.gif tragiškas! Tikiuosi kitų serijų bus nors šiek tiek geriau unsure.gif
Atsakyti
Nu ne! Bet ir laimė gi mano! Kai tik užbaigiau Kurto 6 seriją slibizavot, net akis paskaudo nuo skaitymo! Perkroviau puslapį, ir ką gi manot, jau su įgarsinimu buvo įdėta! Negaliu iš pykčio! umn.gif

Ar Kurtą visada trečiadienio naktį verčia? Tiesa, kai tos dvi merginos įgarsina, daug geriau klausosi...
Atsakyti
Kas ziurit Ciauskute, labai nauja versija nutolusi nuo knygos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 24, 09:12)
Kas ziurit Ciauskute, labai nauja versija nutolusi nuo knygos?  g.gif

Kiek teko skaityt komentaruose,tai taip labai.
Atsakyti
Uzmeciau aki i Kurto 7 serijos ištrauka ir žiūriu Kivanca madmuzele ir iki čia atsivijo smile.gif
Atsakyti
Na ka, baigiau ziuret Fatmagul. As ji tiesiog ryte surijau per pora savaičių, aukojau savo laika miegui, kad tik galeciau ziureti. Vyras net juokesi, kad grizau namo, nes per tas pora savaiciu sake toks jausmas kad gyventu be zmonos lotuliukas.gif

Tai galiu pasakyti, kad geriausias is visu mano matytu serialu aplamai. Zinau, kad tikrai dar karta as ji ziuresiu, tik si karta megaudamasi, o ne rydama ir saiko nejausdama... Turbut tai pati graziausia, nuosirdziausia ir labiausiai isgyventa meiles istorija kuria teko regeti ekrane. Kazin ar yra realiame gyvenime tokiu vyru kaip Kerimas, kuris taip nuosirdziai, kantriai ir istikimai myletų ir siektų mylimos moters wub.gif . Juk tiek kartu jis buo vytas salin, atstumtas, prakeiktas, o jis vis tiek uzsispyres sieke Fatmagul... O Fatmagul... Kartais ziuredama pagaudavau save galvojant, o kaip as elgciausi jos vietoje? Jokiai moteriai nelinkiu patirti to ka patyre ji, taciau linkiu kiekvienai sutikti savo Kerima (kas dar nesutiko) wub.gif ... Ach, pavasaris, nieko nepadarysi biggrin.gif

Šiaip bendrai pats serialas galejo būti na net nezinau, kokiom 10 seriju trumpesnis, nes i gala jau prasidejo sioks toks gumos tempimas, bet vis tiek taip gera, silta buvo ziureti i sia pora. Kaip jie patys sake - musu istorija ne tokia kaip kitu, tai ir as pritarsiu, kad serialas ne toks kaip kiti. Nezinau, bet jis tikrai paliete, kazka manyje, manau dar kuri laika tikrai neiseis is mano galvos jis. Tikrai noreciau kad parodytu pas mus per televizija. Ir tikrai vertas visu tu apdovanojimu, kuriuos jsi gavo. Ai, galeciau kalbet ir kalbet, bet nebesiplesiu biggrin.gif

Tik va dabar nebeturiu ka ziureti, ir net nezinau kas galetu kabinti po Fatmagul. g.gif Zinau, kad dauguma cia ziuri su Enginu KPA, bet kadangi jis dar kuriamas, i savaite po serija teiseina, bijau kad prailgs man jo laukti. O be to, cia jo toks barzdotas ivaizdis, kai as vis dar neatsigaunu po Kerimo, tai i dabartini sunkiai ziurisi (maciau foto) biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 28, 13:19)
Na ka, baigiau ziuret Fatmagul.
Tai galiu pasakyti, kad geriausias is visu mano matytu serialu aplamai. Ai, galeciau kalbet ir kalbet, bet nebesiplesiu  biggrin.gif

Tik va dabar nebeturiu ka ziureti, ir net nezinau kas galetu kabinti po Fatmagul. g.gif Zinau, kad dauguma cia ziuri su Enginu KPA, bet kadangi jis dar kuriamas, i savaite po serija teiseina, bijau kad prailgs man jo laukti. O be to, cia jo toks barzdotas ivaizdis, kai as vis dar neatsigaunu po Kerimo, tai i dabartini sunkiai ziurisi (maciau foto)  biggrin.gif

Mano nuomone apie Fatmagul absoliuciai sutampa su Jusu biggrin.gif Enginas KPA siek tiek kitoks, bet irgi geras herojus:)KPA jis toks siuolaikiskenis. Myliu as ji ir cia, bet Kerimas man visad liks idealu idealas wub.gif Siaip dar galit su juo paziuret Bir bulut olsam, aisku, jeigu titru nebijot, nes ten tik 29 serijos. Daugumai Engino fanu sitas jo vaidmuo labiau patinka. g.gif
Ai dar pamirsau paminet, kad yra su juo ir filmas, bet kolkas labai prastos kokybes: bi kucuk Eylul Meselesi - va cia man Engino ivaizdis maziausiai patinka smile.gif Bet filme jis kaip ir vaidina "pabaisa". Beje jo pora cia ta aktore, kur dabar Kurte Šura vaidina. Pasak straipsniu, kad siame filme irgi pavaizduota labai grazi, taciau liudna meiles istorija. Labai laukiu, kada pasirodys sio filmo geresne kokybe. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 28 balandžio 2014 - 16:13
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 28, 17:06)
Mano nuomone apie Fatmagul absoliuciai sutampa su Jusu biggrin.gif Enginas KPA siek tiek kitoks, bet irgi geras herojus:)KPA jis toks siuolaikiskenis. Myliu as ji ir cia, bet Kerimas man visad liks idealu idealas wub.gif Siaip dar galit su juo paziuret Bir bulut olsam, aisku, jeigu titru nebijot, nes ten tik 29 serijos. Daugumai Engino fanu sitas jo vaidmuo labiau patinka. g.gif
Ai dar pamirsau paminet, kad yra su juo ir filmas, bet kolkas labai prastos kokybes: bi kucuk Eylul Meselesi  - va cia man Engino ivaizdis maziausiai patinka smile.gif Bet filme jis kaip ir vaidina "pabaisa". Beje jo pora cia ta aktore, kur dabar Kurte Šura vaidina. Pasak straipsniu, kad siame filme irgi pavaizduota labai grazi, taciau liudna meiles istorija. Labai laukiu, kada pasirodys sio filmo geresne kokybe. smile.gif

Su titrais taip greitai neisis biggrin.gif , bet reikes paziuret... O apie ka jis? Kas per istorija? O jo vaidmuo cia teigiamas ar neigiamas?

Matyt turkais galima uzsikresti ir rimtai susirgti. Niekada nebuvau serialu megeja, bent jau tokiu seiliu-meiliu, bet va turkai moka juos kurti ir kaitinti aistras smile.gif

O kokie atsiliepimai apie paskutini Beren seriala ale Revenge turkiska varianta? g.gif

Ir kur jus skaitote tas naujienas visas? Pas rusus forumuose?
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 28, 16:26)
Matyt turkais galima uzsikresti ir rimtai susirgti. Niekada nebuvau serialu megeja, bent jau tokiu seiliu-meiliu, bet va turkai moka juos kurti ir kaitinti aistras  smile.gif

Taip, ir tai gana sunkiai išgydoma liga... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 28, 23:26)
Su titrais taip greitai neisis  biggrin.gif , bet reikes paziuret... O apie ka jis? Kas per istorija? O jo vaidmuo cia teigiamas ar neigiamas?


O kokie atsiliepimai apie paskutini Beren seriala ale Revenge turkiska varianta?  g.gif

Ir kur jus skaitote tas naujienas visas? Pas rusus forumuose?

** šiaip rašo, kad ten jis antiherojus, epileptikas, nesveika į įsimylėjęs netikra savi seserį, žodžių, pamišęs dėl jos. Veiksmas ten vyksta kaime, kur isvis labai gajos tos ziauriosios tradicijos g.gif
** Reverenge aš amerikietišką varianta žiūriu, kuris man labai patinka, o turkų variantas, kiek skaičiau labai panašus, tad jo aš nemaciau.
**aš naujienas tai skaitau rusu forume arba vk.com biggrin.gif
Atsakyti