Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

QUOTE(Karas1433 @ 2014 04 18, 12:55)

O Bajezidas tai manau su Defne ir gyvens, susilauks vaikucio ir atleis jai. 


Jis greitai mirs kiek zinau, tad nei gyvens, nei vaikucios susilauk turbut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 04 18, 12:55)
Na va ir as per Latino serialo paziurejau 132 serija, pabaigoj kaukiau ir verkiau. Taip graziai parode Hiurem ir Suleimana, tokia ramybe ir meile, o siumbiulis su tokia zinia.... Kaip Suleimanas persikreipe, issigando... O 133 serijos anonsas tai isvis.... 


Man irgi serijos pabaiga ganėtinai liūdna ir jautri.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 18, 10:36)
Pažiūrėjau 133 serijos anonsą ir vos neapsiverkiau. Kažkaip gaila Chiurem, nors ir labai pikta ant jos buvau už Mustafa mirtį. Ir man šita aktorė dabar jau labai patinka.



Na, graudu ir man, o tik anonsą pažiūrėjau, jaučiu tą seriją žiūrėti bus dar sunkiau...Reiks nosinėmis pasirūpiti unsure.gif
Na, blogai baigiasi tie turkų serialai, ką jau bepadarysi, bet manau, šio serialo išskirtinumas tai istorinių įvykių atkūrimas ir kaip ir ta pabaiga tokia gan istorinė...
Atsakyti
oo, nusikriokiau, eina sau. kai pakeite aktore, netikejau, kad bliausiu, bet Siumbiulio vaidyba, gera kaip visada, ir anonsas koks, kukciojau balsu. tai tikriausiai bus serijos pabaiga ka rode anonse. eina sau... aisku zinojom, yra gi likes Suleimano laiskas , kuri perskaite divene po jos mirties, kvapa gniauziantis skausmas ir issireiskimo grozis
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 18, 19:46)
oo, nusikriokiau, eina sau. kai pakeite aktore, netikejau, kad bliausiu, bet Siumbiulio vaidyba, gera kaip visada, ir anonsas koks, kukciojau balsu. tai tikriausiai bus serijos pabaiga ka rode anonse. eina sau... aisku zinojom, yra gi likes Suleimano laiskas , kuri perskaite divene po jos mirties, kvapa gniauziantis skausmas ir issireiskimo grozis

drinks_cheers.gif
Atsakyti
prisiskaiciau komentaru, tai begu ziuret serijos smile.gif
nosinem tik supratau reik apsirupinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2014 04 22, 13:11)
prisiskaiciau komentaru, tai begu ziuret serijos smile.gif
nosinem tik supratau reik apsirupinti  biggrin.gif

Aham, į galą reikėtų nosinės biggrin.gif
Atsakyti
Ir dar muzikike tokia parinkta...isties baisia liudna, kad dazniausiai gyvenime taip ir buna...jauciu mirs ji kitoj serijoj...;( gaila, man irgi sita aktore visai faina tapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 22, 14:33)
Aham, į galą reikėtų nosinės biggrin.gif

nu i pabaiga ir nusiblioviau lotuliukas.gif


na bet man Riustemas, tai is to pavydumo nesveikas g.gif
Atsakyti
Aš taip supratau,kad Pedro suvisam išėjo ir daugiau jau jo nepamatys Michrimax, ane?
Tai kitai serijai irgi pasiruoškim nosinių, tik gal kiek daugiau.... Mačiau abi anonso dalis, tikrai bus ašarų.
Atsakyti
tai aš pagrinde per anonsą ir blioviau
Atsakyti
Sveikos,
bet kaip man grazu buvo ziuret i Suleimana, tas jo svelnus zvilgsnis Hiurem, kol neatejo Simbiulis ir nepasake visko. O Hiurem kokia svytinti skaite laiska.
Riustemo pavydas jau nenormalus, per daug jau. O Michrimac gaila paliko,kad nesiseka jai taip meilej. Nors kazko manau, kad susitiks jin su Pedro slapta smile.gif
Atsakyti