Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 23, 16:35)
Bet Javuzui kalėjimas ne i nauda per 7 metus žiauriai pasenti sugebejo biggrin.gif Pasakyciau, kad visus 17  atsedėjo.


as ir galvojau kad kokius 20 metu kalejo, kai pasake, kad 7, tai ta pati pagalvojau biggrin.gif

QUOTE(audrikea @ 2014 04 23, 17:17)
thumbup.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
na,vis daugiau žmonių apie omerą sužino...
šiandien Mustafa gražiai pasielgė,kai Halduną apgynė thumbup.gif nors vienąkart kažką gero padarė,o ne pridirbo...
Nazan tai norėtųsi gerai supurtyti...bet jau koks antipatiškas Bora doh.gif
kol kas,atrodo,kad Javuzas kažkuo panašus į savašą-ir prieš visokius papročius(kai neleido merginai rankos bučiuot,kai vietoj brolio papjovė aviną),bet žiūrėsim,kaip bus toliau g.gif


tikiuosi, kad toks ir bus, bet man kazko 6 jausmas sako, kad jis turi savu ketinimu g.gif kazkoks jis man itratinas..
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 23, 16:32)

tikiuosi, kad toks ir bus, bet man kazko 6 jausmas sako, kad jis turi savu ketinimu g.gif kazkoks jis man itratinas..

6 jausmas neapgauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2014 04 23, 21:25)
6 jausmas neapgauna  biggrin.gif


negali gi filme du savasai buti biggrin.gif
Atsakyti
Jauciu, kas pats veiksmas serialo dabar prasides bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 23, 22:45)
negali gi filme du savasai buti biggrin.gif

lotuliukas.gif
per saldus jau tas Savašas man... ax.gif kažkaip visi savais reikalais jei užsiiminėja, greit suvažinėja, jei kas paskambina ir vėl... doh.gif smile.gif
vieną seriją pažiūrėjau į priekį, ten kur Koldūnas lotuliukas.gif komoj nuo narkotikų, kad tas trumpakojis ilgom kelnėm velnių priėdęs tai taip, bet ko tas snarglius ryja tuos narkotikus ir svarbiausia tada visi kiti kalti tik jau ne jis, atrodo, kad jam kas būtų prievarta juos sušėręs... doh.gif nu užknisa ten jie su savo grasinimais cool.gif
gaila kažkaip tos Čiček, graži ji man net už Jasemin tongue.gif ir kartais tos Šachnur savotiškai gaila...sunku būt vadovaujančia, kai niekas neklauso, bet ir šiaip daug jai reikalų bėdų visokių...o ji visam filme turbūt juodais rūbais? 4u.gif
Vis tik Jasemin sunku vaiku rūpintis, apsidžiaugė kai motina atvažiavo...per filmą net pasakė, kad nespėju tvarkytis biggrin.gif , gerai kai mama prižiūrėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 23 balandžio 2014 - 23:08
QUOTE(Leiton @ 2014 04 23, 22:03)
Jauciu, kas pats veiksmas serialo dabar prasides  bigsmile.gif

Dabar kai suzinojo jau apie Omera, Javuzas jau isejes veiksmas tik isibeges...
Atsakyti
sakiau, kad čia Mamikės darbas dėl namo apšaudymo
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 04 23, 23:06)
lotuliukas.gif
per saldus jau tas Savašas man... ax.gif  kažkaip visi savais reikalais jei užsiiminėja, greit suvažinėja, jei kas paskambina ir vėl... doh.gif  smile.gif
vieną seriją pažiūrėjau į priekį, ten kur Koldūnas  lotuliukas.gif komoj nuo narkotikų, kad tas trumpakojis ilgom kelnėm velnių priėdęs tai taip, bet ko tas snarglius ryja tuos narkotikus ir svarbiausia tada visi kiti kalti tik jau ne jis, atrodo, kad jam kas būtų prievarta juos sušėręs... doh.gif  nu užknisa ten jie su savo grasinimais cool.gif 
gaila kažkaip tos Čiček, graži ji man net už Jasemin tongue.gif  ir kartais tos Šachnur savotiškai gaila...sunku būt vadovaujančia, kai niekas neklauso, bet ir šiaip daug jai reikalų bėdų visokių...o ji visam filme turbūt juodais rūbais? 4u.gif
Vis tik Jasemin sunku vaiku rūpintis, apsidžiaugė kai motina atvažiavo...per filmą net pasakė, kad nespėju tvarkytis  biggrin.gif , gerai kai mama prižiūrėjo...


sutinku su jumis 100 proc. del visko del Savaso saldumo, nepatinka man tokie vyrai
sutinku del to kad gaila Cicek ir motinos kad ir viena ir kita Savasas skaudina
Cicek ir man vienintele grazi sitam filme.
Beje turkiskai nesuprantu bet kelis kartus isgirdau cicek zodi, ir ji verte - kaip gele, na tai ji tikrai atitinka savo varda:)
Atsakyti
pažiūrėjau google vertėją, taip čiček -gėlė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 24 balandžio 2014 - 09:25
na tai tikrai tikra gelyte, labai simpatiska ir charakterio labai gero...eh gaila man jos, tikiuosi gerai jai baigsis, nes sis filmas man pirma karta taip kad pagrindiniu veikeju istorija visai neidomi, ziuriu filma del antraplaniu veikeju ir ju istoriju.

Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 24, 10:28)
na tai tikrai tikra gelyte, labai simpatiska ir charakterio labai gero...eh gaila man jos, tikiuosi gerai jai baigsis, nes sis filmas man pirma karta taip kad pagrindiniu veikeju istorija visai neidomi, ziuriu filma del antraplaniu veikeju ir ju istoriju.

As visa seriala kol ziurejau tai buvau labai uz ja. Ir pritariu nuomonei kad ji graziausia is merginu... Kazkada kai ziurejau, bandziau ta aktore isivaizduoti Jasmin vaidmeni (kaip pagrindine) ir kad ir kiek ziurejau, jai nebutu tikes tas vaidmuo... Nes Jasmin tokia kokia buvo, tokia ir liko - verslo moteris su savais principais ir isitikinimais... O Cicek nuo pilkos, baikscios pelytes - augo, skleidesi kaip gele... Ji tokia svelniu, mielu bruozu smile.gif

Nezinau kuria serija dabar rodo per tv, bet jau isvijo Mehmeta is holdingo? Greitai pasirodys jos nauja meile, ir dar kokia, grieko vertas mirksiukas.gif
Atsakyti
O jus mane paprotinkite, nes pasimeciau (turbut kazkur kazka nedaziurejau ar praklausiau)... rolleyes.gif del ko javuzas sedejo? Del nazan vyro? Bet tada kaip? Kai atvare pirstis pas nazan, tai sahnur pasake, kad pries penkis metus mes irgi zento netekom... Kazkur dar lyg ir buvo tie penki metai... Sis kalejo 7... Tai kaip cia taip gavos? Ne jis nuzude? ( nu ir siaip tai ne jis, nes tevas parmes uz rankos buvo).. Bet vis delto kaip ten? Jis is kalejimo isejo ir nuzude, ar cia jie patys su tais metais prakliopino.. g.gif ar cia as girdziu ka noriu o ne ka sako? blush2.gif doh.gif

Del cicek, tai neziurint i visa filma ir pan, tik bendras pirmas vaizdas, tai pgl veido bruozus ir temperamenta man savasas su cicek graziau poroje atrodytu negu su jasemin... rolleyes.gif

O del boros, tai jis ta meile nazan, bent jau mano akimis, tai net dirbtinai vaidina, nesuprantu kaip juo tiket galima doh.gif nu fu koks jis, kaip vyras fu fu fu... biggrin.gif o ir nazan pati, db man pabaisejus, negu filmo pradzioje.. Tos kasos ant veido prilizintos man nelabai kaip atrodo.. Pradzioje ji man labai grazi pasiride, db atvirksciai... Nors kitos personos, kaip tik labai grazeja, kaip ta pati jasemin, cicek... mirksiukas.gif
Atsakyti