Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

QUOTE(Dioryte @ 2013 01 16, 09:45)
o kaip sekasi uzdirbti? ka ten reikia daryti? man tai tokie internete uzdarbiai nepatikimai atrodo, nes kai atsiranda tokiu, kurioms nesismoka pinigu.

Sveika. 4u.gif

Sekasi tikrai neblogai, visi įdėti pinigai jau susigrąžinti, dabar einu tik į pliusą. Tai nėra "get rich soon" programa, tad negalima tikėtis, kad per mėnesį atgausite viską ir dar po mėnesio tapsite miliarderiumi. Bet uždarbis yra tolygus , reikia apmąstyti svo strategija (o jų gali būti labai įvairių) ir pagal ją dirbti ir vėliau išsiiminėti pinigus.
Kas dėl patikimumo, tai sakyčiau tai yra viena stabiliausių kompanijų internete. Jie tikrai stabiliai išmoka pinigus. Kompanija registruota Kanadoje . Dirba virš dviejų metų.
Turiu trumpą aprašymą anglų kalba kaip jie uždirba pinigus. T.y. tai nėra piramidė, kai tiesiog vėliau atėjusių žmonių pinigai yra išmokami anxčiau atėjusiems. Jie uždirba iš reklaminių plotų, kuriuos užperka urmu , paskui pernuomoja mažesnėms firmoms. Ir dėl to , kad naudojasi mūsų pinigai tam , dalį pelno atiduoda mums.
Kas liečia nepatikimumą, tai bet kokia firma ar ji dirbtų internete ar high street (kas galėjo pagalvoti, kad ir Woolworts ir HMV bankrotuos) gali bet kada bankrotuoti. Tad niekas negali duoti 100% garantijos. Tiesiog reikia bet kada pasverti rizika. Žinau , kad jie viską daro oficialiai ir vis daugiau ofisų atidaro skirtingose šalyse. Vargu ar jie taip elgtųsi, jei norėtų greitų laiku pasiplauti. 4u.gif

BB buys ad space from ad networks with the understanding that they're going to package that ad space up and resell it to their network of affiliates. These packages contain panels, each panel has a certain
value and each has a specific time period it will take for that panel to mature, some as little as 2-3 weeks and some take 5-6 months or more. Each panel also requires a specific amount of traffic to mature. Each panel also has 2 values, what BB paid for it and what it's charging the affiliate for it.

With me so far?

As BB sells the panels through their packages, they require traffic for these panels to generate revenue, which BB purchases in order to service the traffic needs of the panels. In return for purchasing the panels, BB pays a dividend to the affiliate once the panel matures, however, that panel is generating live revenue as the panel is running from the ad network. So BB is generating revenue from the sale of packages to affiliates, as well as from the ad network for serving ads. The ads appear on the ad space BB has purchased from the Broker in the blind network, as well as on publisher sites BB has attracted. Whether BB has 1 site, 100 sites or 100,000 sites in their network , they've already purchased ad space through their affiliation with the ad network, and that ad space rests on sites within the ad blind etwork. So no matter what, there's advertising that will satisfy the panel needs. Since BB is paid every 2 weeks from the ad networks they do business with, and the panels mature at staggered intervals, BB is constantly serving ads and generating income. Now, it's understood no business will pay on its products what it gets paid to sell them, so BB reduces the amount it's paid by the ad networks for that advertising so it can afford to pay its affiliates and generate a profit.

Now since it takes traffic to generate ad revenue, BB purchases bulk traffic from the ad networks as well, which generate upwards of 3 Billion impressions per day. Again, since no company will sell a product for what it pays, it marks up the cost of the traffic to resell to the affiliate, the difference of course is profit for BB, and as BB owns the space and ads keep running, this revenue flows to BB. As it takes impressions to activate panels, and impressions for panels to mature, those impressions or traffic must be purchased up front. Now, an affiliate isn't required to use all their traffic up front, but they must purchase it up front, like a variety store can't buy individual cans of soda, it must buy cases. Since the purchased traffic represents a specific amount, and since each panel requires a different amount to activate, traffic purchases are constantly being made, and since BB only pays for what it uses, there's always going to be a surplus, which represents profit for BB.

So, if we look at things together, BB generates revenue from the banners placed in the space it purchases, and through the amount of time it takes for the panels (which is a virtual representation of an ad space BB purchased in the blind ad network) to mature, it generates revenue from the sale of traffic that it takes to activate those panels, and since it only pays for the traffic it actually uses, that's where the revenue BB generates comes from. Since it pays less to the affiliate than what it earns from the ads, and (to use an analogy) it pays on the cans of soda used not the cases bought, there's a surplus of revenue that represents profit that it can now turn around and pay its affiliates with while maintaining profitable growth.

Any advertising generated either through the site or through affiliates is passed through to the ad networks, BB takes a commission on that sale, and passes 10% to the affiliate for bringing in the business. When it comes to publishers (people looking to monetize their websites with ad revenue), those sites are added to the BB internal or "choice" network, and leveraged with the ad blind network to get better pricing deals. The affiliate is paid 10% of the revenue generated by the ads revenue to the publisher with BB and the publisher splitting the balance.

This is how BB works in a nutshell. We've already established what the Blind Ad Network is, and it can be easily researched. It's easily discovered that these companies all offer the ability for companies to
"resell" their products (ads and traffic) to other resellers. It comes down to packaging really and how these initial "resellers" package what these networks provide to them to add enough value to resell others.


Hopefully, this will explain to you better what BB does and how it does it.
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 16, 11:45)
........... ka ten reikia daryti? man tai tokie internete uzdarbiai nepatikimai atrodo, nes kai atsiranda tokiu, kurioms nesismoka pinigu.


idedu nuoroda,kur daug kas paaiskinta ir parodyta,ka reikia daryt smile.gif
http://www.revolutio...lietuviskai.php

Tiesą sakant aš ir pati gana skeptiškai žiūriu i internetinius uždarbius... Bet va šitu projektu patikėjau ir kol kas gaila tik, kad anksčiau apie jį nežinojau ax.gif

No comment , smagu skaityti,kad gerai Jums sekasi thumbup.gif Kada nors ir aš pasigirsiu,kad jau tik į pliusą einu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anira12: 16 sausio 2013 - 12:32
sveiki,idomi tema,stai ka radau http://www.vipnight....ag/zeekrewards/
kazkur senesniose komentaruose apie sita zeekrewars buvo parasyta,sako uzdirbo ir viskas tvarkoje,bet pasirodo ne...
nors ir as domiuosi darbu internetu,bet nezinau ar galima tuo tiketi?
Atsakyti
Hmmm as tai siulyciau pagalvoti kas ka daryt moka. Fotografuoti, dekupazuoti, megzti , siuti, daug kalbu gal zinot ar bent viena lb gerai uzsienio kalba, manikiuro kursus ar make up praeit.... Ir pirmyn! Dirbat jums tinkamu laiku. Tie interneto psl man nerimti atrodo.
Atsakyti
QUOTE(JolantaSwan @ 2013 02 19, 20:10)
sveiki,idomi tema,stai ka radau http://www.vipnight....ag/zeekrewards/
kazkur senesniose komentaruose apie sita zeekrewars buvo parasyta,sako uzdirbo ir viskas tvarkoje,bet pasirodo ne...
nors ir as domiuosi darbu internetu,bet nezinau ar galima tuo tiketi?

Bet kokia kompanija gali užsidaryti ar būti tikrinama. Ne viskas čia yra vienareikšmiškai blogai su Zeekais. Jų advokatai tikrai turi ką pasakyti, dėl to dabar ir vyksta teismai. Kažkada būtent tie patys žmonės toj pačioj valstijoj dėl tų pačių priežasčių uždarė Amway. Bet gi atsikovojo kompanija savo vardą ir toliau sėkmingai po visą pasauli plečiasi.
Tad nors ir tikime, kad Zeekas atsigaus, bet nestovim vietoje , o judam toliau.

QUOTE(Kaštanka @ 2013 02 19, 20:40)
Hmmm as tai siulyciau pagalvoti kas ka daryt moka. Fotografuoti, dekupazuoti, megzti , siuti, daug kalbu gal zinot ar bent viena lb gerai uzsienio kalba, manikiuro kursus ar make up praeit.... Ir pirmyn! Dirbat jums tinkamu laiku. Tie interneto psl man nerimti atrodo.

Rimti ar nerimti jie galima teigti tik įsigilinus. Iš kitos pusės aišq, jei nedomina darbas internete, tai neverta ir gaišti laiką. mirksiukas.gif Juk kiekvienas pasirenka pagal save darbą , niekas gi nesako, kad tarkim buhalterio darbas geresnis ar blogesnis nei tarkim IT darbuotojo. Taip ir čia. Aš sau pasirinkau ir labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti ir uždirbti internete. Beje, šiaip jau ta tema kalbant, tai moku 3 kalbas ir dirbu su jomis, taip pat baigusi manikiūro kursus ir dirbusi tą darbą tik atvykus į UK hihihi.gif Bet man daugiau pinigų atneša internetas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va prasom. Freelance verteja. Darbas internetu. As irgi kelias kalbas moku.
Atsakyti

Bet kokia kompanija gali užsidaryti ar būti tikrinama.


Na,zinoma,as cia tik siaip,nesu skeptiskai nusiteikusi,pati neseniai pradejau kazka panasaus,ziuresiu,kas gausis.Jau seniai noriu tokio darbo,todel visur ieskojau,skaiciau ivairius forumus ir t.t ir pns.Tai as dabar bandau sitai http://www.clicksia....p?ref=jola4kaxs
dar tik pati pradzia,tai net nezinau kaip sekasi.... g.gif

Atsakyti
Taip, užsidaryti gali bet kokia kompanija, todėl, kai praradau krūvą pinigėlių Stiforp'e, MMM-2011 ifr Zeekrewards, atidžiau renkuosi projektus smile.gif
Pirmiausia atsakymas tiems, kas mano, kad po pagrindnio darbo valyti ofisą, vaikštinėti po namus vykdant apklausas (praeitas etapas - ir šunimis pjudė, ir sumeluodavo ką nors, kad finale mano titaniškų pastangų centrinė būstinė neįskaitydavo, anketas anuliuodavo, o už darbą NIEKO negaudavau), vedžioti svetimus vaikus iš darželio (kai turiu savo), megzti svetimam (kai turiu ir taip kam megzti), dar kažkuo užiimti - man gaila ir laiko, ir energijos. Man reikia ir vaiką į būrelį nuvesti, ir pabendrauti su juo, ir namus apsitvarkyti. O darbas internetu tam netrukdo. Kai ką pasidarau savo pagrindiniame darbe (vis iek dirbu kompiuteriu, tai tuo pačiu paspaudinėti kelias nuorodėles - vsiškai nesudėtinga), kai ką - rytą gerdama kavą ar padėdama savo vaikui daryti kokį darbelį. Žodžu, lanksčiau suderinamas laikas ir nereikia kažkur lakstyti ir pan.
Kas dėl prarastų pinigėlių, yra nemažai žmonių, kurie visą gyvenimą moka "durniaus mokestį" pirkdami Teleloto bilietus) džiaugiasi kartą per metus laimėję įstrižaines smile.gif
Tai va, o aš, po keleto praradimų tapusi dar atsargesne persona nei buvau, apsistojau ten, kur įdėti nereikia visai, arba reikia nedaug.

Pirmiausia noriu paminėti Profit Clicking. Anksčiau ši kompanija vadinosi JustBeenPaid. Įdėjau aš į ją kokį 100$, senia juos atsiėmau, paskui buvau metusi juos (dėl to, kad nemokėjau apdairiai elgtis per restartus). Prieš kokį mėnesį prisijungiau - žiūriu, niekas man nedingę, už matricas krūva pinigų užaugusi, tai aš prisipirkau "Ad Packų", dalį pinigų išsigryninau. Tiesa - nemažai abejonių sukelia faktas, kad pnigų reikia gana ilgai laukti. Bet kompanija sprendžia tą problemą, sukūrusi "Premium system". Naujokui verta pradėti būtent nuo jos. Ten pinigai išgryninami labai greit.
Atsakyti
sveikos o gal kas zinot ka apie vivatic.com cia irgi panasu i uzdarbi internete,gal galima placiau 4u.gif
Atsakyti

Sveikos gal kuri mėginot čia? http://pelmoney.site/9951831013895/už kiekviena paspaudimą duoda 10ct. Rašo,kad pirmą kart norint gauti pinigus į sąskaitą reikia surinkti 150dolerių. Gal kuri mėginot ir pavyko?Ar perveda pinigus?

Atsakyti