Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 09 26, 23:56)
taip turi buti ! as su juo isinaikinau visas karpas ir kito tokio gero vaisto nezinau ,uztepi ,pasidaro balta isgriauzia karpa ir pasidaro sasiukas.
Papildyta:

taip taip geras dalykas,as jo ne viena buteliuka nusipirkus buvau .bet dabar uztai svari vaikstau  thumbup.gif

O buvo taip ... iš pradžių bandžiau gydytis česnaku <-- nepadėjo g.gif paskui įsigijau "Wartner" (berods), tai labai gaila tų apie 70 Lt, nes išvis, nė jokio pagerėjimo schmoll.gif na, taigi nusprendžiau toliau ieškot "kažko", kas padės ... ir nusipirkau "Acecoustin" smile.gif beje, vieną karpą turėjau <--- TURĖJAU tongue.gif ant rankos nykščio (skaudėjo man ją, painiodavos, beee ... ) ir tepiau, tepiau, kelias dienas iš eilės ir taip daugokai, sakyčiau, tai pabalo ir .. išsikirpau aš ją po kelių dienų, nes nervino tas guzas ir laukimas doh.gif tai ojej ką ten pamačiau, net nepasakosiu, bet šlykštu unsure.gif dabar beliko visiškai išsigydit karpas ant pėdos ... tikiu, kad pavyks, tik reik kantrybės smile.gif be to, patepus nebeskauda, nes po pirmojo karto vaikščiot sunkoka buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
taip laiko reik,man prireike turbut 3 menesiu jas isnaikint ax.gif
Atsakyti
as tai su wartner issinaikinau visas karpas, reikia kantrybes, ozonas net labai gerai veikia.. as nepastebedavau kaip jos pradingdavo, kartais reikia poros kartu patepti, kartais tik vieno..tad tikrai veiksmingas vaistukas.. anksciau buvo toks duofilm, irgi geras, deja, jo dbr negamina..
Atsakyti
QUOTE(kadisi @ 2009 09 27, 07:36)
anksciau buvo toks duofilm, irgi geras, deja, jo dbr negamina..


neskleiskit dezinformacijos, Lt neveza, o gamint gaminamas ir pardavinejamas uzsieniuose, uk, ie yra, net lenkijoje galima isigyt, jau buvau rasius ir sioje temoje apie 20 zl kainuoje, ie - apie 7e. galima ir internetu isigyt, is kai kuriu vaistiniu, tik netinget pasiieskot...
Atsakyti
aha tikrai, teko neperseniausiai airijoj Duofilm uzmatyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingira: 27 rugsėjo 2009 - 23:37
As ir turejau karpu ant ranku. Kankinausi su jom gal kokius 3 metus. Pirkau wartner, bet nic nieko nepadejo. Naudojau liaudiskus budus: su cesnaku deginau, kazkur buvau perskaicius kad padeda, bet nelabai ka padedavo man. Gal truputi suminkstindavo karpute ir daugiau nieko. O isivaizduojat kokia smarve buvo nuo manes???... blink.gif kai jau nusprendziau eiti i kosmetologijos klinika mama man is Rusijos atveze toki nebrangu skysti: ,, GORNIJ CESTOCEL,, . Kiek girdejau tu tepaliuku buna 2 rusiu: rudos spalvos - ne toks veiksmingas, o kitas permatomas, butent toki man ir atveze, tai jis galiu pasakyti geras, man padejo. isdegino jas. tongue.gif turiu dar karpa ant pedos, prie pirstu, tokia kaip mazolis, tai ji nedingo, tikriausiai del to, kad per mazai tepiau, nes po kurio laiko uzmeciau sias proceduras. Kai turesiu laisvo laiko, reiks atnaujint sia procedura, gal pades 4u.gif taigi siaip tai siulyciau pabandyti si tepaliuka. Kas neturi galimybes Rusijoj jo nusipirkti smile.gif tai galit turguose pas babulias paziuret, jos labai daznai rusiskus vaistus pardavineja, gal tures...Kiek girdejau pas mus to skyscio kaina apie 8-12lt....
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2009 09 30, 12:49)
toki nebrangu skysti: ,, GORNIJ CESTOCEL,, . Kiek girdejau tu tepaliuku buna 2 rusiu: rudos spalvos - ne toks veiksmingas, o kitas permatomas, butent toki man ir atveze, tai jis galiu pasakyti geras, man padejo..Kiek girdejau pas mus to skyscio kaina apie 8-12lt....



kad man ji mama nupirko camelijos vaistinej tai irgi panasiai mokejo.bet man jis nieko nepadejo...
Atsakyti
o mano draugas ant ranku turejo gan nemazai karpu, ir as cia pasiskaiciau kad jas galima su acto esencija isnaikint, tai kagi, pasakiau as savo draugui, na ir nusipirko jis tos esencijos, savaite rytais ir vakarais tepe tas karpas, ir zinokit jos pradejo krist, is pradziu mazutes iskrito, o veliau ir dideles thumbup.gif tik reikia atsargiai tept, nes galima oda nusidegint.
Atsakyti
Kam reikia Duofilm? Kartas nuo karto gaunu. Kreiptis AZ 4u.gif
Atsakyti
Kur rasti prikti acto esencijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2009 10 09, 11:13)
Kur rasti prikti acto esencijos?  smile.gif


visose parduotuvese yra, maxima, iki, norfa smile.gif prie paprastu actu valgio gaminimui ieskokit, jis vadinasi ne acto esencija, bet actas 70 procentu smile.gif buteliukas nekainuoja 5lt, ir jo karpu gydymui sunaudosit tiek, kad net nesimatys jog naudojot:)
Atsakyti
turejau ant ranku pirstu (prie nagu,aplink nagus) karpu blink.gif buvo visi pirstai karpuoti,turejau ir ant koju pirstu....naudojau kazkoki skysti kuri dare vaistineje is acto esensijos pagal recepta....nepadejo...tik isliedavau daug asaru is skausmo o jau kvapas koks doh.gif poto ejau pas odos daktare,ji man degino jas kazkokiu skysciu bet dabar nepamenu kokiu....ejau viena karta ir man leido naikinti vienu metu tik 3-5karpas...viena karta nuejau, po kokiu 2 savaiciu isnyko man jos bet liko tiki guziukai,kaip randai....prisiskaiciau apie karpas daug ir radau issigelbejima....cesnakas thumbup.gif vakare issimaudziu pries einant miegoti susmulkindavau cesnako skiltele ir dejau ant "MOTININES" karpos ( kuri man pirma atsirado ir ji atsirado ant kojos pirsto) dejau tik ant tos vienos,apvyniuodavau pleistru dar ir bintu kad ji tik negautu oro lotuliukas.gif , 2savaites kas vakara taip dariau, o ryte nusiimdavau...na ir po dvieju savaiciu pastebejau kad jau pradejo mazeti ta motinine karpa,ji tokia isbrinkus budavo ir pradejo nykti ji ir visos ant ranku,nustojau deti cesnaka ir poto visos isnyko smile.gif va taip ir issinaikinau neskausmingai
Atsakyti