Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(rentabili @ 2014 04 13, 10:53)
oi varge vargeli...pasidariau ant isplautu plauku ,dariau stipresni skystimeli,isdziuve mano plaukai atrode kad buciau pora kart ant elektros kedes

Tai kaip suprantu ant sausų plaukų uždėjus buvo geresnis efektas g.gif Aš dar nebandžiau, kažkaip nepasiryžtu, nes ir taip tie mano plaukai vargani unsure.gif
Atsakyti
Tema skyrelyje "Veido priežiūra", o jūs čia apie plaukus. Visai ne į temą wink.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu didžiausia mano odos problema - pigmentinės dėmelės. Be to, kad pradėjau rinktis daugiau SPF turinčius kremus, pabandžiau nublukinti turimas dėmeles. Išbandžiau La Mav skaistinantį kremą (tinka saulės pažeistai odai) ir turiu pasakyti, kad jau po poros savaičių ėmiau matyti šiokį tokį rezultatą. Rekomenduočiau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2014 04 09, 09:27)
O as pabandziau plauku kauke 'laminavima' su zelatina - ir galiu tik geriausius atsiliepimus palikti!
Kol kas dariausi 2 kartus,plaukai tampa tobuli,graziai krenta,lengvai issisukuoja,ir kita diena riebaluojasi maziau.smile.gif

Receptas toks - kupinas saukstas zelatinos istirpinas 3 saukstuose karsto vandens,ismaisote,idedate sauksteli plauku balzamo - issiplaunate galva,palepinate balzamu,tada dedate sita kauke ir laikote 40 min ar valanda.Nuplaunate tiesiog vandeniu - ir voilia!

Kas supranta rusiskai(nes as ne.xD)

https://www.youtube....8mtOnf1oicQelGT


Laba ryta. Mane irgi sudomino si kauke, kuri paglotnina plaukus, nes po gimdymo taip pasikeite plaukas, kad baisu, vaikstau susirisusi, nes atrodyciau kaip pukuotukas doh.gif .
Kiek pastebejau, video aprasytas sudetingesnis variantas, bet kiek suprantu ta pati efekta galima pasiekti ir paprastesniu variantu, kuri aprase buda?
Atsakyti
mano vienas geriausių atradimų paskutinio meto - Paula's Choice RESIST Weekly Resurfacing Treatment with 10% AHA.
Labai atsigauna oda po jo, akivaizdžiai taip. Kartojamas bus ne kartą.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2014 04 18, 16:52)
mano vienas geriausių atradimų paskutinio meto  - Paula's Choice RESIST Weekly Resurfacing Treatment with 10% AHA.
Labai atsigauna oda po jo, akivaizdžiai taip. Kartojamas bus ne kartą.

O iki tol kokius rūgštinius produktus esate naudojusi? Ar bandėte retinolį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 04 18, 16:36)
O iki tol kokius rūgštinius produktus esate naudojusi? Ar bandėte retinolį? smile.gif

naudojau/naudoju PC BHA 2% liquid, Alpha Hydrox retinolį, AH sufle.
Atsakyti
Niu ką,įpusėjau jau Lancome DreamTone 1nr ir žinokit nekartosiu. schmoll.gif
Pliusas jo man tik tas,kad labai greitai susigeria,oda švelni,bet už tokią kainą,deja,tik tiek.. 4u.gif Liksiu prie savo Avene Rich kremuko ir naudosiu laimingai thumbup.gif Jei kas nori mėginuko Lancome nr1 Kaune galiu duoti 5ml miniatiūra 4u.gif Man veidas pabaisėjęs kaip tik..Kažkokie šlakai atsirado,poras kimšt pradėjo..ech verysad.gif
Atsakyti
As kankindamasi ipusejau Clarins anti age duoble serum,viskas butu gerai su juo,nes odos spalva pagerejo,suvienodejo,poros pasitrauke,bet atsiranda man nuo jo smulkus pulinukai,na taip galvoju kad nuo serumo,nors poru nekemsa.uz tokia kaina tikrai nenoriu tu 1 ar 2 spuogeliu,kad ir smulkiu.itariu per daug maitinamu medziagu. o,tinka visiems odos tipams,misriai riebiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2014 05 02, 10:09)
As kankindamasi ipusejau Clarins anti age duoble serum,viskas butu gerai su juo,nes odos spalva pagerejo,suvienodejo,poros pasitrauke,bet atsiranda man nuo jo smulkus pulinukai,na taip galvoju kad nuo serumo,nors poru nekemsa.uz tokia kaina tikrai nenoriu tu 1 ar 2 spuogeliu,kad ir smulkiu.itariu per daug maitinamu medziagu. o,tinka visiems odos tipams,misriai riebiai taip pat.

sorry ne cia parasiau atsiliepima.
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2014 05 02, 09:05)
Niu ką,įpusėjau jau Lancome DreamTone 1nr ir žinokit nekartosiu. schmoll.gif
Man veidas pabaisėjęs kaip tik..Kažkokie šlakai atsirado,poras kimšt pradėjo..ech verysad.gif


man irgi kelias dienas panaudojus pradejo atsirast spuogeliai ir rysket demes doh.gif netiko mano odai visai..
Atsakyti
Gal kas nors išbandė "stebuklingos sudėties" Bio Lab veido kaukę? Koks jos poveikis? Ar šis produktas - eilinė apgaulė? g.gif
Atsakyti