Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

o as pastebejau, kad jos smilkalu nemegsta, bet kokiu galima truputi pasmilkyti ir jos jau lekia kur prie "fortkiu", o ten jas ir ismusineti galima lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkas jau minėjo purškimą ,,Cobra" aš imu bet kokio purškiklio skraidantiems vabzdžiams ir išeidama iš namų išpurškiu spintas, cekciją, sienines spintas, na žodžiu visus užkaborius biggrin.gif ant drabužių dėmių nelieka, kvapas išsivėdina...rudenį ir pavasarį taip padarau profilaktiškai ir nepamenu kada kandį namuose mačiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 20 balandžio 2009 - 17:40
Uoj nekenčiu kandžių mad.gif Kaip man jos šlykštu.Drabužines kandis išnaikinau.Visur prikaišiojom spec.levandų kažkokius ale muiliukus nuo kandžių.Pastoviai smilkiau smilkalus levandų per visus kambarius.Į drabužius prikaišiojau smilkalų (čia vietoj muilų visokių).Padėjo.
Prieš kelias dienas atsirado maistinių kandžių blink.gif Jomajo,net bijau pagalvoti,kad galiu kirminą kur rast doh.gif Šeštadienį išvešiu dukrytę pas mamą,mesiu viską lauk iš virtuvinių spintelių,valysiu actu.Net nežinau ką toliau daryt.Kaip man šlykštu jos,net sutaso apie jas pagalvojus doh.gif
Atsakyti
Gal kam pravers 4u.gif


Citrinos pries kandis

Kad spinta apsaugotumete nuo kandziu, visai nebutina kesti nafatlino dvoka. I drobini maiseli sudekite keleta dziovintu citrinos skilteliu ir pakabinkite spintoje. Issikvepusias citrinas kas 4-6 savaites pakeiskite naujomis.
Atsakyti
as pastebejau kad kandziu is lauko vakare priskrenda doh.gif nervina mane jos unsure.gif
Atsakyti
Kad lauke kandys neskraido
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 05 01, 20:57)
Gal kam pravers 4u.gif
Citrinos pries kandis

Kad spinta apsaugotumete nuo kandziu, visai nebutina kesti nafatlino dvoka. I drobini maiseli sudekite keleta dziovintu citrinos skilteliu ir pakabinkite spintoje. Issikvepusias citrinas kas 4-6 savaites pakeiskite naujomis.

drinks_cheers.gif citrinos kvapas tikrai malonesnis negu pvz naftalino, bet kvapas kandis atbaido tol, kol prie jo pripranta, vėliau reikia arba kvapą keisti kitu, arba naikinti kandis cheminiu būdu doh.gif
Atsakyti
pas mus ir tos bestijos pradėjo listi iš savo urvų, nu negaliu kaip aš jų nekenčiu, bet ir eįsivaizduoju kaip su jomis kovoti. Per žiemą buvo taip ramu,o kai tik atšilo tai ir prasidėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2009 05 07, 21:37)
pas mus ir tos bestijos pradėjo listi iš savo urvų, nu negaliu kaip aš jų nekenčiu, bet ir eįsivaizduoju kaip su jomis kovoti. Per žiemą buvo taip ramu,o kai tik atšilo tai ir prasidėjo doh.gif

Kai išvyksti iš namų, išpurkšk su purškikliu skirtu skraidantiems vabzdžiams, grįžus išvėdini ir problemos kaip nebūta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 05 10, 22:18)
Kai išvyksti iš namų, išpurkšk su purškikliu skirtu skraidantiems vabzdžiams, grįžus išvėdini ir problemos kaip nebūta thumbup.gif


ačiū už patarimą, reikės išbandyti, tikiuosi šį kartą tikrai padės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2009 05 11, 13:43)
ačiū už patarimą, reikės išbandyti, tikiuosi šį kartą tikrai padės doh.gif

Visada prašom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
tie kandziai tai katastrofa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintareles: 15 gegužės 2009 - 11:40