Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

Dar grĮžus iš krikštynų močiutėm užrišamos skarelė, nes jos dabar tikrai močiutėmis patapo, na o diedukam galima irgi kokias "kiepkes" užmaukšlinti
Atsakyti

thumbup.gif reikes pasinaudoti tokia proga, juokingai mano mama turetu atrodyti, bet ji ir pasidziaugs uz tat biggrin.gif
Atsakyti
Aciu visoms kurios dalinasi savo patirtimi. Man tai irgi labai aktualu, nes uz poros savaiciu ir mes krikstysim 1 metu berniuka wub.gif Kaip uzsimine tevai, krikstynos nebus labai dideles, taciau as jau radau ka panaudosiu is jusu patarimu. O gal dar kas galit patirti kaip padaryti net ir kuklias krikstynas silta ir grazia mazo berniuko svente?
Atsakyti
labukas merginos,nu va aš jau ka tik iškepta kūma biggrin.gif blush2.gif blush2.gif ,norėjau padėkoti už jūsų patarimus,viskas praėjo labai šauniai,super.
Visiems labai patiko sveikinimai ir rašymas ant butelio
Atsakyti
o gal kazka naujo sugalvojai? arba patobulinai jau issakytas idejas? labai idomu blush2.gif
Atsakyti
cia man winea moteriske mestelejo - pasiruoshk kalbele kokia, kad ne butu belekaip... doh.gif doh.gif doh.gif net neysivaizdawau kad kazhko panashiai reikes doh.gif . kada ten kas turi kalbeti ir ish kur tokia tema pasiieshkoti ko nors kas tiktu pashneketi?
Atsakyti
man tos kalbos su vestuvėm asocijuojasi, kai jaunieji puola ant kelių ir kojas tėvam bučiuoja. gal ir gerai, bet pas mus to nebuvo. mums sukalbėjo, sulinkėjo - o mes tik "ačiū".
o čia doh.gif ką krikštatėviam dėkoti kad sutiko vaiko kūmais pabūti? ar krikštatėviai turi kalbą tėvam rėžti, kad leido jiems krikštatėviais būti? kažkokia nesamonė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2005 06 27, 10:08)
o gal kazka naujo sugalvojai? arba patobulinai jau issakytas idejas? labai idomu blush2.gif

ne nieko tokio netobulinau,tik padariau tokia sveikinima su nuskanuotom jos ir tėveliu nuotraukytės,,paskaičiau juos,po to įteikiau šampano buteli ,apjuosta visas juosta ir dideliu bantu,isi pasirašė ir pasakiau ,kada tidarytu kai sukaks 2 metukai,nes iki 18 ilgai laukti tongue.gif .bet tėveliams labai lbai patiko,o man tai labai širdelę paglostė
Atsakyti
Merginos o kur galima butu rasti apibudinima, kad yra krikstynos? Dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
Super patarimai! Mes kaip tik maziu
(ne toki jau maza- 3,5 metu tongue.gif ) ruosiames krikstyti drinks_cheers.gif

Tai pasisemiau thumbup.gif ideju, o bijojau, kad bus labai kuklios krikstynos, geriausiu atveju isvirsiancios i eilini baliu schmoll.gif

Bet dabar jau zinau, ka daryt, kad butu ka prisimint cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ryt ir aš pakrikštysiu savo sesers dukrytę smile.gif pasirinkau čia neblogų posmų thumbup.gif , ir mažylės tėveliams dovanėlę padariau: čia rastus "10 vaiko įsakymų tėvams" apipavidalinau corel programa su mažosios nuotaukytėmis + rėmelis! manau gavosi neblogai 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat ant nosies- poryt, bet tikrai pasiskolinau ne viena ideja is sios temos biggrin.gif biggrin.gif manau man ju pakaks mirksiukas.gif
Atsakyti