Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Žygimanto Augusto mokykla

Na jau senokai nebesimokau šitoj mokykloj, bet čia pasiskaičius atrodo, kad visai ne tą baigiau doh.gif
YRA ten gerų mokytojų, nereikia jau taip perdėti. O asmeninio gyvenimo nemaišykit, man pvz. visiškai neįdomu, su kuo miega mano mokytoja ar mokyklos direktorius, man svarbu tik tai, kaip jis atlieka savo darbą - t.y. mane moko.
Šioje mokykloje man LABAI patiko anglų/prancūzų mokytoja Virginija Motiejūnaitė - anglų kalbą pas ją išmokau labai gerai. Mokytoja nuostabi, turinti savo metodiką ir puikiai išmokanti. Daug reikalauja, bet aš jai labai dėkinga, kad ji mus spaudė. Bet kiek žinau, ji dabar dekretinėse.
Istorijos mokytoja Dalia Vainauskaitė irgi gerai išmokė, man patikdavo, kad ji mus dažnai kviesdavo atsakinėti. Žinoma, mokydavosi ne visi, aš mokydavausi visada, nes bijodavau, kad jei pakvies ir nemokėsiu, gausiu 2. Taip išmokau ir kalbėt pas ją.
Paskui yra nuostabi matematikos mokytoja Anelė Kudžmienė Pas ją matematiką mokėjau ne 10-tukui, nes kontroliniai būdavo pakankamai sunkūs, bet reikalingas žinias tikrai įgyjau.
Biologijos mokytoja Kazlauskienė taip pat labai puikiai suvaldo klasę ir gerai išmoko, nors ji ir nebuvo mano mėgstamiausia mokytoja, bet galiu pasakyt, kad savo darbą išmano labai gerai.
Padegimaitė manęs, deja, nemokė, mano lietuvių mokytoja buvo Jorūnė Didžgalvienė, bet esu apie Padegimaitę girdėjus, kad jos pamokose vaikai labai gerai pasikaustę ant rašinių rašymo, kas yra svarbus dalykas tiek 10-tos, tiek 12-tos klasės egzaminuose.
Esu tikra, kad buvo ir daugiau gerų mokytojų, tiesiog tą mokyklą gan seniai baigiau ir pamenu tik pačias ryškiausias mokytojas.

Vienintėlė mokytoja, kuri nuoširdžiai man nepatiko, tai dailės mokytoja Augūnienė. Neišmokau piešti pas ją visiškai. 3 metus prapjaustėm visokius vitražus ir panašų šlamštą, o paskui staiga davė piešt bažnyčią, nieko nepaaiškinus nei apie perspektyvas, nei apie 3D piešimą, NIEKO. Pieškit kaip norit, o paskui visus angliškai išvadina kopūstgalviais ir visaip kitaip, jeigu nesugebi nupiešti.

Tarp kitko, mokyklos sekretorės labai geros. Jeigu kada prireikdavo pagalbos, visada jos sulaukdavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Utopia: 15 lapkričio 2009 - 23:25
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 00:23)
Šioje mokykloje man LABAI patiko anglų/prancūzų mokytoja Virginija Motiejūnaitė - anglų kalbą pas ją išmokau labai gerai. Mokytoja nuostabi, turinti savo metodiką ir puikiai išmokanti. Daug reikalauja, bet aš jai labai dėkinga, kad ji mus spaudė. Bet kiek žinau, ji dabar dekretinėse.

Sutinku. Nuostabi mokytoja smile.gif Ji mane mokė prancūzų kalbos, ir, nors pamokos buvo šiek tiek "palaida bala", pas Motiejūnaitę išmokau gerokai daugiau, nei pas dabartinę FR mokytoją. O dabar, kai esu kitoje mokykloje, matau, kad žinių, gautų iš V. Motiejūnaitės per 2 metus, visai pakanka 9 klasėj smile.gif
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 00:23)
Istorijos mokytoja Dalia Vainauskaitė irgi gerai išmokė, man patikdavo, kad ji mus dažnai kviesdavo atsakinėti. Žinoma, mokydavosi ne visi, aš mokydavausi visada, nes bijodavau, kad jei pakvies ir nemokėsiu, gausiu 2. Taip išmokau ir kalbėt pas ją.
Paskui yra nuostabi matematikos mokytoja Anelė Kudžmienė Pas ją matematiką mokėjau ne 10-tukui, nes kontroliniai būdavo pakankamai sunkūs, bet reikalingas žinias tikrai įgyjau.

Hm... Na, išmoko ji gan normaliai, bet yra kitas dalykas - ji greitai ir lengvai gali išsityčioti iš nepatikusio ar prasčiau parašiusio darbą mokinio. Gerą (visom prasmėm) mokytoją įsivaizduoju visiškai nepanašią į ją.
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 00:23)
Biologijos mokytoja Kazlauskienė taip pat labai puikiai suvaldo klasę ir gerai išmoko, nors ji ir nebuvo mano mėgstamiausia mokytoja, bet galiu pasakyt, kad savo darbą išmano labai gerai.

Sutinku. Nors ji greita pakelti balsą, bet yra gana teisinga - retas atvejis smile.gif
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 00:23)
Padegimaitė manęs, deja, nemokė, mano lietuvių mokytoja buvo Jorūnė Didžgalvienė, bet esu apie Padegimaitę girdėjus, kad jos pamokose vaikai labai gerai pasikaustę ant rašinių rašymo, kas yra svarbus dalykas tiek 10-tos, tiek 12-tos klasės egzaminuose.

O J. Didžgalvienės mokiniai nepasikaustę? g.gif Bent jau mes pas ją tikrai labai daug rašydavom, n kartų aiškindavomės, kaip reikia rašyti rašinį, ir jei (pvz.) mano klasiokai per 4 metus nesugebėjo išgirsti, kad rašinys turi turėti įžangą, dėstymą ir pabaigą - tai tik jų problema.

Atsakyti
Tu besityčiojančią mokytoją turi omeny Kudžmienę? Taip, pasitaikydavo, kad išvadindavo ir ožkom, ir balvonais, apstaugdavo pakvietus prie lentos, bet mes daug ką nuleisdavom juokais, nors į pastabas atsižvelgdavom. Nereikia visko imti taip į galvą wink.gif Mane kiekvieną pamoką kviesdavo prie lentos spręst uždavinius, nemėgau vienu metu jos už tai, nemėgau ir tada, kaip aprėkdavo, bet faktas tas, kad ji rėkdavo ant tų, kuriuos mylėjo, norėjo, kad jie pasitemptų. Man ji nuostabi mokytoja, jos iškalba.. wub.gif

O dėl rašinių.. žinoti, kad rašinį sudaro pradžia, dėstymas ir pabaiga - dar ne viskas. Analizuot kūrinius išmokau tikrai ne pas ją. Elementariausius - galbūt, bet pačius elementariausius kūrinius, spėju, supranta kiekvienas protingesnis žmogus smile.gif Pas ją rašydama papilstydavau iš tuščio į kiaurą ir gaudavau 8-9. Vieną dalyką, ką iš jos pasiėmiau, tai meilę Vytautui Mačerniui, išmokau jo poeziją analizuot tobulai. lotuliukas.gif Šiaip nebuvo ji bloga mokytoja, bet nu nepasakyčiau, kad labai ypatinga. Klasę ji sunkiai valdydavo.
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 00:23)

Biologijos mokytoja Kazlauskienė taip pat labai puikiai suvaldo klasę ir gerai išmoko, nors ji ir nebuvo mano mėgstamiausia mokytoja, bet galiu pasakyt, kad savo darbą išmano labai gerai.


pas ja daugiau kalimo budavo, nei suvokimo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, tas tai taip, bet aš biologijos niekada nepagavau, visad ją kaldavau, kad ir pas kokią mokytoją būčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2009 11 16, 22:17)
Tu besityčiojančią mokytoją turi omeny Kudžmienę? Taip, pasitaikydavo, kad išvadindavo ir ožkom, ir balvonais, apstaugdavo pakvietus prie lentos, bet mes daug ką nuleisdavom juokais, nors į pastabas atsižvelgdavom. Nereikia visko imti taip į galvą wink.gif Mane kiekvieną pamoką kviesdavo prie lentos spręst uždavinius, nemėgau vienu metu jos už tai, nemėgau ir tada, kaip aprėkdavo, bet faktas tas, kad ji rėkdavo ant tų, kuriuos mylėjo, norėjo, kad jie pasitemptų. Man ji nuostabi mokytoja, jos iškalba.. wub.gif

O dėl rašinių.. žinoti, kad rašinį sudaro pradžia, dėstymas ir pabaiga - dar ne viskas. Analizuot kūrinius išmokau tikrai ne pas ją. Elementariausius - galbūt, bet pačius elementariausius kūrinius, spėju, supranta kiekvienas protingesnis žmogus smile.gif Pas ją rašydama papilstydavau iš tuščio į kiaurą ir gaudavau 8-9. Vieną dalyką, ką iš jos pasiėmiau, tai meilę Vytautui Mačerniui, išmokau jo poeziją analizuot tobulai. lotuliukas.gif Šiaip nebuvo ji bloga mokytoja, bet nu nepasakyčiau, kad labai ypatinga. Klasę ji sunkiai valdydavo.

Ne, besityčiojančią turėjau galvoj Vainauskaitę. Nepastebėjau, kad pusę citatos palikau iš kitos operos blush2.gif o Kudžmienė mums yra tik pavadavusi - būdavo visai linksma su tais balvonais - aukso gabalais biggrin.gif
O dėl J. D., tai kiekvieno nuomonė ir patirtis skirtinga smile.gif Imk balionėlį 4u.gif
Atsakyti
Vainauskaitė pas mus per pamoką niekada nesityčiojo, nežinau, gal anksčiau geresni vaikai buvo biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai noriu atsiliepimų apie būsimų pirmokėlių mokytojas (klausimas gal labiau šuometinių ketvirtokų mamoms). Kokias rekomeduotumėte, pas kurias geriau nepakliūti blush2.gif
Galima ir į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2009 08 31, 13:32)
Sveiki, ar yra būsimų pirmokų tėvelių forume?

Šiemet suformuotos 3 klasės, mes pakliuvom į 1a, gal bus daugiau tėvelių?



QUOTE(Ingėnas @ 2010 01 04, 09:15)
Labai noriu atsiliepimų apie būsimų  pirmokėlių mokytojas (klausimas gal labiau šuometinių ketvirtokų mamoms). Kokias rekomeduotumėte, pas kurias geriau nepakliūti blush2.gif
Galima ir į AŽ


Kodėl į až? galima ir visiems smile.gif
..niekaip negaliu dar apsispręsti į kokią mokyklą keliauti? ar į pradinę Šešinės, ar į ŽA ? g.gif šiais metais ,kiek žinau, pradinėse bus elzbergienė ir Lučunienė..gal kas galit pasidalint patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(venzliukas @ 2010 03 14, 20:46)
Kodėl į až? galima ir visiems smile.gif
..niekaip negaliu dar apsispręsti į kokią mokyklą keliauti? ar į pradinę Šešinės, ar į ŽA ? g.gif  šiais metais ,kiek žinau, pradinėse bus elzbergienė ir Lučunienė..gal kas galit pasidalint patirtimi?


Aišku, galima ir visiems tongue.gif
Tiesiog taip parašiau, kad galbūt kažkas nenori viešai rašyt nuomonės. O man išgirsti atsiliepimų apie būsimų pirmokų mokytojas be galo svarbu. Kad žinoti, kurią rinktis.
Atsakyti
Sveiki
Mes netoli gyvenam tai irgi mastau nuo s.m leisti i 1kl. savo sunu, yra jau jo grupes vaiku ten lankanciu, tiesiog nesutinku ju kad pasiterauti. Zinokit pasiurpau cia paskaiciusi tikrai pasidare baisu ir nezinau ka daryti? As asmeniskai pries tas darzelines mokykleles juk vaikai ne visciukas, kuo greiciau socializuosis tuo patiesm bus lengiau. Gal cia rasiusiu 2 klasiu tevai ka galetu pasakyti? Kaip darzeliuose yra glusu aukletoju, ligoninese idiotu dakataru tai m-kloj kogero yra trenktu padagugu juk tai DIAGNOZE rolleyes.gif , bet nenoreciau savo vaiko kisti tiesiai i beprotnami, o paskaicius ispudis butent toks. Padekit mielieji parasykit svieziu naujienu negi ten kaip kai pries 30m. va je verysad.gif Kokios pradinuku mokytojos, mano darzo aukletoja paklaikusiom akim zr i mane kai pasakiau, kad i m-kla eisim? nesupratau bajerioooo
Atsakyti
Iš tikrųjų būtų įdomu išgirsti apie pradinių klasių mokytojas. Ir šiaip apie pradinukus.
Žinau kad šiais metais pirmokus ves mokytojos Paketūrienė ir dar viena A...(bijau parašyt neteisingai pavardę..).

Ketvirtokų mamytės! kur jūs?!
Atsakyti