Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

QUOTE(Linamaja @ 2011 04 27, 17:02)
Aciu uz atsakymus.
Idomu, ar tikrai turi buti 2 metai iki prasant pasalpu ?
Nes as tikrai nezinau.

taip,vos ne visoms pasalpoms gauti yra salyga,kad cia turi but isbuves du metus mirksiukas.gif jei jus cia vel atvaziuotumet galetumet prasyti tik child benefit ir fis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azuolaite: 27 balandžio 2011 - 17:45
QUOTE(azuolaite @ 2011 04 27, 18:45)
taip,vos ne visoms pasalpoms gauti yra salyga,kad cia turi but isbuves du metus mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif reikia buti pragyvenus maziausiai 2 metus. ir norint gauti is socialo kazka irgi reikia dvieju paskutiniu pradirbtu metu.
Atsakyti
QUOTE(Linamaja @ 2011 04 27, 18:02)
Aciu uz atsakymus.
Idomu, ar tikrai turi buti 2 metai iki prasant pasalpu ?
Nes as tikrai nezinau.



nebutinai schmoll.gif mano vyras pragyveno 17 men, pradirbo 16 men . ir gaunam ir jobseekers benefit, ir rent alowance mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eiksau @ 2011 04 27, 20:00)
nebutinai  schmoll.gif  mano vyras pragyveno 17 men, pradirbo  16 men . ir gaunam ir jobseekers benefit,  ir rent alowance  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

tai matyt jus visa seima nedirbantys g.gif o pas juos dirbs vyras, todel sityacija keicias g.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 04 27, 20:15)
tai matyt jus visa seima nedirbantys g.gif  o pas juos dirbs vyras, todel sityacija keicias g.gif


Tai gal kiekviena seima individualiai perziuri ir skiria pasalpas ?
Atsakyti
QUOTE(Linamaja @ 2011 04 27, 20:29)
Tai gal kiekviena seima individualiai perziuri ir skiria pasalpas ?

tikrai bijau ka primeluoti, tiesiog jus gyvenote Lietuvoje labai ilgai 4m. asmeniskai nemanau, kad gausite kokias nors pasalpas, bet kaip kazkas rase: Airija yra stebuklu salis, kas vienai seima netinka kitai tinka mirksiukas.gif reikia rast ka nors kas susidure su tokia situacija g.gif galu gale, juk yra telefonai, pasiskambinkite ir pasiklauskite, paaiskinsite situacija ir jums pasakys ar prilausko kas nors.
Atsakyti
labas as su klausimu gal kuri zinote,airijoje gyveni ir dirbu daugiau nei 5 metai ir noreciau bandyt gaut airiska pasa,kiek laiko reikia but isgyvenus,kad galetum ji gaut.
Atsakyti
QUOTE(laurabriunete92 @ 2011 04 30, 12:25)
labas as su klausimu gal kuri zinote,airijoje gyveni ir dirbu daugiau nei 5 metai ir noreciau bandyt gaut airiska pasa,kiek laiko reikia but isgyvenus,kad galetum ji gaut.

Airiško paso gavimas Ale reik būt negavus jokių soc. išmokų, nes kitaip negausi...
Atsakyti
Laurecka-tai socialines pasalpos isiskaito-ir-Fis? Tai jeigu gaut airiska pasa,manau reikia atsisakyti LT paso?Nes kol kas musu LT neleidzia turet 2 pilietybiu,taip?Ar ko nors nesuprantu cia??
Atsakyti
QUOTE(boruze34 @ 2011 05 01, 12:01)
Laurecka-tai socialines pasalpos isiskaito-ir-Fis? Tai jeigu gaut airiska pasa,manau reikia atsisakyti LT paso?Nes kol kas musu LT neleidzia turet 2 pilietybiu,taip?Ar ko nors nesuprantu cia??

Aš manau, kad FIS įsiskaito. O lietuviško paso jau reiktų atsisakyt...
Atsakyti
QUOTE(laurabriunete92 @ 2011 04 30, 12:25)
labas as su klausimu gal kuri zinote,airijoje gyveni ir dirbu daugiau nei 5 metai ir noreciau bandyt gaut airiska pasa,kiek laiko reikia but isgyvenus,kad galetum ji gaut.

norintgaut airiska pasa, tikrina social welfare, kad negauni jokiu pasalpu, ir tikrina per garda, kad nebutu jokiu negerumu (net vairavimo points gali tureti neigiama rezultata). eile dabar airiskam pasui gauti mazdaug 2-3 metai. reikia buti pragyvenus 5 metus airijoje.
Atsakyti
Laba diena,esu nasle gyvenu lietuvoje,pries tai mano vyras pradirbo apie trys metus airijoje,per uzsienio ismoku tarnyba,daviau uzklausa i nesles ismoka,taciau gavus atsakyma welfare paprase issiusti jiems santuokos liudijimo oreginala issiunciau taciau mano oreginalas pasimete,gavau atsakyma,jog reikalauja vel oreginalo,taciau jo neturiu nes pries tai isiunciau,siunciau veliau kopija faksu jiems,gavau atsakyma jog reikalauja oreginalo,suprantu jog kebli situacija,gal yra mamyciu kurios susidure su panasia situacija kai buvo pasimete dokumentai,kaip irodete savo pozicija is anksto dekoju...
Atsakyti