Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(takemyscars @ 2013 01 10, 15:12)
Sveikinu prisijungus  4u.gif  man tai kol kas breketai irgi gražu, kai tik truputį apačioj švytuojasi. Kaži, ar nepasikeis man nuomonė, kai viršų suklijuos  g.gif  biggrin.gif


dekui 4u.gif
as saku noriu ir priekio (nes dabar tik sonai), tai juokesi ortodonte, man rimtai grau mirksiukas.gif , pradzia idomi, liezuvi jau jauciu, kad turu ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
Aš dar naujokė tik ruošiuosi dėtis breketus, gal kas nors galėtų pasakyti ar dedant metalą su keramika vielutė buna balta ar metalinė?
Atsakyti
QUOTE(miaumiau25 @ 2013 01 10, 21:54)
Laba diena,
Aš dar naujokė tik ruošiuosi dėtis breketus, gal kas nors galėtų pasakyti ar dedant metalą su keramika vielutė buna balta ar metalinė?


Ant metalinių breketų - metalinė, o ant keraminių - balta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2013 01 10, 22:22)
Ant metalinių breketų - metalinė, o ant keraminių - balta  4u.gif

Nebutinai. smile.gif
Atsakyti
flegma, nu bet ner tavo holivudo fotkes, kaip be breketu jau atrodo, tik apatinio zandikaulio fotke is vidines puses. arba as jau isvis akim nebematau
Papildyta:
ir kas man pasakys, kam tos gumytes maunamos ant breketu, kokia jos funkcija atlieka?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 10, 22:57)
flegma, nu bet ner tavo holivudo fotkes, kaip be breketu jau atrodo, tik apatinio zandikaulio fotke is vidines puses. arba as jau isvis akim nebematau
Papildyta:
ir kas man pasakys, kam tos gumytes maunamos ant breketu, kokia jos funkcija atlieka?
user posted image

Pazrek, yr antram puslapy. Kan tik patikrinau.

P.S. galiu naturuo paruodyt. lotuliukas.gif

Cia lanka fiksavimui. Paprasti breketukai. Kaip beligaturiniai tur vienokius a kitokius lanka uzrakinima mechenizmus, taip paprasti vielike uzfiksuoj tom gumelem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 10 sausio 2013 - 22:29
QUOTE(Flegma @ 2013 01 10, 21:28)
Pazrek, yr antram puslapy. Kan tik patikrinau.

P.S. galiu naturuo paruodyt. lotuliukas.gif

Cia lanka fiksavimui. Paprasti breketukai. Kaip beligaturiniai tur vienokius a kitokius lanka uzrakinima mechenizmus, taip paprasti vielike uzfiksuoj tom gumelem.


zinau, ka gali naturoj parodyt biggrin.gif einu patikrinsiu fotke

ak tai cia del lanko formavimo tos gumos. idomu, visiems jos dedamos? ar spalvas leidzia pasirinkt? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 10, 23:34)
zinau, ka gali naturoj parodyt biggrin.gif einu patikrinsiu fotke

ak tai cia del lanko formavimo tos gumos. idomu, visiems jos dedamos? ar spalvas leidzia pasirinkt?  lotuliukas.gif

Jei tava beligaturiniai breketai, tai tokiu negausi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2013 01 10, 21:37)
Jei tava beligaturiniai breketai, tai tokiu negausi. lotuliukas.gif


nu i gerai, niekam man ju nereik biggrin.gif

ai maciau, senesnej temoj rasei, kad nusiemus breketus niekas nepastebejo, kad esi be ju. tai viena tokia pazistama, kuri ilgai su breketais vaiksciojo, isidejo fotke i FB, kur placiai sypsos jau be breketu, tai kol pati neparase komentaro, kad jau nuimti, net geriausios drauges nepastebejo biggrin.gif o jinai su metaliniais buvo
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 10, 22:43)
nu i gerai, niekam man ju nereik biggrin.gif

ai maciau, senesnej temoj rasei, kad nusiemus breketus niekas nepastebejo, kad esi be ju. tai viena tokia pazistama, kuri ilgai su breketais vaiksciojo, isidejo fotke i FB, kur placiai sypsos jau be breketu, tai kol pati neparase komentaro, kad jau nuimti, net geriausios drauges nepastebejo biggrin.gif o jinai su metaliniais buvo


Na man keista, kad nepastebėjo, mano sesuo nešioja metalinius tai man labai krenta į akis, užtai ir pati bijau breketų, nors ir planuoju dėtis pusiau keramika, tai tikiuos kad estetiškai atrodys
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 10, 23:43)
nu i gerai, niekam man ju nereik biggrin.gif

ai maciau, senesnej temoj rasei, kad nusiemus breketus niekas nepastebejo, kad esi be ju. tai viena tokia pazistama, kuri ilgai su breketais vaiksciojo, isidejo fotke i FB, kur placiai sypsos jau be breketu, tai kol pati neparase komentaro, kad jau nuimti, net geriausios drauges nepastebejo biggrin.gif o jinai su metaliniais buvo

Tagi...MORALAS- mes patys labiau sikam ant kulnu del isvaizdas, kai musu dantis pakausta, nei aplinkiniai! Tad- SYPSOKIMES! Rodykem zaslus!

P.S. as ilgiuos savu breketu....
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2013 01 10, 22:30)
Nebutinai. smile.gif


Dažniausiai ax.gif , man ir kelioms pažįstamoms būtent taip yra/buvo, aš per 9 mėnesius nėkart nesu gavus metalinės vielos ant keraminių breketų, o kažkaip manau kad man vielų jau nebekeis, įtariu dabar su elastikais darbas vyks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 11 sausio 2013 - 07:20