Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Mano vyras kai draugavo su *eks* tai ji jau tada mano vyro mamą vadino mama blink.gif fool.gif
Kai sužinojau tai vos nenukritau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nei uošvienės, nei uošvio neturėsiu (mirę, amžiną atilsį), o vyras į mano mamą ir tėtį kreipiasi vardu. Mamai sako jūs, o tečiui tu smile.gif
Atsakyti
As tai sakau Jus, kazkaip kitaip vadint neiseina smile.gif Mama vis tiek yra viena, net neisivaizduoju kaip ja "mama" vadinciau biggrin.gif
Atsakyti
Ko ko, bet anytos nieku gyvu MAMA nepavadinčiau. Ji mano priešė Nr. 1.
Jau tokios tai niekam nelinkėčiau. Ūch, kaip man ji nepatinka.... bash.gif gun_bandana.gif gun_rifle.gif
Jei vyrą tektų rinktis pagal anytą, su savuoju negyvenčiau.
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
PAs mane irgi panasi situacija kaip pas S.N.A.S. Kreipiuosi Jus, nes taip uzauginta buvau. Mama vadinu pries vyro, t.y. klausiu "mama neskambino? " Bet i ja mama niekada nesikreipiau ir nesikreipsiu,nes man ji ne mama, as savo mamyciuka turiu tongue.gif
Atsakyti
ziuriu kazkaip nelabai kas tesutaria su "uosvienem", bet tai man ta pati situacija.nors nesam dideles prieses, bet nelabai artimai bendraujam.ji aplamai keista.nu bent jau mano akimis ziurint.man buvo sunku prie jos priprasti kadangi mano mama jaunatviska, mes su ja kaip geriausios drauges, ji tokia prikoliste, visi ja myli, o kai pamaciau savo MB mama tai visiska priesingybe! doh.gif nors uz mano mama tik pora metu vyresne, bet pastoviai susiraukusi, pastoviai kazkuom nepatenkinta, pastoviai reguliuoja ka daryti, vadovauja.o zinot kaip tas nervina! gun_bandana.gif kosmaras!jau kelis kartus vos nepratrukau jai viska isrezti, bet galvoju negerai bus g.gif nu vat taip ir kenciam kol neturim savo busto verysad.gif ir i ja as stengiuos nesikreipti niekaip.banau visa laika kad ji mane pirma pamatytu ir tada jai kazka sakau tongue.gif bet kelis kartus kreipiausi vardu kai jau mirtinai reikejo cool.gif
Atsakyti
Aš tai būsimojo tėtį vadinu Tetuku, ax.gif kaip ir vaikai jį vadina, o į mama kreipiuosi Jūs, kazkaip neišeina man, pavadinti ją mama. Juk realiai, pagalvojus, kokia ji man mama g.gif O maniškisi į mano Mamą kreipasi mama, o tėti taip kaip ir aš teti thumbup.gif
Nors jie tikrai faini žmonės, bet vistiek... Džiugu nors tiek, kad jie gyvena toli nuo mūsų ir į mūsų gyvenima visiškai nesikiša clap.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2006 10 17, 13:10)
Aš tai būsimojo tėtį vadinu Tetuku, ax.gif kaip ir vaikai jį vadina, o į mama kreipiuosi Jūs, kazkaip neišeina man, pavadinti ją mama. Juk realiai, pagalvojus, kokia ji man mama g.gif  O maniškisi į mano Mamą kreipasi mama, o tėti taip kaip ir aš teti thumbup.gif
Nors jie tikrai faini žmonės, bet vistiek... Džiugu nors tiek, kad jie gyvena toli nuo mūsų ir į mūsų gyvenima visiškai nesikiša  clap.gif

su uosviu as praktiskai visiskai nebendrauju.nebent darbo reikalais, nes jis direktorius ir aplamai labai grieztas, valdingas zmogus.jis net su savo seima normaliai nebendrauja.jam tik darbas galvoje.todel kaip bebutu keista kitoms, as ji vadinu "direktorium" ax.gif
Atsakyti
Kaip ir dauguma cia pasisakiusiuju i anyta kreipiuosi tik JUS ir ne kitaip schmoll.gif Liezuvis neapsiverstu kitaip schmoll.gif O va uosvi vadinu teciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2006 10 18, 14:38)
Kaip ir dauguma cia pasisakiusiuju i anyta kreipiuosi tik JUS ir ne kitaip schmoll.gif Liezuvis neapsiverstu kitaip schmoll.gif O va uosvi vadinu teciu smile.gif

kas čia dabar darosi, uošviai geresni? lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip bebutu gal but gaila, bet nei su MB tevu nei su mama nesutariu ir niekada ju nevadinsiu uosviu ir uosviene schmoll.gif nors galetu buti ir kaip antri tevai man ax.gif kitos tikrai gerai sutaria kaip sakant su "antrais teveliais".
Atsakyti
negaleciau nei uosvio nei anytos "mama" "teti" vadinti unsure.gif turiu viena vieninteli teti ir viena vienintele ir nepakartojama mama
Atsakyti