Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

O mano vestuves buvo nevisai tokios kokiu norejom. Mes su vyru norejom tik su liudininkais susirasyti ir vaziuoti i HBH bara. tuo viskas turejo ir baigtis, bet...
 Susirase (sveikinti i zaksa atejo daug zmoniu, net nezinom is kur visi suzinojo, bet nieko is dalies net malonu)  ir labai puikiai atsvente bare nuejom miegoti apie 2 val. (zinoma pirma nakti niekas normaliai nemiega), tada kelemes 6 val. ir vaziavom is klaipedos i vilniu, kad atiduoti dokumentus i universiteta kur as istojau. Kad nebutu liudna pasiemem dar ir keleiviu (kelione buvo siaubinga, nes nei as nei vyras neissimiegojom, o abu pamainom turejom sedeti uz vairo), bet nieko- iskentem ir tai dar i trakus uzsukom - dar baliavojom. Grize namo suzinojom, kad mano mama ant kitos dienos prikviete giminiu, draugu (musu vestuves svesti). Isejo apie 20 zmoniu. Tai grizus is vilniaus dar reikejo mamai padeti ruostis rydienos baliui. Mes su vyru nusikale tam baliui sedejom, nors nesiskundziu buvo linksma ir dabar jau su visom tradicijom: vainikeli deginom (3 mestumo men.  ;D man sugalvojo nekaltybe deginti), dainas dainavom. bet... cia dar ne viskas.
Vyro mama pamacius, kad mano mama taip sugalvojo ant kitos dienos pas save sukviete savo draugus ir gimines (musu seimos nelabai bendrauja del to ne viskas kartu). Tai jau mums su vyru 5 vestuviu diena buvo tragiskas, issedejom gal kokias 3 valandas ir spjove i viska nuejom miegoti, nors ten kazkas ir pyko, kad jaunieji is savo sventes isejo. Kas "geriausia", kad 6 diena sveciai dar nenorejo vaziuoti namo ir... balius tesesi  ohmy.gif
Taip kad musus su vyru svajoniu vestuves isgaravo kaip dumas: tyliai tyliai susirasyti ir kukliai atsvesti, kad niekas ir nesuzinotu.  
 Mes tu vestuviu labai labai laukem, o dabar kai matom jaunuosius vaziuojancius masina ar dar kur nors - tik susizvalgom ir pagalvojam: kaip gerai, kad musu vestuves pagaliau baigesi  wink.gif
 P.S. visa tai vyko 30 laipsniu karstyje, sia vasara
Atsakyti
labas vakaras, merginos.  [smiley=000091.gif]  Šeštadienio vakarą gretos išties nedidelės. Vikšreli, iš kur tiek entuziazmo ir idėjų, minčių :smile.gif?
[move]šaunuolė[/move]                    
mūsų vestuvės buvo sugalvotos ir suruoštos per 2 savaites.mano mamos iniciatyva [smiley=nunu.gif]( buvau 5 mėnesy) tuoktis aš visiškai nenorėjau, nes jau buvau tai paragavusi ir labai apsideginusi. tačiau vestuves išties nusisekė  [smiley=1285.gif] [smiley=band.gif](kaip ir pats santuokinis gyvenimas  [smiley=ura.gif]. gruodį švęsim špižines vestuves). vyko tradiciškai kaip pas visus. naktį prieš važiavau miegoti pas mama [smiley=soske.gif], susirašėm tik zakse, nes bažnyčioje aš jau negaliu, bet tai "dzin". tik va vietoj gamtos nuvažiavom  [smiley=auto.gif]į MCdonaldą, arbatos su pyragėliais [smiley=eda.gif]. o puotavom Vaidilos teatro kavinėje, buvo labai linksma, bet mano padėtis darė savo. jau 23h su vyreliu norėjom pabėgti namo, bet teko išlaukti iki 24h. gavę leidimą namo lėkėm  [smiley=dviratis.gif]išsižioją. o namie manęs laukė maloniausia staigmena [smiley=dovanele.gif]: degė visur pristatytos žvakės (pora minučių vyrelis į namus neįleido, už durų paliko [smiley=wcj.gif]) ir apie porą šimtų baltų balionų po visą butą skraidė. tai tą dieną man buvo didžiausia dovana. smile.gif  
Atsakyti
Sveciu nebuvo daug apie 34. Buvo tik vyriausia  pamerge su pabroliu.Ir dar vienas draugas.O siaip,kadangi mano mama labaikategorishkas zmogus.Tai deja viskas buvotik taip kaip ji norejo.Todel ir draugu nebuvo,tik trys:/ Nu bet sakeme,kai su vyru turesime  lysnu pinigu,tai padarysime vestuves is naujo.
Siaip i zagsa nejome,tiesiai i baznycia.Ir labai dziaugiausi,kai kunigas ne puse zodzio nepasake,kad esu be komunijo:)))Tai jokiu izpazinciu,nieko:)
smile.gif)
Atsakyti
Iskeliu sita tema, nes tikiuosi Jusu, jau kaip turinciu patirti patarimo biggrin.gif
Jau pusantru metu kaip su vaikinu gyvenam kartu, o vat nuo nauju nusprendem jau taupyti pinigucius ir planuoti vestuves clap.gif. Tik atsirado viena beda - abudu norim netradiciniu ir neisivaizduojam kaip tokias suorganizuoti. I zaksa eiti neplanuojame wink.gif, todel noretusi kokios noprs idomios vietos. Abu gyvenam Vilniuje, o mane tevai dar kitam mieste...Taigi jiems reiks atvaziuoti, o VIlniuj pernakvoti kaip ir nelabai bus kur... Vienu zozdiu.... Esu tikrai pasimetusi... unsure.gif Padekit, a wink.gif
Atsakyti
Na ir as noriu apie savasias pasipasakoti, siaip tai fainios buvo...nors kai ka noreciau keisti, o ir su praktika jau...kad nors kai liks laisvu pinigu sakem pakartosim...gal kai kokios rozinės bus? t.y.už 4 metų..
Nors ir labai troskom zenytis, bet kol reikalas neprispyre, tol ir neprisiruosem...palnavom tik dviese ir vakareli su labai gerais draugais, bet kadangi tevai uzprotestavo tai teko per 3 savaites suruosti netradiciskai tradicines vestuves. Baliu finansavo tevai-užsakovai, o rangovai-tai mudu su vyru. Nusilakstem nerealiai. Patys turejom uzsakyti ir tradicini vestuviu dratini alu, bandėm giminių reikalavimu ir piršlius susivairuoti-savo krikštatėvius-bet po pakvietimo kai žmogų infarktas ištiko(vėl nuostata, kad tai labai atsakingas postas)atsisakėm minties ir apsiribojom liudininkais, kuriu nesiteikėm informuoti kol neatvyko į baliu, kad neatsisakytų...Organizuojant teko balansuoti tarp ribotų išteklių ir beribių norų-anyta tikėjosi, kad šampanas lietųsi laisvai dvi paras, aš protestavau, kad vistiek negersiu, kad būtų daug saldumynų-derinom ir suderinom. Turejom prieš gerus metus savos gamybos vyno likusio, pasamdėm šaimininkę, kuriai supirkom reikalingus produktus ir ji savarankiškai gamino, bet tėvai ją įtaria sukčiavus ir nusukus kažką...Su muzikantais visai suvargom-kiek skambini visi durnina-nuo sausio užsakyti. O mums reikia rugpjūčiui...Visiškoj nevilty prisiminiau, kad kadais grupiokes draugas įdavė vizitinę-na vsiakij slučaj, kad groja restoranuose, puoliau jam skambint, buvo laisvas ta savaitgaly, tai sutiko, bet už tą kainą pusę baliaus buvo galima suorganizuoti, na bet atidirbo vyrai, pykti negali-profesionaliai(mat studentai muzik akadem) Visus gimines asmeniskai apvaziavom ir sukvietem i baliu. Išvakarese puolem puosti palapine, namus ir spec vartus-atrodė nuliovai. besirusiant miegui sove mintis suruosti savo firmine misraine tai puse nakties viriau darzoves ir kt biesą., o busimas vyras sau vartesi vienas ir lauke kol baigsiu savo šedevrą.
Išaušus rytui buvau visai be jėgų-kalta buvo ne tik mišrainė...ir prasidejo maratonas is kirpyklos i grožio salona- po visko reikejo paciai nemazai papluseti, kad igauciau vaizda...
Galu gale susirinko sveciai i palydetuves, o musų siaubui numatyti liudininkai veluoja, bet kai atvyko-roles pasikeitem...
Galų gale išvykom į zaksą, nuo cia prasidejo pati sauniausia dalis, kartu vyko visas jaunimas iki 40 metu rolleyes.gif susidare geroka kolona
į zaksa velavom, bet kadangi buvom paskutiniai iškilmes tikrai buvo cool, tik kai su kablais reikejo atstovet tas pusvalandis tikrai nebuvo iš lengvųjų
Po to i baznycia- beje sutarta buvo likus 2 dienoms iki vestuviu, velgi tevams uzprotestavus, bet nesigailim, kunigelis vos per 30, baznycia tokio ivykio 5 metus nemacius, tai taip pasipuose ir pasiruose, kad bobutes is to strioko giesmes matyt supainiojo(vestuvines su pagrabinem) na bet kunigo kalba...ikvepe visam gyvenimui. Vietoj paskaitu kuriu isvengem, daug snekejomis gera pusvalandi, tai pamoksle taip apie mus pakalbejo, kad vos nepapludom asaroti, abu-taip tiksliai, nuosirdziai-apie mus abu ir mūsų ateitį.
Po to linksmoji dalis-gamta musu liudininkai cia jau atsigavo is po soko ir puole vykdyti savo pareigas, gal kad uzsimirstu kaip mes juos pakisom...Taip jie ir nenurimo iki sekmadienio popietes kol nesibaige puota, taip pavare, kad niekas net neitare kokia sunybe po viskuo slypejo...ir kad cia ne tie kuo jie dėjosi rolleyes.gif O ką keisciau:
apranga(trumpesne suknia ir lygaus kirpimo)
kablus (žemesnius)
kirpyklą
Ko niekada nekeisčiau- savo sutuoktinio ir smagios nuotaikos bei likusiu prisiminimu!!!!!!!

Atsakyti
QUOTE (Zydre @ 2004 01 15, 07:12)
Jau pusantru metu kaip su vaikinu gyvenam kartu, o vat nuo nauju nusprendem jau taupyti pinigucius ir planuoti vestuves clap.gif. Tik atsirado viena beda - abudu norim netradiciniu ir neisivaizduojam kaip tokias suorganizuoti. I zaksa eiti neplanuojame wink.gif, todel noretusi kokios noprs idomios vietos. Abu gyvenam Vilniuje, o mane tevai dar kitam mieste...Taigi jiems reiks atvaziuoti, o VIlniuj pernakvoti kaip ir nelabai bus kur... Vienu zozdiu.... Esu tikrai pasimetusi... unsure.gif Padekit, a wink.gif

Vat ir man tokia problema buvo iškilusi. Ženytis sugalvojom, o gyvenom tik vieno kambario butuke, kur vos vos mums dviems vietelės buvo. O ir pinigų ten visokiems viešbučiams ir baliams neturėjom...nenorėjom, kad ir tėvai sunkiai užirbtus pinigus leistų baliui leistų. Tai nusprendėm apsiženyti šiaip sau - be tėvų, draugų ir t.t....draugams nepranešėm, tėvams pasakėm telefonu 2 dienos prieš vesalia ir t.t...vienžo, kaip „laukiniai“ kokie... laugh.gif
na ką, penktadienį po pietų nulėkėm su liudininkais (draugais) keturiese į civ. metrikaciją ir susirašėm....paskui pabaliavojom sode truputį (t.y. šašlykų prasikepėm) ir viskas....po savaitės grįžom namo pas tėvus ir kukliai pažymėjom pas tėvelius sode....
kažkaip nesureikšminom mes savo vestuvių, gyvenom jau kartu beveik 5 metus (o šiaip kartu jau 9 metus kartu buvom)....nuoširdžiai sakau, kad mums smagiausia buti vieniems ir savo namuose baliavoti: juokiamės, kreizavojam ir t.t.
užtat šią vasarą ištekėt ruošiasi mano sesuo, kuri civ. santuoką darys užsienyje....paskui atvažiuos į Lietuvą ir darysim kartu vestuves bažnyčioj. Tai ir atšvęsim kažkaip „padoriai“ tas vestuves....
Atsakyti
Kalinka, labai fainos Tavo vestuves, tikros vestuves, bet ..ne man tokios. Tas pasiruosimas mane pribaigtu, o ypac tos firmines misraines pjaustymas laugh.gif dar vazinejimas po gimines kvietimas, pirsliai, liudininkai.
as jau nebepamenu ar rasiau apie savas doh.gif
mes tik is vakaro susigriebem, kad neturim tu liudininku, o norejom tyliai graziai susirasyt ir isvaziuot i kelione . Tevai ikalbejo papietaut, susirinkom po pietu vinigretus ir isvaziavom biggrin.gif
Atsakyti
shventem dvi dieneles alc.gif essen.gif (teko kaika parduoti, kad gera shvente pasidaryti) , bet verta buvo. pirshliai, 3pamerges ir 3 pabroliukai ish viso 30 zmogeliuku /manau nei per daug nei per mazai/. turim vaizdo irashus ir nuotraukas /negaliu atsiziureti biggrin.gif kaip graziai atrodziau/ . man atrodo su visais paprociais lietuvishkais biggrin.gif viskas vyko.
ech...kaip linksma ir gera buvo wub.gif sakem su vyru butinai dar karta tai padarysim po 25 metu biggrin.gif rolleyes.gif
man keista kaip kiti nusprendzia vestuviu shvente ishkeisti i kelione dry.gif
Atsakyti
Musus vestuves buvo tokios kokias ir isivaizdavom. Sventem artimiausiu zmoniu buryje, viena diena. Buvau su balta suknele. Jauciausi kaip princese. Tuokemes baznytelej, kurioje abu su vyru buvo krikstyti ir prieme komunija. Kitos ir nenorejom ji mums buvo tokia miela. ta diena visiskai nepavargom, dziaugemes savo laime, bei meile. Buvo geras oras, sviete saulute. Atrode, kad ta diena prikaluso tik mums. Ir dabar su malonumu vartau nuotrauku albuma. smile.gif Mielai tai dar karta pakartociau ir nieko nekeisciau. rolleyes.gif
Atsakyti
Jau ištekėjusios - papasakokit apie savo vestuves: kiek laiko jos truko; kur ką užsisakėt; kiek žmonių dalyvavo, kada kur ėjot (kiek tam laiko skyrėt); su tradicijom ar be; kiek pinigėlių išleidot ir pan. O medutį ar iškart kopinėjot?
Atsakyti
Dove, perskaitei mano mintį ir užvedei šitą temą thumbup.gif
MIelos žmonos - rašykite apie SAVO dieną ir jei galima papunkčiui
Atsakyti
mano istorija būtų be galo ilga, todėl nedrįstu pasakot smile.gif bu nenoriu nė vienos smulkmenos išmest iš pasakojimo smile.gif jau pradėjau rašyti į dienoraštį, na užsivedžiau tokį vestuvėms būtent, ir viską surašau. smile.gif
Atsakyti