Įkraunama...
Įkraunama...

Liberalizuojama santuokų sudarymo tvarka

Kol kas gamtoje nera duodama leidimu tuoktis. Tam yra sudarytas tik reprezentaciniu vietu sarasas...
Atsakyti
o as noreciau kokiam pvz parke ar sode susituokt...
Atsakyti
pasakysiu tiesa - pati neklausiau. bet manau, kad musu mieste buciau nesusitarusi. kodel? musu laikas buvo 12:15, tiksliau tokio norejome. tai teko isklausyti, kad nuo musu iki kitu lieka daug laiko ir jai reikes ateiti anksciau. vis ikalbinejo tuoktis veliau doh.gif o kai kategoriskai nesutikome, nusileido. tai dabar pamastykime kokios jos akys butu jei paprasyciau atvykti sutuokti tarkim ant kokio mums abiems reiksmingo kalno lotuliukas.gif

dar del juros.. kazkada as irgi spangau apie kranta, veja ir kirus wub.gif bet atsitiktinai kalbantis su vienu zmogumi issirutuliojo diskusija ir jis priverte mane susimastyti.. tuoksites kuomet silta? isivaiduok vizdeli. jus stovite prie juros, jus supa jusu artimiegi, grazus santuokos zodziai ir aplinkui pledai ir nuogaliai doh.gif romantika? tuoksites ne sezonu? na ok.. vejas kaip visada, plaukai uzkrite ant veido arba visas laku supurkstas kuodas persivertes i kita puse lotuliukas.gif zodziu, apmastykite visus niuansus rolleyes.gif
Atsakyti
CM darbuotojai yra sake kad jie neturi galimybiu ispildyti visu noru, nes yra tik 1 zmogus kuris tuokia ir dazniausiai santuokos buna kas 10 minuciu ir pan. ir taip ce sake nedidelio miesto darbuotojai kur buna tikrai nedaug santuoku palyginus su kaunu ar vilniumi, tai mastau jei jau nori iskirtinumo, tai arba reikia tuoktis ne sestadieni, arba ziema (nes vasara ir taip buna daug poru) juk po visa rajona nepalakstysi. jei jau prieme toki istatyma tai manau ir atskiras zmogus turetu tam buti. o vietu apribojimai tai man kazkaip schmoll.gif jei jau leidzete tuoktis kur norim tai ir reiskia kur norim, o ne 2 ar 3 konkrecios vietos,
Atsakyti
Klaipedoje pasake, kad tik penktadieniais daro isvaziuojamasias santuokas, o sestadieniais darytu nebent jei nei vienos poros norincios ta diena susituokti nebutu - nerealu biggrin.gif bet mums tinka ir penktadienis thumbup.gif tik dabar reikia sulaukt nauju metu, nes tada bus nustatyta konkreti tvarka -kas kur ir kaip-bei tokie niuansai kaip viesos tvarkos palaikymas, apsauga,leidimas is savivaldybes ir t.t.
Yra truputuka vargo, neaiskumu ir nerimo, bet as nieko pries kai kalbama apie mano svajones issipildyma wub.gif taip kad teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti nauju metu bigsmile.gif
Atsakyti
Na, ir ką vilnietės, kur tuoksitės?
Jau apsisuko galva beieškant tinkamos vietos - kad būtų uždara, atitiktų šventės nuotaiką, būtų kur herbą pakabint ir vėliavą pastatyt doh.gif
Jau galvoju, kad reikės į kokį viešbutį grūstis, bet kad visų konferencijų salės tokios nykios...
Kur tuoktis, pasakykit man? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 05, 12:49)
Kur tuoktis, pasakykit man? smile.gif

bažnyčioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2009 10 27, 15:16)
Kol kas gamtoje nera duodama leidimu tuoktis. Tam yra sudarytas tik reprezentaciniu vietu sarasas...

idomu kur ji rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 11 05, 13:59)
bažnyčioje smile.gif


O vat netraukia ir gana. Suprantu, kad būtų graži ceremonija, bet jei nekyla ranka net persižegnoti, tai kam vaidinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2009 10 31, 23:31)
pasakysiu tiesa - pati neklausiau. bet manau, kad musu mieste buciau nesusitarusi. kodel? musu laikas buvo 12:15, tiksliau tokio norejome. tai teko isklausyti, kad nuo musu iki kitu lieka daug laiko ir jai reikes ateiti anksciau. vis ikalbinejo tuoktis veliau  doh.gif  o kai kategoriskai nesutikome, nusileido. tai dabar pamastykime kokios jos akys butu jei paprasyciau atvykti sutuokti tarkim ant kokio mums abiems reiksmingo kalno  lotuliukas.gif

dar del juros.. kazkada as irgi spangau apie kranta, veja ir kirus  wub.gif  bet atsitiktinai kalbantis su vienu zmogumi issirutuliojo diskusija ir jis priverte mane susimastyti.. tuoksites kuomet silta? isivaiduok vizdeli. jus stovite prie juros, jus supa jusu artimiegi, grazus santuokos zodziai ir aplinkui pledai ir nuogaliai  doh.gif  romantika? tuoksites ne sezonu? na ok.. vejas kaip visada, plaukai uzkrite ant veido arba visas laku supurkstas kuodas persivertes i kita puse  lotuliukas.gif  zodziu, apmastykite visus niuansus  rolleyes.gif

na yra vietu kur tu nuogu siknu nera pvz karkleje nevienas akmenuotas papludimys kur nepagulesi ir nepasimaudysi nes akmeys dideli ir vandeny, o vietos ten wub.gif foto grozis wub.gif vistiek kazka sugalvosuu kad iseitu ismaldausiu paskutini laika tada dienoje ir isivesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 09 lapkričio 2009 - 17:18
QUOTE(Juluva @ 2009 11 03, 21:52)
Klaipedoje pasake, kad tik penktadieniais daro isvaziuojamasias santuokas, o sestadieniais darytu nebent jei nei vienos poros norincios ta diena susituokti nebutu - nerealu  biggrin.gif  bet mums tinka ir penktadienis  thumbup.gif  tik dabar reikia sulaukt nauju metu, nes tada bus nustatyta konkreti tvarka -kas kur ir kaip-bei tokie niuansai kaip viesos tvarkos palaikymas, apsauga,leidimas is savivaldybes ir t.t.
Yra truputuka vargo, neaiskumu ir nerimo, bet as nieko pries kai kalbama apie mano svajones issipildyma wub.gif taip kad teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti nauju metu bigsmile.gif

o kur svajoji susituokti?
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 05, 12:49)
Na, ir ką vilnietės, kur tuoksitės?
Jau apsisuko galva beieškant tinkamos vietos - kad būtų uždara, atitiktų šventės nuotaiką, būtų kur herbą pakabint ir vėliavą pastatyt  doh.gif
Jau galvoju, kad reikės į kokį viešbutį grūstis, bet kad visų konferencijų salės tokios nykios...
Kur tuoktis, pasakykit man? smile.gif

Oi kaip suprantu... Verkiai?... Belmontas?... Išvis dingsta noras tuoktis kai pradedi vietos ieškot biggrin.gif
Atsakyti