Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, palaimintos vienuolio

Taip, sutinku, kad religiją bandau pakreipti taip, kaip man būtų parankiau smile.gif Neatsižadu Dievo, tik taikau tam tikras išlygas. Tiesiog norėjau pasakyti, kad man vienuolio palaiminimas tikrai bus reikšmingas ir svarbus, ko negalėčiau pasakyti apie visas bažnyčioje besituokiančias poras... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos visos, esu visiška naujokė, bet ši tema mane paskatino prisiregistruoti, nes mudu su išrinktuoju taip pat domimės vienuolio palaiminimu. Taip jau susiklostė, kad mano sužadėtinis jau buvo vedęs, prieš 4 metus išsiskyrė dėl žmonos kaltės, vaikų neturi, bet jie buvo susituokę bažnyčioje... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jis yra praktikuojantis katalikas, aš - gal kiek mažiau, bet mums abiems labai svarbus ne tik tėvų palaiminimas, bet ir Dievo...
Jumeira, ar buvot savaitgalį nuvažiavę pas Brolius? kaip sekėsi? Ar palaiminimo planuojate važiuoti tą pačią dieną kaip ir į santuokų rūmus?

p.s. labai nesmagu, kad tiek daug piktų komentarų. matosi, kad kažkam ši temą svetima ir čia tiesiog išlieja savo pyktį...
Atsakyti
QUOTE(myliu... @ 2011 03 21, 21:54)
Sveikos visos, esu visiška naujokė, bet ši tema mane paskatino prisiregistruoti, nes mudu su išrinktuoju taip pat domimės vienuolio palaiminimu. Taip jau susiklostė, kad mano sužadėtinis jau buvo vedęs, prieš 4 metus išsiskyrė dėl žmonos kaltės, vaikų neturi, bet jie buvo susituokę bažnyčioje... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Jis yra praktikuojantis katalikas, aš - gal kiek mažiau, bet mums abiems labai svarbus ne tik tėvų palaiminimas, bet ir Dievo...
Jumeira, ar buvot savaitgalį nuvažiavę pas Brolius? kaip sekėsi? Ar palaiminimo planuojate važiuoti tą pačią dieną kaip ir į santuokų rūmus?

p.s. labai nesmagu, kad tiek daug piktų komentarų. matosi, kad kažkam ši temą svetima ir čia tiesiog išlieja savo pyktį...


Noriu pasiteirauti, ar atradote vienuolį?
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2011 12 01, 20:50)
Noriu pasiteirauti, ar atradote vienuolį?




Sveikos, merginos wink.gif esu būsima nuotaka ir mes mąstinėjame apie vienuolio palaiminimą. Ir visai ne dėl to, kad kuris iš mūsų jau būtų susituokęs, mums tai pirma santuoka, tačiau norėtumėm mieliau pasirinkti vienuolį, nes mums jie atrodo tyresni, mielesni, daug šviesesnės asmenybės, nei kunigai. Žinoma, negaliu teigti, kad visi kunigai žiūri tik materialinės gerovės ar pan, tačiau reikia pripažinti, kad šiais laikais tokių kunigų daugiau, nei tik jų pašaukimas. Taigi gal kas nors buvote susidūręs su tokia situacija ir žinote kur galima būtų rasti vienuolį, kuris sutiktų palaiminti mūsų santuoką? Būčiau labai dėkinga už pasisakymus, pasidalinimą patirtimi, o kurios manot, kad tai neturi prasmės, geriau nieko nerašykit ir pasilikit savo nuomonę sau wink.gif
Atsakyti
na galvojau neberašyti, nes kaip sakoma šuo loja karavanas eina biggrin.gif kol yra paperkamų kunigų, vienuolių, tol bus jų paslaugas perkančių unsure.gif
tik graudu, kad jūs sakoma teisybę į akis laikot pykčiu ir pagieža ir nesuvokimu jūsų situacijos... bet jei jums geriau teisybę sakantį išvadint, nei pačiam sau pripažint, kad nusidedat ir tokiu metu meluojat jūsų valia ir pasirinkimas juk ne toms piktoms ir pagiežingoms su tuo reiks gyvent 4u.gif
QUOTE(baby_smile @ 2011 12 06, 14:12)
Sveikos, merginos wink.gif esu būsima nuotaka ir mes mąstinėjame apie vienuolio palaiminimą. Ir visai ne dėl to, kad kuris iš mūsų jau būtų susituokęs, mums tai pirma santuoka, tačiau norėtumėm mieliau pasirinkti vienuolį, nes mums jie atrodo tyresni, mielesni, daug šviesesnės asmenybės, nei kunigai. Žinoma, negaliu teigti, kad visi kunigai žiūri tik materialinės gerovės ar pan, tačiau reikia pripažinti, kad šiais laikais tokių kunigų daugiau, nei tik jų pašaukimas. Taigi gal kas nors buvote susidūręs su tokia situacija ir žinote kur galima būtų rasti vienuolį, kuris sutiktų palaiminti mūsų santuoką? Būčiau labai dėkinga už pasisakymus, pasidalinimą patirtimi, o kurios manot, kad tai neturi prasmės, geriau nieko nerašykit ir pasilikit savo nuomonę sau wink.gif


g.gif o jūs aiškiaregė jei galit garantuot, kad vienuoliai šviesesni ir tyresni nei kunigai g.gif ypatingai suteikiantys palaiminimus žmonėms, kurie jau davė priesaiką kitam žmogui g.gif

aš jau keliose temose rašiau apie tai ... parašysiu dar... jei tikrai svarbi priesaika prieš Dievą... kodėl nesirenkamas sunkesnis kelias... kodėl nebandoma anuliuot prieš tai sudaryta santuoka... jei jos nebėra tai matyt ir nebuvo... kodėl skubama, kodėl taip reikia, kad geriau papirksiu kunigą, vienuolį, neva pakreipsiu tikėjimą pagal save... juk jei tai tikrai tas tikras jūsų žmogus jis bus šalia jūsų ir be to nupirkto palaiminimo... jei jis tikrai jūsų žmogus tada Dievas atlygins už jūsų meilę ir jūs galėsit prisiekti vienas kitam be papirkimų... bet tam reikės bendrai nueiti sunkų ir ilgą kelią... ir gal aš klystu... bet čia ir prasideda problema, kuri būdinga daugumai porų... kaip ir santykiuos nueinama lengviausiu keliu - išsiskiriama, taip ir čia - surandamas paperkamas kunigas arba vienuolis...

jau rašiau... pati nuėjau tą sunkų kelią... gyvenau be santuokos sakramento, nors mano žmogus buvo laisvas prieš Dievą, bet jam tai buvo niekinis faktas... ir gyvenau... mane pasmerkė ir giminės, tiek vyro, tiek mano... ir kunigas... bet aš tikėjau Dievu ir tikiu Dievu... ir jis mane apdovanojo...

todėl aš nesuprantu nei vienos iš jūsų... nei vienos nesmerkiu, čia jūsų gyvenimas ir jūsų pasirinkimas, bet nesuprantu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 16 gruodžio 2011 - 18:31
"bet jei jums geriau teisybę sakantį išvadint, nei pačiam sau pripažint, kad nusidedat ir tokiu metu meluojat jūsų valia "


Mane stebina jūsų krikščioniškas barbarizmas ir sentimentalus davatkiškumas. Eikite savo keliu ir liaukite pamokslauti it kokia bobulytė, kuri be reikalo kasdien dievo vardą kartojanti, bet kartu ir išvien burnojanti.

Linkiu pačiai susitaikyti su savimi ir tuo, kad pasaulyje vyrauja įvairovė.


Galite man atsakymo nerašyti, aš vis tiek jo neskaitysiu. smile.gif Su Dievu.

Beje, jeigu vėl mano komentaras bus ištrintas suprasiu, kad čia kitokia nuomonė (ne teisinga ar neteisinga, o tiesiog kitokia) nepriimama, o brukama "propoganda" smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 18 gruodžio 2011 - 02:13
na, kad nėra ką ir atsakyt smile.gif pati viską ir atsakėt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 18 gruodžio 2011 - 17:44
Sveikos merginos ir moterys,

Noriu į jus kreiptis su pagalbos prašymu. Norime tuoktis šią vasarą gamtoje (ant piliakalnio) ir turime didelį norą, kad mus palaimintų vienuolis. Gal kas nors iš jūsų esate su tuo susidūręs ir galite rekomenduoti į ką kreiptis? Gal žinote gerų vienuolių, kurie sutiktų atvykti tuoktuvėms į gamtą?
Atsakyti
QUOTE(Stiklo_kojytes @ 2016 04 20, 13:25)
Sveikos merginos ir moterys,

Noriu į jus kreiptis su pagalbos prašymu. Norime tuoktis šią vasarą gamtoje (ant piliakalnio) ir turime didelį norą, kad mus palaimintų vienuolis. Gal kas nors iš jūsų esate su tuo susidūręs ir galite rekomenduoti į ką kreiptis? Gal žinote gerų vienuolių, kurie sutiktų atvykti tuoktuvėms į gamtą?



Stiklo_kojytes, ar radote vienuolį?
Atsakyti