Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl žmonės tuokiasi?

Pritariu Leksai drinks_cheers.gif Is tiesu tai sugyventiniu statusas teisiniu atzvilgiu neprilygsta sutuoktiniu, o per ilga laika zmones ir turto uzgyvena, ir pan. Del pacios sventes, manau, nuo zmoniu priklauso, kaip as sakau yra megejai sventes svest, organizuot ir yra ne megejai. Tai tie megejai net po 10 metu darys svente, sves jubiliejus, gimtadienius, vardadienius ir pan. Nieko cia smerktino, cia ju reikalas.
Atsakyti
O man tai nepriimtina buvimas sugyventine ilga laika, ir siaip jauciu dideli skirtuma sakydama "mano vyras", o ne "gyvenimo draugas", "vaikinas".
Atsakyti
Mano atveju, svarbu:
1. aiškumas - esam mes šeima ar nesam;
2. teisiniai dalykai - piniginiai santykiai (paveldėjimas visų pirma, tada visi buto ir paskolų reikalai - imu paskolą vyro asmeniniam butui ar mūsų bendram butui; ar gali mane vyras ligoninėj lankyt, pasirašyti dėl tyrimų ir pan.);
3. bendra pavardė - ir mano, ir vaikų.

Dažnai žmonės (ypač moterys) linkę užbėgti įvykiams už akių ir vaidinti sutuoktinius, kai šeimos dar nėra. Na, ala "mano vyras", ala "mūsų butas" ir pan. Aš galvoju, kad nereikia apgaudinėt kitų ir savęs ir vadinti dalykų netikrais vardais. O ar yra kam poreikis santuokai, ar ne, tai čia jau kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti