Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

4u.gif
Atsakyti
Gal susigudysite naujomis paslaugomis Prienuose!
https://www.facebook...771431802912785
Atsakyti
Sveikos, ieškome 1-2 kambarių buto nuomai Birštone arba Prienuose ilgesniam laikotarpiui, jei žinote kas galėtų pagelbėti šiuo klausimu lauksiu žinių smile.gif Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
sveikos, mes apsigyvenom Prienu raj., klausiau vietinej ambulatorijoj del ginekologes, tai sake, kad tik Prienuose. Gal galit rekomenduoti kokia ginekologe Prienuose, poliklinikoj? ar lankotes privaciuose kabinetuose? kokiu yra patirciu ir atsiliepimu? busiu labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2015 04 15, 20:47)
sveikos, mes apsigyvenom Prienu raj., klausiau vietinej ambulatorijoj del ginekologes, tai sake, kad tik Prienuose. Gal galit rekomenduoti kokia ginekologe Prienuose, poliklinikoj? ar lankotes privaciuose kabinetuose? kokiu yra patirciu ir atsiliepimu? busiu labai dekinga


lankausi Medika Klinika pas ginekologę Liną Čiaplinskienę (dirba šeštadieniais dažniausiai) esu ja labai patenkinta (jauna, maloni, profesionali gydytoja)
Atsakyti
Prienuose man pati geriausia Imbrasienė thumbup.gif (čia už Nemuno, senoj poliklinikoj)
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2015 04 15, 20:47)

abu nestumus lankiausi "Vita Simplex" - Šeimos klinikoje, pas Gorina (ji ir už tilto dirba)
echo einu toj pacios seimos klinikoje pas Lukosiuniene.

Kur dar gyvenate ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 16 balandžio 2015 - 07:56
QUOTE(kristynka* @ 2015 04 16, 08:55)
abu nestumus lankiausi "Vita Simplex" - Šeimos klinikoje, pas Gorina (ji ir už tilto dirba)
echo einu toj pacios seimos klinikoje pas Lukosiuniene.

Kur dar gyvenate ? smile.gif

Gorina mano mama dar iš savo nėštumo laikų labai giria smile.gif
Atsakyti
sveikos,

Gorina ir man nieko... aisku... reik ten jos paklausyti... kai ji pakalba kartais... bet is to kartais tikrai geru dalyku suzinai... mano nestuma ji priziurejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2015 04 20, 16:07)
Gorina ir man nieko... aisku... reik ten jos paklausyti...

del Gorinos snekumo tai tiesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 04 20, 16:13)
del Gorinos snekumo tai tiesa biggrin.gif

kaip mane užknisdavo ta jos mitybos piramidė ir smegenų plovimas ką, kiek ir kada valgyt doh.gif . Ką man daryt jei tie gramai ant mano kaulų nesilaiko, kad ir šviną valgyk, vistiek nieko rolleyes.gif

Numirus mūsų tema, senbuvės išsislapstė, vaikus pasiaugino ir į darbus nunėrė smile.gif
Atsakyti
tikrai kad numirus, o taip noris draugių iš aplinkui "prisišaudyt" biggrin.gif gaila kad aš ne iš pačių Prienų, na bet kažkada reikės baigt vaikus augyt ir eit darbo ieškot smile.gif gal kas kur žinot kokią vietelę? mielai užimčiau biggrin.gif

temos pagyvinimui ax.gif

ką manot apie tai kad turgaus pašonėje stato norfą? gaila kad aikštelės turgui visai nelieka, dabar amžinos grūstys doh.gif

bet matau kad Prienai atsigauna, pradėjo daugiabučius tvarkyt, atsirado veterinarijos klinika nauja, picerija, kepyklėlė 101 kur kepa mano dieviškai mėgiamą aguonų pyragą wub.gif ... trūksta tik akropolio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainika: 21 balandžio 2015 - 08:58